מריחים השקה: כרטיסי מסך מתקדמים במחירים נמוכים מתמיד כעת באמאזון - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מריחים השקה: כרטיסי מסך מתקדמים במחירים נמוכים מתמיד כעת באמאזון

yonatan.mendelson

Recommended Posts

רחוק מלהיות מחירים אטרקטיביים, לפני כשבועיים נמכר ה 1080 ti מתחת ל 500 דולר. עדיף לחכות להשקה של הכרטיסים החדשים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש סיכוי לכל דבר אך מה שאתה תיארת זה לא בסיכוי גבוה. גם אם יקרה אז יש עם מי לדבר. זה כמובן יהיה כרוך בשילוח לחו"ל, זמן ועצבים. הדיון העוסק בהזמנה מחנות מקומית לחו"ל הוא ישן ולכל בחירה יש את היתרונות שלה. מה שקובע הוא הפרש המחיר והסבירות שבאמת תצטרך להשתמש באחריות כלשהי. הנתון אודות אחוזי החזרות לאמזון כדי לממש אחריות הוא מעניין מאוד אבל אין לנו אותו 😔

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח אחד שמבין

חברים אל תיקנו עכשיו בבקשה ממכם, בשביל לשמור על הכסף וחמי שלא מעוניין להשקיע הגבה מאוד כסף. כשהכרטיסים החדשים ייצאו כך גם המכירים של הכרטיסים האלו יהיו ברצפה משום שהם ייחשבו "דור ישן". אז אנא חכו קצת לפני שאתם קונים במחירים כאלו את הכרטיסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שאני לא מבין גדול , אבל אני חושב שכשיצא דור חדש אין יותר הנחות לעולם על הדור הקודם. אני ממש חושד לכאורה שכל אלה שכותבים לא לקנות כרגע שהם שתולים או אינטרסנטים . בכל אופן ימים יגידו ואני עוקב (ואני לא זקוק כרגע לכרטיס ,סתם מתעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אורח יוסף

אני מודה שאני לא מבין גדול , אבל אני חושב שכשיצא דור חדש אין יותר הנחות לעולם על הדור הקודם. אני ממש חושד לכאורה שכל אלה שכותבים לא לקנות כרגע שהם שתולים או אינטרסנטים . בכל אופן ימים יגידו ואני עוקב (ואני לא זקוק כרגע לכרטיס ,סתם מתעניין)

שתולים ?

מטעם מי ?

למי יש אינטרס עסקי לשתול טוקבקיסטים - שימליצו שלא לקנות מוצר צריכה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם דמיון ,וחששות אם יש מישהו שמחזיק מלאי במאות אלפי שקלים ,כואב הלב עכשיו נחתך לו המחיר ב2 ובכלל לא בפרמיה ה TI 1080 כבר היה כ 1000$ בארץ , עכשיו חצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ומחירו של המלאי - של אותו סוחר דימיוני שהבאת לפנינו לצורך הדוגמא,  בהמשך, יעלה או ירד ? 

מה נראה לך ?   מה קורה אחרי השקת הדור הבא ?  מחירי דור קודם יורדים או עולים ?  ערכו של המלאי יעלה או ירד ?

בוא תראה את האבסורד בטענה (שהעלת) מעוד כוון:

נניח שאנחנו בעלי מלאי גדול של - שערכו ירד לאחרונה, ולכן מנסים כהצעתך, 

להניע לקוחות שלא לקנות כרגע מאתנו את המוצרים. אז רגע:

הלא יותר פשוט (במקום לשכנע לקוחות שלא לקנות), זה פשוט לא למכור את המוצרים שלנו ולהשאירם במחסן ?

הרי אף אחד לא מחייב אותנו למכור, זה שוק חופשי - תעשה כסוחר מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...