קורס טכנאי pc ורשתות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס טכנאי pc ורשתות

Blackend

Recommended Posts

חשבתי אולי כדאי לעשות קורס כדי שתהיה תעודה...זה לא מזיק.

מישהו יודע היכן כדאי ללכת היום לעשות קורס כזה ושאלת המליון דולאר! הוא יתן משהו חוץ מדף מודפס יפה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדף המודפס הוא לא כזה יפה ... סתם עוד דף מהחבילה שהם קונים באופיס דיפו ;) .

מה זה יתן לך ?

תדע איך מחשב בנוי בפנים , ילמדו אותך את כל שרשרת המערכות ההפעלה מ95/98 עד 2000/XP על רגל אחת , ואתה תבין מי נגד מי ולמה .

הממ ... אתה תוכל לחסוך לעצמך איזה כמה אלפי שקלים אם פשוט תעבור על כל הת'ראדים של הפורום , מהרגע שהוא נוסד ועד לפני כשנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר :) אני עובד עם מחשבים כבר די הרבה זמן ויודע איך הם עובדים ומכיר קצת יותר מהמערכות של מייקרוסופט.

אהל השאלה אם יש מה לעשות אם זה אח"כ או שזה סתם בשביל הכיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך הרבה ידע כמובן וניסיון

אבל הכי חשוב זה קומבינות ! (אנחנו בישראל מה חשבת ?) בעל החנות לוקח אותך בתור מתלמד ,אתה לומד תוך כדי העבודה ומשתלב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להתקבל לעבודה כזאת אז אתה חייב ניסיון או קומבינות או שניהם תלוי לאן אתה רוצה להקבל. ראיתי במודעות באינטרנט שממש מפרסמים לעבודה בקיץ לפני הצבא. זה מה שאני עשיתי דרך קומבינות עבודה בחברת הייטק בתור טכנאי PC 3 שנים. הבעייה היא למצוא. הקורס הוא באמת חסר משמעות פשוט חבל על הכסף אם כבר קורס אז רק MCSE של (נראה לי שכתבתי נכון).

שיהייה לך בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש תעודת MCSE ואני עובד כרגע בתור אחראי על המחשבים בסינמטק בתל-אביב והגעתי לזה רק בזכות הקורס אז אני אישית לא מתחרט שלמדתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש תעודת MCSE ואני עובד כרגע בתור אחראי על המחשבים בסינמטק בתל-אביב והגעתי לזה רק בזכות הקורס אז אני אישית לא מתחרט שלמדתי את זה

ואיזה קורס עושים על מנת לקבלה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...