מחשב עריכת וידאו ב-4K עם סיכוי לגיימינג קל - בינוני. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב עריכת וידאו ב-4K עם סיכוי לגיימינג קל - בינוני.

Shalev Abuhatzeira

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 5600

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג קל / עריכת וידאו

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? קיים.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 7

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? כן, קל-בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? חו"ל, ארץ לא משנה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא, אדגיש גם שלא אכפת לי מהכרטיס קול היושב על הלוח כי יש לי חיצוני מקצועי.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? ככל שאפשר

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:
אודה לכם מאוד על הדעה האובייקטיבית ככל הניתן שתתנו לי בפוסט זה, אז אחרי הרבה שנים שאני דוחה את הרעיון ואחרי שנכנסתי לתחום הצילום כתחביב החלטתי לבנות מחשב עבור עריכות ובאמת מחשב שאהיה מרוצה ממנו, גיימינג זה החלק הכי פחות חשוב ושלא נדבר על הנראות שלא ממש אכפת לי מכל הלדים והאורות האלה בסופו של דבר. למחשב זה נתתי תקציב של עד 5000 ש"ח (עם רכישות מאמזון שחסכו לי המון בהשוואה לארץ) מתנצל מראש על הפוסט הקצת חופר ומי שבאמת יש לו סבלנות לעזור אני אעריך כל עזרה אפשרית מאוד.

החומרה הנוכחית:
EVGA GTX 1070 Ti FTW ULTRA SILENT GAMING
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DRAM 3000MHz C15
Samsung 860 EVO 500GB 2.5 Inch SATA III Internal (MZ-76E500B/AM)

Intel i7-8700K Desktop Processor 6 Cores up to 4.7GHz Turbo Unlocked LGA1151 300 Series 95W
עד כה הכל נכנס ב-5000 ש"ח עם הזמנות מאמזון (אני לא דואג מאחריות) 
התקציב שנשאר הוא 650 ש"ח.

כמובן שזה לא יספיק לי ללוח טוב שיתמוך גם ב-OC קל עד בינוני, ספק ומארז טוב וקירור שיתאים גם כן ל-OC שאולי יקרה בעתיד ואולי במידה קלה.
כרגע דרך חבר שגם מקושר עם היבואן יש לי מחיר טוב עבור באנדל ספק מארז של אנטק P8 עם ספק NE650M ב-560 ש"ח. שזה משאיר אותי עם 90 ש"ח עד לסוף התקציב.
לכן אני מוכן לחרוג אבל לא להגיע ל-6K בסופו של דבר, ואני אשמח לשמוע את ההמלצות שלכם ואולי יש לכם הצעה לבאנדל ספק מארז טובים יותר או כל דבר אחר וקירור שלדעתכם במחיר טוב ויספיק ל-OC קל ואולי בינוני.

כרגע האופציות ללוחות הם: 
Asus Z370-P P2 שעדיין לא הבנתי מה ההבדל ביניהם.
או Prime Z370-A
או Extreme4 (שאני קצת חושש לאמינות החברה ומתקלות או מצורך לעדכן כל פעם בגלל בעיות תאימות שקראתי עליהן)

כרגע אני מחפש ורוצה לבדוק מולכם אפשרות ללוח אולי של חברה אחרת שאתם ממליצים שהוא גם יהיה זול יותר ומנסיונכם האישי גם איכותי לא פחות.

בגדול הפוסט הזה הוא חופשי לכל הצעה וכל עזרה שתינתן פה תעזור לי מאוד, רק דבר אחד חשוב לי שזה לא יתפזר ללמה לא לקחתי וכו' ולמה בלי אחריות, יש לי את השיקולים שלי ואשמח שהפוסט לא יחרוג מהעיקר.

תודה רבה מראש לכל העוזרים והעונים אני ממש חייב את עזרתכם בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

מה התוכנות?

האם זה לפרנסה או שימוש מזדמן.

ציטוט של none77

תוכנות?

לא פרנסה (אולי פרוייקטים קטנים מי יודע מה יהיה בהמשך) זה נטו תחביב לשעות הפנויות. 
אני בעקרון הולך לערוך ב- כי אלו הן יכולות המצלמה שלי, אז התוכנות יהיו כנראה פרימייר, פילמורה וונדרשר. ולעריכת לייטרום ופוטושופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...