תוצאות OC לRadeon 9800 Pro - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות OC לRadeon 9800 Pro

artur2

Recommended Posts

תסלחו לי שאני מתערב בנושא הזה עם תגובה לא קשורה רציתי לדעת (ברצינות) מה ככ מושך אותכם בלדחוף כרטיס כזה חזק אל הגבולות שלו??  אם הייתה לכם פורשה טורבו 911  אתם גם הייתם נוסעים כמה שיותר מהר וקורעים את המנוע או שהייתם נוהגים יותר בעדינות???  אני באמת לא מבין את כל העניין.

מילא לעשות OC  לכרטיסים ישנים זה אני מבין אבל כרטיס חזק מלכתחילה , למה לעשות לו OC ?!

למי שיש תגובה רצינית שישלח לי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

כדי לקבל יותר ביצועים אפילו שהכרטיס חזק מספיק יש אנשים שרוצים לסחוט עוד ביצועים מהכרטיס!! ;)

וזה טוב לתוצאות ו-AQUAMARK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא נחוץ לעשות לכרטיס מסך כזה אבל זה בשביל הספורט וגם אני איך שאני מקבל כרטיס למחשב, לא משנה איזה דבר ראשון זה , לא משחקים, לא תוכנות ולא כלום אבל לא תמיד האוברקלוק נשאר, רק כשאני מרגיש שאני צריך עוד ביצועים אז אני עושה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מגששים באפלה.

אין פה "כמה אתה הגעת? וכמה ב 3DMark?" ו"וואו! איך עשית את זה?!".

הכל הגיוני וריאלי והביצועים של הכרטיס אחרי אוברקלוק תלויים בגורמים הבאים לפי סדר חשיבות: (1)סוג זיכרון, (2)קירור לליבה, (3)סוג ליבה, (4) , ו(5)קירור לזיכרון.

1. סוג הזיכרון מתייחס לחברה שייצרה אותו ודירוג שלו ב NS. להזכיר, 1000 חלקי הNS נותן את הדירוג במגה-הרץ של הזיכרון, לפני DDR (כנ"ל כל זיכרון אחר במחשב). לא ראיתי פה אף אחד שהתייחס לזיכרון שהוא קיבל עם הכרטיס, כנראה לא טרחתם לבדוק. Samsung נחשבים עדיפים על Hynix וכמובן שכמה שהNS יותר נמוך יותר טוב. אתם תמצאו בד"כ 2.8 ו2.5, אבל יש מגוון גדול מאוד של זכרונות שיכול להופיע. אין ממש בעייה לבדוק איזה זיכרון יש, זה כתוב 8 פעמים על הכרטיס, על כל צ'יפ של זיכרון.

2. קירור לליבה, אין מה לפרט.

3. ה9800 פרו מגיעים עם 2 סוגים של ליבות, הR350 וה R360. הR360 היא בעצם הליבה של ה XT ששמו אותה על PCB של פרו. יש לה מד טמפ. בפנים שיפעל עם המעבר לBIOS של XT. עוד יתרון הוא בד"כ אוברקלוק יותר גבוה ומעבר יותר חלק לBIOS של XT כלומר בלי ארטיפקטים אף פעם. אומרים שהסיכוי הכי גדול לקבל את ה R360 הוא בקנייה של כרטיס של ספיר.

4. התקנה של של XT על פרו עוזרת ככה:

א. משפרת את הביצועים של הכרטיס באותו , אנשים מדווחים על שינוי שבין 0% ל5-10%.

ב. מעלה את המתח של הליבה ושל הזיכרון - מתרגם לאוברקלוק יותר גבוה לשניהם, כמו גם לפליטת חום יותר גבוהה.

ג. גורמת לארטיפקטים עם כרטיסים עם ליבה R350 במקומות מאוד נדירים, בינהם 3DMark2003 במשחק השני והשלישי ופאר קריי במקומות מאוד מסויימום וזה בכלל לא מפריע.

ד. הופכת את הכרטיס לXT וזה אומר שהמד טמפ., אם קיים, מופעל ושמופעלת פונקציית הOverDrive של ATI (אבל אנחנו עושים כמו גברים).

ה. Bragging rights

5. קירור לזיכרון לא עוזר הרבה כמו שלפעמים ואם כן רק על . הייניקס לא רואים שיפור בכלל, ההגבלה של הזיכרון היא לא שהוא מתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לתקן אותך:

התקנת של XT לPRO:

1. משנה את התדרים לתדרי XT (אם הכרטיס יעמוד בזה - סבבה, אם לא - לא)

2.לא מעלה שום מתח לשום דבר.

;)

צודק, משנה את התדרים לXT, למרות שקיימים ביוסים לכל מני תדרים, לאנשים שרוצים שלא רוצים לשנות כל הזמן את התדרים, או שהכרטיס שלהם לא יציב בתדרים של XT.

אבל אני די בטוח שכן משתנים המתחים של המעבד ושל הליבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי ל:

447 / 382....

תגידו. זה נכון שבכרטיסים האלה אפשר להגיע עם הליבה עד מקס 500 ?

זה אפשרי ואפשרי מעבר לזה ...

אני אישית הגעתי למהירות של MHZ560 לליבה אבל אחרי כבד(פלטייר) ואחרי כל VMOD אפשרי..

יש בעולם אנשים שאפילו הגיעו למהירות של 600 MHZ לליבה אבל כמובן ע"י פורמטיה

צודק, משנה את התדרים לXT, למרות שקיימים ביוסים לכל מני תדרים, לאנשים שרוצים שלא רוצים לשנות כל הזמן את התדרים, או שהכרטיס שלהם לא יציב בתדרים של XT.

אבל אני די בטוח שכן משתנים המתחים של המעבד ושל הליבה.

כמו שThe Byter אמר שלילי לחלוטין

שינוי במתחים לכרטיס ניתן לבצע רק ע"י מודים למניהם לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...