38 תהליכים לא קצת מוגזם? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

38 תהליכים לא קצת מוגזם?

tal hw king

Recommended Posts

אז מה יותר טוב מתמונה כדיי להמחיש את ה"תרגדיה"

998319_261560.JPG

אני רוצה להשאר עם מינימום תהליכים שפשר כלומר להישאר רק עם התהליכים שחיוניים למערכת שבלעדייהם הXP לא יעבוד

למשל רשום שם "תהליך לא פעיל של מערכת" מה זה? ואיך אני סוגר אותו הריי ממילה הוא לא פעיל

איזה תהליך מבינהם הוא הבלאסטר כי כאשר התחלתי להתעסק עם התהליכים אז הוא פתאום הופעל לי...... אני רוצה לסגור אותו

המחשב עושה לי המון בעייות ואני חושב שהסיבה העיקרית היא זו....

אז בבקשה ממכם אנה תעזרו לי לפנות את כול הזבל מהמחשב שלי!

תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה למי שיציל אותי מהכתסטרופה שאני נמצא בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך לא פעיל- משמע החלק הפנוי מהמעבד... זה לא תהליך... זה פשוט כדי לראות כמה אחוזים פנויים נשארו..

ברגע שסגרת את svchost נגרמת תופעה הדומה לזו של הבלאסטר.

בעצם זה מה שהבלאסטר , סוגר תהליך חיוני למערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחל - > חיפוש

הקלדת שם הקובץ, מאפיינים - > גירסא

שם תראה מידע על הקובץ של איזה חברה הוא מה הוא ודברים כאלה

מה שלא תמצא, תכנס ל .co.il ותחפש את שם הקובץ

תלך קובץ קובץ תראה למה הוא שייך והאם זה "בריא" לסגור אותו..

כמו שבטח תשים לב יש לך שם כמה של סימנטק (אבטחה) ודרייברים של ATI.. לא כדאי לסגור דברים כאלה, גם ה uGuru זה כנראה של הלוח אם או משהו

alg.exe זה בדרך כלל שמגדירים שיתוף אינטרנט או פיירוואל בחייגן..

כמו שאמרו svchost.exe זה שירותים של ה XP....

בכל מקרה לא ביג דיל אם תסגור משהו שצריך כי בכל מקרה ריסט יחזיר הכל

אם אתה רוצה להוריד את כללללל מה שלא שייך לXP תכנס להתחל - הפעלה (run) תקליד msconfig תגיע ללשונית האחרונה startup

למטה יש לך ללחץ על "בטל הכל" או להוריד ידנית את הV מכולם

ואז מה שיעלה לך לבד אחרי הריסט (אוטומטית) זה רק שירותים נחוצים וספייוור אם יש תוכל לקנות עם התוכנה spybot search and destroy שאפשר למצוא להורדה ב .COM \ DOWNLOADS.COM

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי יש מספר דומה, לפעמים יותר.

מספר התהליכים עצמו לא אומר כלום

, הם יכולים להיות בלתי פעילים ותהשתמש בכמה מגבייטים בודדים ולא להפריע לך - ולעומת זאת תהליך בודד יכול לחנוק את המחשב.

אבל אם אתה מתעקש תקרא את המדריך הזה

http://www.blackviper.com/WinXP/servicecfg.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או ש:

run -> regedit -> HKEY_LOCAL_MACHINE -> software -> ->windows -> current version

שם יש ספריות RUN ו-RUNONCE שם תחפש את הערכים שאתה רוצה ותמחוק אותם לגמרי לא רק הורדת V שיכול לחזור.

חשוב לעשות ב-REGEDIT בלשונית REGISERY ייצוא(EXPORT) לאיזשהו מקום כך שאם תמחק ערך חשוב תוכל באותו מקום לעשות ייבוא(IMPORT) של אותו קובץ גיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להוריד את כללללל מה שלא שייך לXP תכנס להתחל - הפעלה (run) תקליד msconfig תגיע ללשונית האחרונה startup

למטה יש לך ללחץ על "בטל הכל" או להוריד ידנית את הV מכולם

ואז מה שיעלה לך לבד אחרי הריסט (אוטומטית) זה רק שירותים נחוצים וספייוור אם יש תוכל לקנות עם התוכנה spybot search and destroy שאפשר למצוא להורדה ב .COM \ DOWNLOADS.COM

מקווה שעזרתי.

טוב זה בהחלט עזר ירדו לי 8 תהליכים.......

גיליתי משהו חדש יש בקונפיג אפשרות להפעיל את המערכת רק עם התהליכים הנחוצים למערכת......אני שמחתי נוראאבלהתברר לי שזה מפעיל את המחשב כמעת כמו בסיף מוד! אז ביתלתי אבל עכשיו אני יודע איזה תהליכים המחשב לא יכול לפעול בלעדיהם מדובר על 9 תהליכים שאין לי כוח לרשום אותם(אבל רשמתי אותם על דף).......

אבל יש אוליי איזה תהליך מיוחד שחונק לי אז הזיכרון שאותו אני יכול לסגור?

אוליי להרוויח עוד כמה מגה (עד השידרוג........)

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קל פשוט ללחוץ על כותרת העמודה "שימוש בזיכרון" ב-Task Manager, ולראות מה תופס הכי הרבה . כנ"ל לגבי CPU ואחוזי שימוש במעבד.

אל תחשוב שלא עשיתי את זה........אבל לא ידעתי אם אפשר לסגור לדוגמא בין המקומת הראשונים היה הEXPLORER אבל אותו הקובץ עלה כאשר הפעלתי את המחשב במצצב זל ישומים החרכיים בלבד= לא לסגור אותו!

אבל בתוח יש מה........אפילו 5 קבצים של 5-6 מגה זה גם יעשה שיפור

ובקשר לשימוש במעבד שיהיה להם לבריאות  ;) הריי גם כך המעבד רוב הזמן של 99% פנויי לפעמים 97 וגם זה בלחץ......

האם שידרוג זל ישחרר את המחשב שלי?

פרתים

סמסונג 512

אטלון64 3000+

MAX3

WD120G 7200R SATA

GIGABIYT 9800PRO לא קשור, סתם להתלהב...... :D

האם הזיכרון מהווה פקק למערכת?(נכון שההרד דיסק מהווה פקק עיקרי אבל אתם יודעים את הכוונה) כלומר ג'יגה יגרום למחשב שלי לטוס? או לפחות לסחוב אימיול ומשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלויי מה עושים, במשחקים כברים (FAR CRY כרגע, וכמובן דום 3/האלפלייף2 כשיצאו) ג'יגה זה יתרון גדול כשמשחקים על רמת פירוט גבוהה.

ג'יגה לא יעלה את המחשב מהר יותר או יגלוש באינטרנט מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...