הרכבת מפרט לשימוש עם מספר מסכים ושימושים חישוביים ללא ציוד היקפי עד 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת מפרט לשימוש עם מספר מסכים ושימושים חישוביים ללא ציוד היקפי עד 5K

Charg

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? - עד 5000 ש"ח אך אפשר גם פחות אם אין צורך.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - המחשב ישמש לשימושים משרדיים\עסקיים\לימודיים שוטפים + צפיה בתכני ושימוש בתוכנות חישוביות שונות מדיי פעם, ללא גיימינג.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? - לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) - אין צורך בכונן , יש קינגסטון 500GB.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? - לא חשוב.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? - אני רוצה להשאיר אפשרות לאוברקלוק.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? - לא.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - לא, פירוט למטה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? - פירוט למטה.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? - אשמח שאוכל לחבר עד 4 מסכים למחשב וכן שהכל ירוץ חלק עם 4 מסכים מחוברים.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? - מאוד חשוב(!!) המחשב שלי כיום כבן 12 שנה, אני רוצה מחשב שיאפשר לי שדרוגים לאורך השנים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות - אני מעוניין במחשב מבוסס עם מעבד (אלא אם כן קריטי שיהיה אינטל), התכנון שלי הוא לא לקנות מחר בבוקר אלא להסגר על הרכיבים שאני רוצה ולאט לאט לקנות אותם ברשת (אמזון\ניואג וכו') עד שאקנה הכל ואז להרכיב בארץ, לכן אין לחץ ואני רוצה את הרכיבים שלדעתכם יהיו הכי טובים, כמו שכתבתי יש חשיבות רבה לאופק שדרוג עתידי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמורה לצאת ב2019 הסידרה החדשה של היתי מחכה אם אתה לא לחוץ.

https://www.forbes.com/sites/antonyleather/2018/12/05/huge-leaks-reveal-amds-ryzen-3000-series-up-to-16-cores-and-5-1ghz-frequencies/
הסיבה היא שאתה בטוח תרוויח מהירידת מחירים של הסידרה הקודמת, בנוסף בדרך כלל יחד עם מעבדים חדשים יוצאים גם לוחות אם חדשים אז אתה תצליח "להרוויח" עם אופק שידרוגי טוב יותר.

בנוגע ל4 מסכים זה מצריך לחפש כ.מסך שתומך בזה באופן "מיוחד" והם בדרך כלל לא מהזולים (למעט כרטיסי low profile) אבל אם אין לחץ כדי לך לחכות שישתלם לך גם בכ.מסך וגם במעבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shahar0592

אמורה לצאת ב2019 הסידרה החדשה של AMD היתי מחכה אם אתה לא לחוץ.

https://www.forbes.com/sites/antonyleather/2018/12/05/huge-leaks-reveal-amds-ryzen-3000-series-up-to-16-cores-and-5-1ghz-frequencies/
הסיבה היא שאתה בטוח תרוויח מהירידת מחירים של הסידרה הקודמת, בנוסף בדרך כלל יחד עם מעבדים חדשים יוצאים גם לוחות אם חדשים אז אתה תצליח "להרוויח" לוח אם עם אופק שידרוגי טוב יותר.

בנוגע ל4 מסכים זה מצריך לחפש כ.מסך שתומך בזה באופן "מיוחד" והם בדרך כלל לא מהזולים (למעט כרטיסי low profile) אבל אם אין לחץ כדי לך לחכות שישתלם לך גם בכ.מסך וגם במעבד :)

מעולה, ידוע מתי אמורה לצאת הסדרה הזו? ולגבי כרטיס המסך האם לחפש מעכשיו משהו מתאים או רק לאחד קניית הלוח והמעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Charg

מעולה, ידוע מתי אמורה לצאת הסדרה הזו? ולגבי כרטיס המסך האם לחפש מעכשיו משהו מתאים או רק לאחד קניית הלוח והמעבד?

לפי מה שאומרים ברשת במאי, ביחד עם כרטיסי מסך חדשים גם כן.

לדעתי אם אתה לא לחוץ על זה שווה לחכות.

בנוגע לכרטיס מסך, הצורך היחיד שלך הוא תוכן לא? אם כן אתה צריך אחד מאוד בסיסי (1030 או 1050 אם בא לך להגזים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וכן תרצה לרכוש בקרוב:

logo-dark.png
מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד 

מעבד: 1372 ₪ - * מבצע * - AMD Octa Core Ryzen 7 2700X 4.3Ghz BOX
לוח אם: 359 ₪ - * אזל עד 10.12 * - B450M DS3H
זכרון: 699 ₪ - * בלעדי בסטארט * - T-FORCE 16G (2x8G) 3000Mhz DELTA CL16 Black
כרטיס מסך: 1374 ₪ - * בהרכבת מחשב * - GTX1060 6G D5 1556Mhz-1797Mhz WindForce2 OC
דיסק קשיח: 197 ₪ - * מבצע * - 1T 3.5'' Sata3 Barracuda 7200RPM 2 Years Warranty
ספק כוח: 376 ₪ - TX550M 80+ GOLD Modular
מארז: 364 ₪ - * חדש * - H500 Tempered Glass BLACK-RED

מחיר סופי: 4741 ₪ למזומן 
 4835 ₪ לאשראי עד 12 תשלומים 
 4930 ₪ לאשראי עד 36 תשלומים

תוכל גם לקחת מדור חדש יותר אם תרצה.

אפשר לשנמך כרטיס מסך גם ולחסוך עלויות.

ניתן לקחת 8GB ובמידת הצורך בעתיד לשדרג ובכך להוריד עוד עליות.

לשימושים שלך לא תצטרך המון זמן לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...