חברי כנסת ערבים נגד הרמטכ"ל וצמרת הביטחונית בישראל. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברי כנסת ערבים נגד הרמטכ"ל וצמרת הביטחונית בישראל.

udicol

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

כן... חברי הכנסת הערבים... באמת שאני לא יודע איך אחמד טיבי לא נהרג כבר לפני שנים... כל כך מגיע לו למות שזה לא יאומן... נכון היה את התקרית הזאת עם הטנקים שלנו שירו על פלשתינאים בהפגנה? קיצר שמעתי את טיבי ברדיו צועק ואומר שהחיילים שלנו רוצחים ושהאמהות שלהם רוצחים וששרון רוצח ודברים כאלה... ממש עוד שניה בכה... והתפוצצתי מצחוק.. הוא כזה חמוד ומכוער הטיבי הזה... איפה הצעקות שלו היו שהרגו אישה הרה ואת 4 בנותיה והשאירו אבא לבד? אה?? איפה הוא היה הזבל המטונף הזה?? איפה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חברי הכנסת הערבים האלה הם חלאות.... הם חלק מהדמוקרטיה במדינת אבל בעצם המטרה שלהם זה להשמיד אותה..... כמו וירוס נראה לי הם מתנהגים......

מתי שהיה לפני כמה שבועות את התקרית שטנק ירה על הפגנה ברפיח חברי הכנסת הערביים ישר האשימו את צה"ל בפשעי מלחמה... אבל אני בחיים לא שמעתי חבר כנסת ערבי מדבר ברדיו אחרי פיגוע ואומר שזה מזעזע......... הוא בטח עסוק בבית בלקוד.........

בעצם היה פעם אחת לפני שנתיים שזרקו אבנים בכותל וטיבי אמר שהוא היה שם והוא לקח את האבנים מידי הערבים זרקו............ הוא בטח לקח אותם וזרק בעצמו החלאה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...