מפרט למחשב לגיימינג עם שימוש בVR - תקציב כ13 אלף - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב לגיימינג עם שימוש בVR - תקציב כ13 אלף

eitan1980

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? 14K~  האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? לא . 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? שימוש למטרה אחת : DCS 2.5  +VR  

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? אין צורך .

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט?  דיסקים קשיחים יש  , מודולרי  750W יש.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב !

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? כן .

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.   מעדיף פלונטר  .

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בקרוב. 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני מתכנן לקנות piMax 5K    (אולי pimax 8k  אך בנתיים הביקורות הטובות הוא דווקא לpimax 5K ) /

למשחק dcs   הכי קריטי זה מהירות ליבה אחת.  מכאן רוצה לקחת 9900K  של . (נכון, אפשר אולי גם 8086  אבל אם כבר דור חדש - אז אלך על הדור החדש).
VR - צריך כרטיס מסך טוב בשביל .  רוצה לקחת את ROG-STRIX-RTX2080TI-O11G-GAMING - ASUS  

מהסיבה שאני מאמין בחברה ASUS  אז לקחתי את המקסימלי  שיכולתי על החברה הזאת.   
למה 2080TI ולא 2080 ?  כי אני רוצה את המקסימום של המקסימום ויש פעם בביצועים בין זה ל2080.  למה לא 1080TI ?  זה בהחלט דילמה לא קטנה אבל אני עוסק גם בD.S.  לכן אם כבר עד כבר עד הסוף .

לגבי - בגלל שזה 9900K  ובגלל שאני מאמין בASUS כחברה איכותית , חשבתי על לוח אם  :
ROG-STRIX--F-GAMING - ASUS

המקסימוס  או האקסטרים כבר אובר-קיל לצרכים לדעתי . 

זיכרונות : 32GB (4x8GB) 4000MHz CL19 CMK32GX4M4B4000C19R - Corsair

(פשוט בדקתי איזה מתאים ללוח אם והכי מהיר ובתקציב נורמלי כי במהירות 410Mhz  המחיר השתגע כבר ...)

לגבי קירור  :  Hydro Series™ H100i v2 Performance Liquid CPU Cooler

בקצרה זה המפרט שחשבתי עליו :

https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=145444

סביר לצרכים שלי? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...