מיני דיסק או דיסקמן MP3? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני דיסק או דיסקמן MP3?

LooseCannon

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות נגן וחשבתי בכיוון של המיני דיסק, בעיקר בגלל הגודל, זה שאין קפיצות, ושלא צריך צורב בשביל השירים. האם דיסקמן יהיה עדיף לי, או אולי אפילו אחד מאלה עם הזיכרונות (אבל שמעתי שאלה יקרים...)?

מה היתרונות והחסרונות של כל אחד? והאם יש למישהו המלצה לדגם ספציפי?

תקציב עד 600 שקל בערך... תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה חשוב לך יותר: גודל או מקום (של שירים).

במיני דיסק אתה יכול לשמוע על LP2 שזה אומר שיותר קצת האיכות (לא מורגש לפי דעתי), ואתה יכול לשים 160 דקות על קלטת אחת.

אם זה מספיק לך אז אני הייתי הולך על מינידיסק. אך תשכח שאתה יכול ללכת עם כמה קלטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי עדיף מיני-דיסק , אבל רק מיני-דיסק עם הקלטה דרך !

אל תקנה את הישנים עם ההקלטה דרך כבלים סתם מסורבל ולוקח המון זמן להקליט שירים (כאורך השיר כך אורך ההקלטה)

*יש דגם אחד שהוא גם עם רדיו שזה יתרון מאוד גדול (מתי שנמאס לך לשמוע שירים או שאתה רוצה לשמוע חדשות), חבר שלי קנה אותו מארה"ב בהרבה יותר זול כך שאם יש לך אפשרות

אז זה עדיף

*תקנה טובות , מומלץ "כפתור" עם בליטה של ...אוזניות מעולות וגם אפשר לדחוף אותם לכל חור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט מה אתה מעדיף, 30 שירים על דיסק או 160 שירים על דיסק?

אני הייתי מעדיף 160 שירים, אמנם המיני דיסק קטן יותר אבל בשביל 160 שירים צריך 5 דיסקים למיני דיסק מה שאומר שהגודל כבר לא כזה קטן וקומפקטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לקנות בחו"ל, מתחילים לצוץ המינידיסקים החדשים שתומכים בדיסקים בקיבולת של גיגה בייט (וכמובן גם בישנים אבל זה לא רלוונטי כל כך למשתמש חדש).

אם אתה קונה בארץ, קנה מכשיר עם NETMD כמו שציינו כבר לפני. ואכן LP2 זאת איכות מצויינת, אתה מכניס בממוצע שני אלבומים על דיסק (סה"כ 148 או 160 דקות שזה פי שתיים מדיסק 74 או 80 דקות). מינידיסיק גם נהנה מחיי ארוכים במיוחד. אם אתה קונה מינידיסק שעובד על בטריות AA, ואתה משתמש בנטענות של אפילו 1600 MAH, שלא לדבר על 2100, הוא פשוט עובד ועובד ועובד.

במחיר כזה אתה יכול למצוא MZ-N510. הולך לו טוב בארץ, וזה בגלל שאני אישית חושב שזה המינידיסק הזול הכי טוב שסוני הוציאו. נכון שליקרים יש יתרונות, במיוחד בזה שהם עשויים מתכת/אלומיניום ועוד כמה פלוסים בתוכנה שלהם, אבל בתור משתמש וותיק במינידיסק אני מרוצה מה510 עד הגג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...