עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ilanb0

מקלדת אלחוטית במבצעי בלאק פריידיי

Recommended Posts

אם אתה בקטע של מכניות אלחוטיות ולא חייב עברית על המקשים, יש לי חדשות טובות.

1. Logitech G613 במחיר דבילי לחלוטין https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16823126403&Description=g613&cm_re=g613-_-23-126-403-_-Product
אחלה מקלדת מעבר אם לא יצא לך לעבוד עם מכאניות. חיי נהדרים.

2. Corsair K63 Wireless Ice Blue ירדה סוף סוף מתחת לרף המע"מ https://www.amazon.com/dp/B078218YBY/ref=twister_B079X4SMMB?_encoding=UTF8&th=1
קומפקטית לגיימינג נטו, בלי המספרים בצד. אני כבר הזמנתי.

נערך על-ידי StrayGator

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי, רק עכשיו ראיתי התגובה. לא יודע למה לא קיבלתי התראה למרות שמסומן..

עד מתי המבצעים?

מה הכוונה "מכאניות".

עברית דווקא חשובה לי.

אני לא .

משתמש במקלדת לכתיבה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אה, אוקיי. דילים מחו"ל פחות רלוונטיים אם כך. או שאולי תרצה להוסיף מדבקות עברית? יש אנשים שעושים את זה...

במקלדות מכאניות יש סוויץ' נפרד עם קפיץ מתחת לכל מקש (במקום משטח גומי גדול עם "בועה" מתחת לכל מקש). הן מרגישות כמו מקלדות הענקיות של פעם.
מכאניות+אלחוטיות זו קטגוריה פצפונת, כרגע רק עם דגמי "גיימינג", למרות שהלוג'יטק טובה גם לשימוש כללי.

במקלדות רגילות אני פחות מתמצא...

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה הסוג שאני משתמש בו עכשיו (של מיקרוסופט) ומלווה אותי כבר אולי עשור.....

זה מספיק טוב לי.

אולי מישהו אחר יודע על למקלדת כזו וישתף.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של StrayGator

אם אתה בקטע של מכניות אלחוטיות ולא חייב עברית על המקשים, יש לי חדשות טובות.

1. Logitech G613 במחיר דבילי לחלוטין https://www.newegg.com/global/il-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16823126403&Description=g613&cm_re=g613-_-23-126-403-_-Product
אחלה מקלדת מעבר אם לא יצא לך לעבוד עם מכאניות. חיי סוללה נהדרים.

סליחה על הבורות, אבל האם אי אפשר לשלוף את הכפתורים של האותיות בלבד (בעברית) מהמקלדת הישנה שלי ולנעוץ אותם במקלדת G613?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אי אפשר. המנגנון שמחזיק אותם שונה. (למיקרוסופט יש רק מקלדת מכנית אחת - והיא אביזר ל-surface).

בעקרון רוב המקלדות הן אותו דבר פלוס-מינוס. סוויצ'ים מכניים יכולים להיות חשובים למישהו אחד וחסרי משמעות למישהו אחר.

אם יש לך העדפות כלשהן (מקשי מקרו למשחקים, שטח מצומצם, משקל, צורה, צבע...) אז לך על מקלדת שעונה עליהן. מעבר לזה, כל מקלדת אלחוטית תעשה את העבודה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close