קורס טכנאי pc ורשתות - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס טכנאי pc ורשתות

Blackend

Recommended Posts

על מנת לקבל תואר MCSE מן הסתם לומדים בקורס MCSE שעולה 15,000 שקל - הקורס עצמו. לגשת לבחינה עולה 700 שקל (או דולר, לא זוכר) ו100 דולר נוספים על כל מבחן חוזר. אני ממליץ לך לחפש בגוגל מבחנים של MCSE כדי שתקבל מושג על מה מדובר, זה לא כל כך קשה - רק צריך לעשות היכרות אינטימית על הקרביים של NT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעבוד בחנות מחשבים צריך ניסיון. שם קצת מפחדים מכל אלה עם התעודות שלא יודעים הרבה על עבודה בשטח. מצד שני, חברות שמחפשות טכנאים מעדיפות כאלה עם תעודה כלשהי (הגיוסים שלהן נעשים בד"כ דרך חברות כוח אדם, שמספקות טכנאים עם תעודות).

עכשיו לגבי הלימודים להכשרות השונות:

אני מאוד נגד קורסים. זה עולה הון. קורס טכנאי מתחיל ב-7000 ומגיע אפילו ל-13000 במקומות "נחשבים" כמו ג'ון-ברייס. קורס MCSE יכול להגיע גם ל-25 אלף ויותר...

למבחנים עצמם אפשר להירשם גם באופן עצמאי. אחרי ששמעתי את המחיר של ג'ון ברייס לקורס טכנאי החלטתי שעדיף להיות אוטודידקט - קניתי ספר איכותי מאמאזון והתחלתי ללמוד לבד. עוד מעט אני ניגש לבחינה (A+ של CompTIA). אח"כ אני אמשיך ללמוד להסמכת טכנאי רשתות של אותו ארגון. שוב, בכוחות עצמי. וגם ל-MCSE, כשיגיע הזמן, אני מתכנן ללמוד לבד מספרים טובים ולחסוך המון המון כסף שאין לי. מה שכן, צריך הרבה משמעת עצמית כשלומדים לבד, וכשנרשמים לקורס אז הכסף ששולם מקנה את המשמעת הזאת...

ולגבי ההכשרות עצמן:

תמיד יש חומר מעניין, ותמיד יש חומר משעמם. ותמיד לומדים דברים חדשים. גם עם ניסיון שיקרא ספר הכנה ל-A+ או הכשרת טכנאי דומה יגלה דברים שהוא לא ידע.

יש המון המון המון הכשרות של כל מיני חברות, בהמון תחומים בתוך עולם המחשבים. כל אחד יכול למצוא בקלות את הנישה שלו וללמוד לאותה הכשרה, ולצבור המון ידע שהיה קשה לצבור בצורה מסודרת שכזו ממקור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...