צריך המלצה לכיסא טוב עם בסיס מתכת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכיסא טוב עם בסיס מתכת

andralamusya

Recommended Posts

סביבת העבודה שלנו נהיית יותר ויותר סביב המחשב ונמאס לי כבר לסבול מהגב

מכירים כיסאות טובים למחשב?

יש חשיבות לבסיס ממתכת, עדיפות לא מנירוסטה

והכי חשוב אורטופדי

לסמוך על מוכרים לא ככ סומך, וללכת על מה שנוח לי תמיד גרם לי לקנות מוצר שהסב לי יותר נזק מתועלת

אם אפשר את עזרתכם בעיניין אני אשמח

התקציב סביב 2k, אבל רצוי כמה שפחות,

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב של עד 2K יש לך מגוון רחב של אפשרויות.

אני יכול לתת לך טיפ חשוב בנושא שישרת אותך יותר טוב גם מתקציב כפול ומשולש ממה שציינת.

סע למקום רציני שיש בו מגוון רחב של כיסאות משרדיים, אורטופדים וכו'. תשב על כמה וכמה דגמים, קח לך שעתיים מהחיים

לכל היותר - ופשוט - תשב ותבדוק דגמים שונים ומגוונים.

הייתי במהלך שנה שעברה במצב דומה - להחליף כיסא לאור ישיבה ממושכת על המחשב ( עבודה + שעשועים ). רכשתי כיסא

שאין לי מושג מי היצרן שלו ואני לא מבין כלום בכיסאות.. אבל כן ישבתי עליו איזה עשר דקות והוא עלה לי 1100 ש"ח, והיה זול

יותר ונוח הרבה יותר מכיסאות אחרים שהיו יקרים ממנו. חשוב שתמצא בסביבת המגורים שלך מקום טוב שמתעסק עם מגוון רחב

של כיסאות ( לא הום סנטר או אייס וכו'.. ) מקום מיוחד לציוד כזה. כיסא איכותי יחזיק לך גם עשור ומעלה עם תשמור עליו.

האופציה השנייה שאני פחות ממליץ עליה זה ללכת לגוגל ולחפש דגמים, יצרנים וללכת לפי ביקורות.

כיסא זה עניין של נוחות אישית, יש כאלה שגב אורטו]די מעולה להם - אחרים לא. יש כאלה שהמושב עצמו צריך להיות ארוך יותר,

קצר יותר וכו'.. בגלל צורת ישיבה, שעות ישיבה.. לכן אני ממליץ מה שהמלצתי. לא תתחרט ברגע שתמצא כיסא שאחרי 5-10 דקות

תגיד וואו.. זה נוח לי. 

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכסאות צרעה אולם תצוגה גדול בתל אביב במסגר. לך תשב שם על כמה שיותר כסאות - ותחליט.

מבחינת איכות הם מצויינים. קניתי לפני 3 חודשים כסא מדגם BETA עם מנגנון סנכרוני (נדנוד) ואני מאוד מבסוט עליו בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.tweaktown.com/cat/input_peripherals/office-gaming-chairs/index.html

כנס לקישור הזה יש את הכיסאות הטובים בעולם לכל מצב

לא תמצא יותר טוב ממה שיש כאן

יש גם מבחנים לכיסאות תבדוק יש אפשרות להזמין גם בארץ

הטובים ביותר הם בסביבות 1800 שקלים

אם נהנית ספר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...