איך - תגידו לי - אני מדביקה תמונה משלי לפרופיל ולחתימה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך - תגידו לי - אני מדביקה תמונה משלי לפרופיל ולחתימה

oshwy

Recommended Posts

פרוג - היא מתכוונת איך מוסיפים תמונה לחתימה עצמה - כמו החתימה (התמונה) של Se7en למטה...

(במקום המפרט שלי למשל, או ''היום המופלא'' שלה...)

אמת !! זה הפרק שעדיין לא למדתי. לפרק הקודם - מה שאתה הסברת פרוג - היה לי מורה מצויין (ויעיד הת'רד) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרוג - היא מתכוונת איך מוסיפים תמונה לחתימה עצמה - כמו החתימה (התמונה) של Se7en למטה...

אמת !! זה הפרק שעדיין לא למדתי. לפרק הקודם - מה שאתה הסברת פרוג - היה לי מורה מצויין (ויעיד הת'רד) .

קושקוש... :-[...

תודה על הפירגון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הנצלני של אכסון התמונה על שרת פורומים נשאר כשהיה, כל מה שדרוש הוא להוסיף בחתימה את כתובת התמונה בין תגיות UBB מסוג IMG, כך:

(img)http://www.servername.coml/picture.jpg(/img)

אין צורך לציין שאת שאת הסוגריים העגולים צריך לשנות למרובעים, או לחלופין להעתיק את הקוד שנותן הכפתור להוספת בהודעות (img.gif).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יששששש....... הצלחתי. תודה על ההנחיות

ואיך אני אמורה להבין את המשפט שלך פרוג "הקטע הנצלני של אכסון התמונה על שרת פורומים נשאר כשהיה....."

זה קטע סוציומטי לצרף אימג'???

??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך אני אמורה להבין את המשפט שלך פרוג "הקטע הנצלני של אכסון התמונה על שרת פורומים נשאר כשהיה....."

זה קטע סוציומטי לצרף אימג'???

לא, אין בעיה מוסרית לצרף אימג', אבל כן ישנה בעיה מוסרית לפרסם הודעת ריקה מתוכן על שרת פורומים (כדוגמת וואלה) רק כדי להשתמש בשטח הדיסק ורוחב הפס שלהם. אל תשכחי שאותו שרת\אתר לא מרוויח דבר מכך- לא תוכן ולא גולשים.

בסופו של דבר, כמו כל מיני דברים מוסרים יותר ופחות בעולם המקוון, גם אני עשיתי את זה וגם לי יש ספריית חביבה ;)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין בעיה מוסרית לצרף אימג', אבל כן ישנה בעיה מוסרית לפרסם הודעת ריקה מתוכן על שרת פורומים (כדוגמת וואלה) רק כדי להשתמש בשטח הדיסק ורוחב הפס שלהם. אל תשכחי שאותו שרת\אתר לא מרוויח דבר מכך- לא תוכן ולא גולשים.

Prog.

ולהתעלק על תמונה קיימת מאתר אחר (ראה דגל)......... ממש לא מוסרי הא? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...