ייעוץ למחשב למטרות לימודי ועבודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ למחשב למטרות לימודי ועבודה

Lital Laufgas

Recommended Posts

איזה כיף לראות שהפורום הזה פעיל, פעם אחרונה קניתי דרך ההמלצה שלכם מחשב לפני 3 שנים שהייתי מאוד מרוצה (היה של dell). 

מקווה גם הפעם לצאת עם רכישה שווה.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב המרבי 3200 (קונה באילת) אם יש צורך לחרוג אפשרי אבל נראה לי שזה יהיה מוגזם לדרישות המחשב

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? צפייה און ליין בסרטים וסדרות ומטרות לימודים (תואר שני)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? לא כל כך חשוב אך אשמח אם לא יהיה רועש מאוד

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אין לי מושג מה זה

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כדאי שכן, אשמח םא זה יהיה גרסה ידודתית שיש בה התחל ולא נראית כמו ווינדואוס 8

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מתכננת לקנות באילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? השבוע עד רביעי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? שיהיה מספיק חיבורים, מעדיפה שהמסך יהיה מאט ולא מבריק אבל ניתן להתפשר על זה. 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא קריטי

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: חשוב לי שהסוללה תהיה חזקה ולא אצטרך להסתובב בלימודים עם מטען וכמו כן שיהיה קל משקל כמה שניתן. גודל מסך עד 14" שיהיה קל לסחוב. יחד עם זאת, אם יש משהו 15.6" מאוד קל (פחות מ2 ק"ג) אז ניתן גם לשקול במידה והמפרט מפצה. אוהבת בעיקר . אשמח להמלצה בחנות באילת במידה וקיימת (שונאת את KSP אחרי קטע מסריח שהיה לי איתם לפני שלוש שנים שקניתי בהתחלה מחשב של ולא רצו להחליף לי אותו ביום הרכישה (אגה מה הזכויות שלי היום?)  חודשיים רבתי עם עד שהחזירו לי את הכסף לאחר שKSP הביאו לי מחשב תקול). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...