כמה שאלות לפני קנייה - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני קנייה

Psychological

Recommended Posts

אתה נכנס לשטח קשה פה.

זה לא כמו רמקולים למחשב שעקרונית קל יותר להתאים להם מחיר מול כדאיות והתאמה.

אם תקנה בלי לשמוע, לא תרוויח כלום. תעשה קצת עבודה, תיגש לפחות לחנות סטריאו אחת ותיראה איך אתה מסתדר שם. תקשיב למערכות חדשות ויד שניה גם בהמלצת המוכר אבל תבדוק אם ומה החליפו, כדי שלא תשלם על שמבחוץ רשום משהו אחד ומבפנים זה קקה (לא שזה תמיד ככה אבל שלא יפילו אותך בטעות).

דוגמא אישית: יש לי מגבר סטריאו ישן, שאם הייתי משלם עליו היה עולה לי.. ממ... אולי 500 שקל, נגיד אפילו 700... 800. קניתי מתצוגה בחנות אחרי שבדקתי אצלו המון המון , ובמקום 1800 שקל שילמתי רק 900. אני מרוצה עד הגג, כי במסגרת התקציב שלי שיחקתי אותה. אז המגבר טיפה חלש מבחינת הספק לרמקולים, אבל כשיהיה לי שוב כסף להשקיע אני אקנה מגבר הרבה יותר רציני.

אתה יכול לקנות מגבר חדש ורמקולים משומשים, או להפיך, תמיד אפשר מתישהוא בעתיד לשדרג. העיקר שתהייה מרוצה מהסאונד!

אז אפשר להסתדר, אל תפחד מעבודת רגליים ואוזניים, זה משתלם, גם בתקציב כמו שלך למקרה שחשבת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שאני מתחמק מעבודת רגליים ואזניים. אני מבקש מאנשים בעלי ניסיון עם פירמות/דגמים מסוימים שהם מרוצים ממנו, לתת לי המלצות. אני יודע שבסופו של דבר, אי אפשר לקנות מע' על הנייר, אבל אני מנסה לקבל איזשהו סטנדרט, או לפחות מסגרת של המערכות שיש לאחרים, המחירים שלהם, וכל זה, בהתחשב בצרכים שלהם (אם דומים לשלי ואם שונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי ת'ראש שלך, לא באתי בטענות :)

בזמן שלי אין המלצות, אני בטוח שיהיו לאחדים פה מה להמליץ בתקציב שלך, אבל יש יותר מדי מבחר ויותר מדי טעם אישי בענין. לכן אמרתי שבלי שום קשר להמלצות תיגש, תסתכל בעיניים שלך ותשמע באוזניים שלך ככה תכנס לעניינים.

בכל מקרה בהצלחה, לקנות מערכת שמע זאת אחת ההנאות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...