אם איזה תוכנה מגבים ארד דיסק לכונן נייד ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם איזה תוכנה מגבים ארד דיסק לכונן נייד ?

MikMak

Recommended Posts

שלום ,

אני ניסיתי לקחת ארד דיסק של 400 גיגה ולעביר ידנית ממנו לארד דיסק 2TB WD ELEMENT , לא הסתיים טוב . פעם אחת  לא העביר את הכל. אם זה כן  מעביר , מראה כמות גיגה שונה או מספר קבצים/תיקיות לא זהה , בלאגן שלהם ( אני עם WIN10 ) .

עוד תופעה , שמראה לי 20 גיגה ואז שאני נכנס לתוך התיקיות ומסכם את כל התיקיות זה 34 גיגה , למה זה ככה? ( יכול להיות בגלל שזה כונן על WIN7 שהיה בעבר ואני חיברתי למחשב WIN10 ורוצה רק לגבות ? ) 

יש דרך שיעתיק את  הכל בלי כל מיני הודעות מיותרות ( צריך הרשאה , אותו קובץ או כל מיני )  שצריך לאשר ולהיות ליד המחשב במשך ההעברה ? 

וגם אני מעוניין לעתיק מארד דיסק של 500GB חברת TOSHIBE לכונן אבל שיעתיק אליו בלי לפרמט את הכונן הנייד שהוא מעתיק אליו כי כבר יש בו מידע אלה רק שיוסיף למידע שיש בו .

-- דר"כ אם על ארד דיסק שיש עליו WIN7 בעבר ואני מחבר אותו למחשב ושאני נכנס לתיקייה של משתמש מסוים הוא רושם לי צריך הרשאה , איך אני יכול להיכנס לזה בכל זאת ? 

תודה ושבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת לא קוהרנטי בעליל. 

האם הבנתי נכון מה אתה מנסה לעשות, תוכנות ייעודיות לגיבוי פותרות את כל הבעיות האלו. 

בקשר לשאלה השניה אתה יכול לערוך את הרשאות התיקיה דרך המאפיינים שלה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

כתבת לא קוהרנטי בעליל. 

האם הבנתי נכון מה אתה מנסה לעשות, תוכנות ייעודיות לגיבוי פותרות את כל הבעיות האלו. 

בקשר לשאלה השניה אתה יכול לערוך את הרשאות התיקיה דרך המאפיינים שלה. 

כן , אני מחפש תוכנה שמעתיקה מכונן אחד לכונן אחר בצורה חלקה .

אני מנסה עם העתק הדבק בווינדוס ותמיד יש איזה בעיה , אם הוא מעתיק , מראה לי מבחינת מקום שונה ( במקום 1 - 10 גיגה , מקום 2- 30 גיגה ) או שזה לא מעתיק הכל ...

יש לך תמונה איך עורכים את הרשאות דרך המאפיינים של התיקיה בארד דיסק ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולם שלם, אתה יכול לקנות NAS, לשלם על גיבוי בענן או לבנות NAS משלך. 

בהנחה שאתה מעונין רק בתוכנת גיבוי מול קשיח חיצוני אתה יכול לברר על תוכנות כמו Acronis True Image או דומות. 

אתה יכול לנסות גם את הגרסה הנסיונות בחינם, אם היא מוצאת חן בעיניך נזכרתי שיש לי רישיון חוקי לתוכנה הזו שלא עשיתי בו שימוש, אני יכול לתת לך אותו בזול לעומת המחיר המקורי (50$) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nachum37

זה עולם שלם, אתה יכול לקנות NAS, לשלם על גיבוי בענן או לבנות NAS משלך. 

בהנחה שאתה מעונין רק בתוכנת גיבוי מול קשיח חיצוני אתה יכול לברר על תוכנות כמו Acronis True Image או דומות. 

אתה יכול לנסות גם את הגרסה הנסיונות בחינם, אם היא מוצאת חן בעיניך נזכרתי שיש לי רישיון חוקי לתוכנה הזו שלא עשיתי בו שימוש, אני יכול לתת לך אותו בזול לעומת המחיר המקורי (50$)  

אני יכול בעזרת Acronis True Image לעתיק לכונן ? ( ובמידה ובכונן יש לי כבר קבצים מגובים , אז שאני עושה גיבוי בעזרת התוכנה זה מוסיף לקבצים הקיימים בלי לפרמט את המחיצה או חובה פירמוט לפני הגיבוי ? ) 

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אתה לא צריך לצטט אותי אם אתה לא מדבר על משפט ספציפי, זה ממש מסרבל את הדיון. אם מישהו הגיב בינתיים ואתה רוצה שיהיה ברור למי אתה מגיב אתה יכול למנשן את שם המשתמש למשל @MOSHE. בכל מקרה המשתתפים בדיון מקבלים התראה.

ב.אני בטוח שהיא יכול לעשות את זה, פשוט תוריד את הגרסה החינמית הניסיונית ותבדוק. 

https://www.acronis.com/en-eu/homecomputing/thanks/acronis-true-image-2018/

שים לב שאתה לא מוחק חומר בטעות כשאתה בודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nachum37

תודה רבה,

אני פשוט עושה BECKUP ? כי ניסיתי לעשות וזה יוצר לי איקון כמו של כונן ואני נכנס אליו ומראה תוכן מגובה .

למה זה לא רק מעתיק את המידע , זה אומר , כדי לפתוח את הקבצים המגובים אני חייב ACRONIS במחשב אחר ? 

או פשוט לא עשיתי את הגיבוי כמו שצריך ? 

-- על מה לשים לב כדי לא למחוק משהו ? אני אמור לסמן משהו ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...