מפרט לנייח עבור גיימינג ותכנות ללא כ.מ. עד 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לנייח עבור גיימינג ותכנות ללא כ.מ. עד 5K

yoniY100

Recommended Posts

שלום חברים,

אני מעוניין להשתדרג ולרכוש מחשב חדש עבור גיימינג ופיתוח (פרויקטים גדולים).

כרגע יש לי 1060 שאני הולך לחבר אותו למחשב, אני נוטה לשדרג כ.מ. כל שנתיים-שלוש, לכן אשמח אם נבחר במעבד שיהיה רלוונטי עבור גיימינג גם בטווח הרחוק.

המון תודה לכולם!

1. מה התקציב המקסימאלי? 5000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, עבודה משרדית ופיתוח

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. Battlefield 5, Mass Effect, COD, Witcher 3

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1080P לגיימינג, שלושה מסכים בשימוש רגיל.

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוני-גבוה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. כן

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כרטיס מסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 4

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? בינוני

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. יש לי אפשרות לרכוש את החלקים באילת (ולהרכיב בעצמי) אך רק במידה וזה חוסך יותר מ500 ש"ח

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בעוד כשבועיים-שלושה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). חיבור M.2 ולפחות 2 יציאות USB 3.1.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? מחשב לטווח הרחוק, כ.מ. ישודרג כל 2-3 שנים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים,

אני מתכנן לקנות בשבוע הבא, מצרף את המפרט שהרכבתי, אשמח לקבל חוו"ד והצעות לשיפור! :)

כמובן שאוודא שהלוח יתאים למעבד לפני הקניה (הבנתי שהוא צריך עדכון BIOS).

אני מתלבט האם ללכת על לוח X470 בתוספת של 300 ש"ח, הבנתי שהמעבד לא יגיע רחוק עם OC, ואני גם לא חושב שאצטרך SLI/CF.

אל המפרט הנ"ל יצטרף 1060 שכבר יש לי היום, ב2-3 שנים הקרובות מתכנן לשדרג אותו.

lrg16015.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 7 2700X 3.7Ghz AM4 - Box 1
      לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte GA-AB350-Gaming 3 AM4, AMD B350, DDR4, 3xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LED 2x8GB DDR4 3200MHz CL16 Kit White 1
      דיסקים קשיחים: כונן קשיח Western Digital Caviar Red WD20EFRX 2TB Sata III 1
      כונני SSD: כונן קשיח Crucial MX300 CT525MX300SSD1 525GB SSD SATA III 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי חצי מודולארי SeaSonic FOCUS 650W 80+ Gold SSR-650FM 1
      מארזים: מארז ללא ספק Sharkoon TG5 Tempered Glass - צבע שחור/כחול 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 4870 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...