עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

giliep

המלצה למארז אסתטי שקט עם יכולת לרדיאטור 240mm

Recommended Posts

שלום, 

אני מחפש מארז למחשב שאני מרכיב. 

אחרי חפירה ברשת, עדיין לא ברור לי מה כדאי לי לרכוש. 

הדרישות למארז הן:

1. זרימת אוויר (לפחות 2 מאווררים קדמיים)

2. שקט

3.אסתטיות - כולל Tempered Glass.

4. סידור נוח של כבילה. 

5. מקום מספק לכרטיסי מסך

6. תקציב של 400-500 ש"ח. אפשר קצת לעבור אותו...

אני מתכנן לשים במארז  RTX 2070, קירור נוזלי של cooler master ML240L RGB,וספק כח tx650 וחשוב לי שיהיה אסתטי. 

מבחינת תקציב, אני חושב על טווח של 400₪-500₪. @djelectric המליץ לי על S340 בשירשור על מפרט מחשב בגלל המחיר הזול שלו (והוא מארז טוב)

אבל אין לו מקום לרדיאטור 240mm בגג שלו. וגם התפנה לי קצת תקציב.

ממה שראיתי be quiet pure base 600 orange יכול להוות אופציה טובה אבל יש ל base pure 600 הרבה תתי גרסאות שאני לא בטוח מה ההבדל ביניהן ולמה יש הפרשי מחיר גדולים ביניהן.

המליצו לי גם על fractal desgin meshify C אבל הוא נראה "מיושן" מדי. למרות שברור לי שהוא עונה על 2 הדרישות הראשונות. 

אני לא נעול על מארז מסוים אז אני פתוח לגמרי להמלצות. 

תודה. 

עריכה: שכחתי להוסיף, יש הרבה שיש להם ביקורות בחו"ל ואו שאין אותם בארץ או שאפשר לרכוש אותם באמזון במחיר מוזל אבל השילוח שערורייתי...

נערך על-ידי giliep

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close