שיפורים למארז סימבדה - זקוק לעצות וטיפים (: - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפורים למארז סימבדה - זקוק לעצות וטיפים (:

Vatos-Locos

Recommended Posts

סתם רעיון,

אמרת שהמאורר שיש לך מקדימה לא כל כך יעיל בגלל שהפאנל של כל החלק הקדמי חוסם לו את האוויר, אם יש לך מקום שמה למטה בפאנל איה שבערך ממוקם המאורר אני ממליץ שאולי תעשה הרבה חורים קטנים, חורי איוורור כאלה הרבה חורים של איזה 4-5 ס"מ, זה לא יהיה כל כך מכוער וזה אמור להיות יעיל כי יכנס אוויר ומהמאורר לא יחנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממממממ .....חורים ?, איפה? , למה כאלה גדולים ?

וVATOS מה בידיוק המאורור במיפרצים האלו אמרו לקרר ? , את הלמטה של הסידי ? ....................ואם אתה כבר צובעה אז תצבעה את כל המארז ולא רק קצת בידיוק כמו שאני לא הולך לצבוע רק את הדלת אלה את כל המארז !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הולך להיות צבע כזה מנוגד, אני אוהב את הכסף של המארז אני לא רוצה לשנות את זה

אני יעשה (אולי!) ספריי מטאלי כזה כחול כסוף דיי בהיר... וגם זה לא בטוח כי אני עצלן לאאלה

המאורר למעלה מכניס אוויר למארז, כי אין מספיק מכניסי אוויר, הקטע של "לקרר את הלמטה של הסידי" ממש מטופש, מאוררים לא רק אמורים לשבת על חלק מסויים ולדאוג לקירור שלו... בגלל זה הם נקראים CASE FAN כי הם מקררים את המארז ודואגים לזרימת אוויר

חורים למטה בפאנל לא אופציה זה יהיה מכוער בטירוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנל הקדמי מלמטה פתוח ככה שיש לו מאיפה לקחת אוויר אבל זה לא ממש מספיק, לחורר את הפאנל חיצונית יהיה ממש מכוער..

עקרונית זה לא אכפת לי כי לא רואים את הפאנל אצלי בשולחן חשבתי לעשות חור מרובע על הפנל ממש במקום של המאורר ולהרכיב שם איזה רשת\+גריל אבל אז תיהיה בעיה עם הריבוע באמצע איפה שהכפתורים והלדים הוא לא יהיה יציב כל כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vatos- הכל מוסבר בציור (לינק בסוף) , היה לי את המארז הזה, (יש, אבל לא בשימוש)

והוא פשוט צועק שהוא רוצה מודינג.

פשוט בעיצוב החדש באתר, אני לא יודע איך מוסיפים תמונה אז הינה לינק לתמונה, תחת תיקיה בשם VATOS

http://photos.walla.co.il/eitv

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אחי צודק אבל פשוט הוצאתי את החלק השחור עם הכפתורים כי זה ממש מול המאורר אז עכשיו נכנס אוויר ישירות

ואת החלק השחור עם הכפתורים אני ישים על כיסוי של 5.25" ויחבר למארז (כרגע הוא סתם זרוק על השולחן)

אה כן ובנתיים שמתי גריל של על שלדה של המארז איפה שהמאורר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אבל תחשוב ככה, הוצאתי את הריבוע השחור פשוט נשאר חור עד השלדה, אני בימים הקרובים ישים מבפנים של דלתות

ככה הרשת שתיהיה כמעט בגובה של הפאנל החיצוני ולא יראו חור, אבל יהיה למאורר מאיפה לשאוב אוויר בלי הפרעה

panel.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם יש לך את הזמן והרצון (וגם קצת יכולת  :)) אתה יכול ליצור פאנל קידמי חדש.

השמיים הם הגבול (טוב כמעט בכל זאת צריך לשמור על כמה גבולות :P) והתוצאה יכולה לצאת מדהימה, כמו למשל במוד הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...