התלבטות על מעבד לנייד ובקשת המלצה ללפטופ חזק בתקציב של 4000+- - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות על מעבד לנייד ובקשת המלצה ללפטופ חזק בתקציב של 4000+-

WizardOfOz

Recommended Posts

היי, אני מעוניין לקנות לפטופ חדש, שוטטתי כאן באתר וחקרתי קצת באינטרנט אבל אני עדיין לא בקיא מספיק אז אשמח אם תוכלו לעזור לי :)

אני מתלבט בנוגע למעבד שכדאי לי לכוון אליו, אין לי הרבה ניסיון עם לפטופים, ואני חושש מלפטופ שלא יעמוד בעומס כי אני משתמש שצריך מחשב חזק מהממוצע. אני מכוון, כמובן, למעבדי הדור ה8 של , ומתלבט בין הסדרות השונות. בהתחלה חשבתי ללכת על סדרת הH, בגלל 6 הליבות של הi7, אבל במחשבה שנייה אני תוהה אם מעבדי סדרת הU (ה8550/8650) הם מספיק חזקים בימינו שלא אצטרך לדאוג מלחנוק את הCPU. על כף המאזניים יש את חיי הסוללה והמחיר, שהם החסרונות של סדרת הH.

והטופס:

1. תקציב: 4000, חריגה מקסימלית: 1000

2. שימושי המחשב: תכנות, שימוש משרדי כבד, למשל הרבה לשוניות פתוחות בדפדפן, וגיימינג בינוני לעתים רחוקות, מיינקראפט לכל היותר

3. האם יש צורך בציוד היקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא קריטי

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה? ללא מערכת הפעלה (מעדיף, לפחות, אם זה אומר עלות נמוכה יותר)

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא, עדיפות לאזור המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? אוהב כמה שיותר חיבורים, מעדיף שיהיו חיבורי USB-C עם תמיכה בThunderbolt 3 וUSB 3.1 Gen 2, אבל יכול להתפשר על 3.1 Gen 1

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? מעדיף לפטופ שניתן יהיה להחליף בו את האחסון ולהוסיף לו בעתיד, אבל יכול להתפשר על זה במקרים מסויימים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

מעבד: i5 8300H/8400H או i7 8550U/8650U/8750H/8850H

זיכרון: לפחות 16GB RAM

כרטיס מסך: מעדיף ללא כרטיס מסך דיסקרטי בסגנון של GTX1050/1060 כדי לחסוך בצריכת החשמל, במשקל ובמחיר.

אחסון: לפחות 250GB~ בSSD, עוד TB של HDD זה אופציונלי.

מסך: 14-15.6 אינץ', לפחות 1080p, לא לחוץ על אבל זה בונוס. מעדיף שלא יהיה מסך מגע מטעמי אמינות וצריכת חשמל, אלא אם כן מדובר בלפטופ מסוג 2 ב1.

סוללה: לפחות 8+- שעות זמן עבודה ריאלי

כרטיס אלחוטי: תמיכה בIEEE 802.11/ac, עם עדיפות ל2x2

מקלדת: מעדיף תאורה אחורית, אבל לא חובה. עדיפות למקלדת עם עברית. באופן כללי, חשוב לי שהמקלדת תהיה נוחה, אם ידועה בדגם מסוים בעייתיות בנושא הזה אשמח אם תוכלו לציין את זה.

גוף הלפטופ: חשוב לי שיהיה עמיד, לא מפלסטיק. מעדיף אלומיניום או משהו בסגנון.

בנוסף, אשמח אם יהיה בלפטופ אמצעי התחברות ביומטרי כמו חיישן טביעת אצבע או מצלמה שתומכת בזיהוי הפנים של Hello.

והכי חשוב, שהלפטופ יהיה אמין ושיחזיק מעמד לזמן ארוך, עם עדיפות ללפטופ שקל לתקן ולא אחד שברגע שמשהו מתקלקל עדיף כבר לזרוק את כולו לפח.

תודה רבה לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...