אוזניות עד 400 שקל. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות עד 400 שקל.

איתמר בן עזרי

Recommended Posts

אהלן, מה שלומכם?

אני תלמיד ישיבה, ועומד להתגייס באוגוסט הקרוב, רציתי להתייעץ איתכם בקשר לקניית - ON EAR OVER EAR IN EAR ואם יש עוד דגם שפספתי
אני בדרך כלל נמצא בתוך מקומות עם רעש, חדר אוכל מלא, בית המדרש, וגם עכשיו לאור הצבא השכיחות שלי בתוך האוטובוסים יעלה.

אני מחפש שיתנו לי את האפשרות לשמוע שיעורים, וכל מיני דיונים ביו טיוב, באיכות סבירה במקומות כאלו רועשים, אני לא בדיוק מכיר את ההבדלים בין סוגי האוזניות השונות ומה מהן עונה יותר לדרישות שלי.

יש לי חריגה קטנה של 50 שקל, ויש לי אפשרות להזמין מחו"ל אם ההפרש באיכות המוצר הוא ניכר.

החשוב ביותר הוא האטימה, גם אם זה בא על חשבון איכות השמיעה בפועל, כי אם אני במקום רועש, לא יעזור שאיכות הצליל תהיה איכותית :)

אשמח אם תוכלו להתאים בשבילי סוג ודגם :)

ערב טוב חברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מה שנקרא חוסמות רעשים, Noise Cancelling

אוזניות כאילו (הן יכולות להיות גדולות או קטנות שנכנסות לתוך האוזן), תלוי בדגם, יכולות לחסום רעשים ברמה גבוהה

למשל אם אתה הולך ברחוב או אפילו נמצא בתוך הבית אבל לא רוצה לשמוע רעשי רקע, הן יכולות לעשות את העבודה.

לי יש כאילו (Over Ear) אבל לא בדקתי איך הן ברחוב, רק בתוך מקומות סגורים רועשים.

לא הבנתי אם זה מה שאתה מחפש; כי רשמת שאתה רוצה להקשיב לשיעורים, אז האוזניות יחסמו גם רעשי דיבור.

בכל מקרה זה לא דבר זול (אולי יש דגמים יותר זולים מאחרים, צריך לבדוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את אלו:

https://www.aliexpress.com/item/Bluedio-T5-Active-Noise-Cancelling-Wireless-Bluetooth-Headphones-Portable-Headset-with-microphone-for-phones-and-music/32857159419.html

דיי סבבה, קניתי אותם במבצע, עלה לי 38$. אבל מחר יש עליהם חסר תקדים של 30$ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, כאשר כתבתי שאני רוצה להקשיב לשיעורים כוונתי היא, לשמוע שיעורים מוקלטים, ביוטיוב או בסתם קובץ של מוסיקה !

הבלודיו עכשיו עולה 60 דולר? הוא שווה את זה? או לחכות שיהיה מבצע?

בכל אופן אשמח לעוד דגמים ספציפיים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...