אוזניות in ear אלחוטיות עם מסנן רעשים אקטיבי לספורט - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות in ear אלחוטיות עם מסנן רעשים אקטיבי לספורט

Yossi Zahavi

Recommended Posts

תקציב:אין הגבלת מחיר, אני רוצה את הכי טובות שתואמות לדרישות שלי

סגנונות מוזיקה: בעיקר פופ קצבי שמח, גם רוק קצבי סטייל הקצביים של imagine dragons, וגם מזרחית שמחה( בעיקר השירים שכוללים פופ

שימושים: מ"צ חדש דנדש ועצוב לשנתיים ושמונה, נסיעות, הליכות, ריצות, , שימוש כללי בבית כולל שיחות. סרטונים ומשחקים בטלפון

מראה האוזניות: אין משהו ספציפי- in ear אלחוטיות רגילות עם כבל בינהם , או עם קשת לטליה בצוואר או אלחוטיות לגמרי (עדיפות לאלחוטיות לגמרי)
וחובה שיהיה את הבליטה הזאת שנועדה להחזיק את האוזניות יותר טוב באוזניים בשביל ספורט( כמו כל האוזניות כאן: https://www.bose.com/en_us/products/headphones/earphones.html )

סוג האוזניות: In ear אלחוטיות עם מסנן רעשים אקטיבי, יתחברו לטלפון, בחמשישבת אולי גם מעט לטלויזיה ולמחשב אבל זה נדיר

האם יש אפשרות לקנות באתרי קניות בינלאומיים (eBay, , Massdrop..)? לא, רק חנות עם אחריות רשמית, עדיפות באזור השרון הדרומי/צפון תל אביב, בעיקר הרצליה והסביבה הקרובה

הערות:עמידות לזיעה וגשם/השפרצות
ביטול רעשים אקטיבי
כמו שציינתי-כולל ה"בליטה" שנועדה להחזיק יותר טוב באוזן בספורט
זמן ארוך ( אם הנרתיק כולל , כדאי גם סוללת טעינה גדולות, יתרון)
מיקרופון טוב לביצוע שיחות שלא צריך לצעוק (יתרון מצויין אם בשיחות המיקרופון יבטל לצד השני את הרעשים שיש לידי)

ושוב, אני מעוניין בהכי טוב שעומד בקריטריונים והעדיפות היא ל true wireless)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...