מסכי LCD זולים עם RT16 - איפה ה-catch? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD זולים עם RT16 - איפה ה-catch?

Moooshe

Recommended Posts

השוויתי קצת מחירים של מסכי 17" LCD בזאפ, וגיליתי שבין הזולים ביותר (2300-2500 ש"ח) אפשר למצוא מסכים של חברות שלמיטב ידיעתי הן טובות, עם RT16...

הנה כמה דוגמאות:

Sony: http://zap.co.il/model.asp?model_id=30238

Acer: http://zap.co.il/model.asp?model_id=23554

Benq: http://zap.co.il/model.asp?model_id=30962

מבין שלושתם רק ל- יש חיבור DVI, אבל נותנים 4 שנות אחריות...

עכשיו (כרגיל) השאלות...

1. נתחיל ב-WTF?! מסכים טובים עם RT16 לא אמורים להיות הרבה יותר יקרים? או שאני מפספס משהו?

2. אני מניח שעקב ה-RT הנמוך המסכים האלה אמורים להיות מספיק טובים למשחקים וסרטים?

3. והאם DVI באמת כ"כ חשוב? ה-4 שנים אחריות אצל קורצות לי יותר... (כן, יש לי יציאת DVI בכרטיס מסך).

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 2500 שקל זה לא זול , בכללי מסכי ה LCD במגמת ירידה

2. לא בטוח , זה שיש לו 16MS (לא RT) חא אומר שהוא מסך טוב , חוץ מזה יש עוד הרבה משתנים שקובעים את האיכות כמו רמת הצבע וכו'

3. יציאת DVI היא מומלצת יותר אבל לא מביאה ליתרון משמעותי

אל תקנה שום מסך LCD לפני שקראת עליו כמה ביקורות טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את הbenq בחנות, הבאתי לשם את המחשב שלי ובדקתי אותו על משחקים והכל.. הוא ממש תותח

אני כנראה הולך עליו

הוא באמת טוב..

ומי שלא מקצועי והכל הdvi לא משמעותי בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מסך 16 מילישניות הוא מסך 16 מילישניות אמיתי והנושא באמת נטחן בהמון מקומות לכן הכי טוב זה לקרוא ביקורות ולא ללכת אחרי נתונים שנזרקים באויר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI הוא אכן חיבור בעל איכות תמונה גבוהה הרבה יותר מחיבור VGA רגיל.. אני אישית מכיר את הbenq והוא אחלה.. שיחקתי עליו. עובד מעולה... אבל אין לו DVI נכון ? תקרא על הסוני.. אני מאמין שהוא מצויין גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI הוא אכן חיבור בעל איכות תמונה גבוהה הרבה יותר מחיבור VGA רגיל.. אני אישית מכיר את הbenq והוא אחלה.. שיחקתי עליו. עובד מעולה... אבל אין לו DVI נכון ? תקרא על הסוני.. אני מאמין שהוא מצויין גם כן.

על איזה דגם בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 2500 שקל זה לא זול , בכללי מסכי ה LCD במגמת ירידה

2. לא בטוח , זה שיש לו 16MS (לא RT) חא אומר שהוא מסך טוב , חוץ מזה יש עוד הרבה משתנים שקובעים את האיכות כמו רמת הצבע וכו'

3. יציאת DVI היא מומלצת יותר אבל לא מביאה ליתרון משמעותי

אל תקנה שום מסך LCD לפני שקראת עליו כמה ביקורות טובות

2500 ש"ח זה זול יחסית לשאר מסכי ה-17" שיש שם...

מה זאת אומרת שזה לא RT? האם ה-16ms לא מציין Response time?

האם יציאת DVI תיתן לי יתרון במשחקים או שזה לא קשור? ובכלל, האם יש פה שיש להם מסכי LCD ויכולים לספר על החוויה?

אני אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לביקורות למסכים האלה... הביקורות היחידות שמצאתי הן די מפוקפקות, באתרים שמוכרים את המסכים ואני לא סומך על כאלה... לצערי באתרים הרציניים לא סיקרו אף אחד מהמסכים האלה, ואני לא רוצה להסתמך על ביקורות למסכים שונים של אותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16MS זה כן הResponse time..

DVI יתן לך איכות תמונה יותר גבוהה.. סביר להניח שאתה לא תשים לב להבדל... (ואולי כן)

אם אני לא טועה אז כתגובה לדיאבלו הדגם שאני ראיתי היה FP767S אם אני לא טועה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

16MS זה כן הResponse time..

DVI יתן לך איכות תמונה יותר גבוהה.. סביר להניח שאתה לא תשים לב להבדל... (ואולי כן)

אם אני לא טועה אז כתגובה לדיאבלו הדגם שאני ראיתי היה FP767S אם אני לא טועה !

ככך שאני חוקר יותר ויותר אני נוכח לדעת שהbenq הוא המשתלם ביותר. יש גם vr2 למסך הזה ששם יש ניגודיות ובהירות משופרים -הוא פשוט מושלם ואותו אני קונה...

אגב ראיתי באתר שלהם יצאו עכשיו עם סדרה של 12ms - זה תותח. רק חבל שזה יגיע לארץ עוד חודשיים שלושה ויעלה הרבה.. אז חבל

בכל מקרה כשאקנה את המסך אני אביא כאן ביקורת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שמה ששיחקתי בו זה בvr2..כי הוא היה שחור.. לא זוכר זה של חבר.. (אמרתי לו לקנות אותו והוא מרוצה..)

הכל טוב ויפה בbenq רק שאין לו DVI אם אתה רוצה... חוץ מזה אחלה מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככך שאני חוקר יותר ויותר אני נוכח לדעת שהbenq הוא המשתלם ביותר. יש גם vr2 למסך הזה ששם יש ניגודיות ובהירות משופרים -הוא פשוט מושלם ואותו אני קונה...

אגב ראיתי באתר שלהם יצאו עכשיו עם סדרה של 12ms - זה תותח. רק חבל שזה יגיע לארץ עוד חודשיים שלושה ויעלה הרבה.. אז חבל

בכל מקרה כשאקנה את המסך אני אביא כאן ביקורת...

אני יצפה לביקורת (אם תוכל אולי תעשה אותה מקצועית ושיפרסמו אותה באתר)

ד"א MS זה הזמן של ה Response time

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצפה לביקורת (אם תוכל אולי תעשה אותה מקצועית ושיפרסמו אותה באתר)

ד"א MS זה הזמן של ה Response time 

טוב קיבלתי את המסך. הוא פשוט תותח. הכל רץ חלק נראה טוב אין חרבושים אין "עקבות" הצבעים חיים הכל מצוין! בהחלט תותח.

אה לא אכפת לי להכין ביקורת רק תגיד לי מה בדיוק צריך להיות בה.. יש באנצים לדברים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתעסק עם מערכת הביקורות של האתר אבל אם תיצור קשר אם אחד המנהלים הוא יוכל לעזור לך ולהפנות אותך לאדם המתאים

הביקורת צריכה לכלול את מה שמעלי אמרו בערך

לפי דעתי הרבה אנשים מתעניינים היום במסכי LCD והביקורת תועיל מאוד להרבה אנשים (גם אני מתכננן לקנות עוד מעט מסך LCD כניראה...אם הוא טוב כמו שאתה אומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית משחקי FPS? סרטים? דברים אחרים עם תנועות מהירות...? אין טשטושים או מריחות בכלל?

מה אתה חושב? אני לא נוב..

ניסיתי עליו את אנריל 2004... שזה המשחק עם הכי הרבה תזוזות. ובייחוד כשאני משחק (רביעי בארץ) ואין כלום. ונראה פצצה.

גם בדקתי עליו וגם תוכניות אנימציה (לא שיש הבדל כן)

הכל עובד טוב. אני ממש מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...