שאלה חשובה חייב עזרה מאנשים שמבינים ומזמינים מאמזון תמיד - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה חייב עזרה מאנשים שמבינים ומזמינים מאמזון תמיד

superbijo

Recommended Posts

הזמנתי מוצר מאמזון והמוצר היה אמור להגיע לי היום 23.4.18
דיברתי עם הצאט של ואמרו לי שאולי שולחים את החבילה בחזרה לאמזון (אין לי מושג למה sad.gif
משהו שקשור למכס יכול להיות ? סעמק עם המדינה הזאת
ואמרו לי לשלוח הודעה ל UPS I PARCEL , שלחתי להם את כל הפרטים וגם את מספר מעקב..

מה אפשרי עוד לעשות ?
שלחתי הודעה גם למייל הזה עם מישהו מכיר - E-Post@hfd.co.il

היתי צריך להביא להם את התעודת זהות שלי ממה שהבנתי בשביל לשחרר את החבילה מהמכס
מה הבעיה שלהם לשלוח הודעה/לצלצל ולשאול מה התעודת זהות ולא ישר להחזיר את החבילה..

הקטע הוא שלא ידעתי מדבר כזה מעולם איזה באסה...אני מחכה לחבילה כבר חודש פלוס
דיברתי עם והבאתי להם את התעודת זהות נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהזמנת עלה יותר מ- 75 דולר?

הזמנת את זה ממוכר באמזון או מאמזון עצמם?

מה בדיוק הסטטוס כרגע לפי המעקב משלוח באתר של אמזון?

למה אתה מתכוון שהיית צריך להביא להם ת"ז? תצלום של התעודה? מס' תעודה? כידוע לי לא צריך לא את זה ולא את זה.

הזמנתי המון מהם ובחיים לא הייתה לי בעיה עם המכס. להפך, אני הרבה פעמים מקבל החזרי מ"ס.

אם החבילה באמת נשלחה כבר בחזרה אז אין לך מה לעשות. לגבי התשלום אתה תקבל החזר מלא כמובן על כל מה ששילמת. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להזמין את המוצר מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

מה שהזמנת עלה יותר מ- 75 דולר?

הזמנת את זה ממוכר באמזון או מאמזון עצמם?

מה בדיוק הסטטוס כרגע לפי המעקב משלוח באתר של אמזון?

למה אתה מתכוון שהיית צריך להביא להם ת"ז? תצלום של התעודה? מס' תעודה? כידוע לי לא צריך לא את זה ולא את זה.

הזמנתי המון מהם ובחיים לא הייתה לי בעיה עם המכס. להפך, אני הרבה פעמים מקבל החזרי מ"ס.

אם החבילה באמת נשלחה כבר בחזרה אז אין לך מה לעשות. לגבי התשלום אתה תקבל החזר מלא כמובן על כל מה ששילמת. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להזמין את המוצר מחדש.

תודה על המענה אחי באמת תודה ..

המוצר עלה 208 דולר כולל משלוח וכו'

הסטאטוס באמזון :

Undeliverable

Sorry, your package was lost in transit. Please contact Amazon for the next steps.

ששלחתי הודעה ל i parcel המחורבנים האלה, הם אמרו שהם היו צריכים מספר של תעודת זהות שלי בשביל המכס

זה מה שהבנתי פחות או יותר (משהו שלא ידעתי לצערי מעולם)

ההזמנה מ : Sold by BestDealUSA and Fulfilled by Amazon. Gift-wrap available.

ה I PARCEL האלה אי אפשר להתקשר אליהם או להגיע אליהם לסניף שלהם בארץ או בנתב"ג אחי ?

יותר קל לי לקבוע פגישה עם ביבי מאשר להשיג אותם אלוהים ישמור

כל הקטע הוא שממש מבאס שאתה מחכה למוצר כבר חודש עבור מתנה לחברה שלך והמאדר פקרס האלה עושים מה בז** שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מעצבן. דווקא I-Parcel מהניסיון שלי איתם היו בסדר תמיד. קיבלתי מהם כמה משלוחים אבל אף פעם לא דרך . אני חושב שזה שאמזון עובדים איתם זה משהו חדש, עד עכשיו זה היה רק דואר ישראל ממה שידוע לי. יכול להיות שבגלל זה לא היה סנכרון בין לבין I-Parcel ולכן זה קרה.

ניסית לשאול את I-Parcel אם המשלוח כבר יצא לדרכו חזרה והאם אתה עוד יכול לקבל אותו באיזו שהיא דרך אם תשלח להם מה שהם צריכים? 

אגב, קנית את המוצר ממוכר/חנות שנקראת BestDealUSA, אבל החבילה נארזה ונשלחה ע"י .

תמיד עדיף לקנות מוצרים מהמחסן של ולא ממוכרים או חנויות חיצוניות. ואם כבר קנית ממוכר אז תמיד עדיף שאמזון יארזו וישלחו לך את החבילה ולא המוכר. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, כי השירות של אמזון מדהים. הכי טוב שהכרתי בחיי ואני לא הראשון שאומר את זה. אם אתה קונה ממוכר אז אתה תלוי בתנאי השירות של אותו מוכר ולפעמים לאמזון לא יהיה מה לעשות כדי לעזור לך. במיוחד שאתה קונה משהו יקר שיש סיכוי שיגיע תקול או שבור ואז תצטרך לשבור את הראש עם המוכר ולהוכיח לו ובמקרה הרע הוא לא יאמין לך. מעבר לכך אמזון נותנים לך ביטוח מלא על המשלוח במקרה שהוא לא מגיע או מגיע בצורה לא תקינה. חנות או מוכר לא בהכרח יתנו לך את זה.

תזמין את המוצר מחדש. לרוב לוקח להזמנות מאמזון להגיע תוך שבוע וחצי - שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

באמת מעצבן. דווקא I-Parcel מהניסיון שלי איתם היו בסדר תמיד. קיבלתי מהם כמה משלוחים אבל אף פעם לא דרך אמזון. אני חושב שזה שאמזון עובדים איתם זה משהו חדש, עד עכשיו זה היה רק דואר ישראל ממה שידוע לי. יכול להיות שבגלל זה לא היה סנכרון בין לבין I-Parcel ולכן זה קרה.

ניסית לשאול את I-Parcel אם המשלוח כבר יצא לדרכו חזרה והאם אתה עוד יכול לקבל אותו באיזו שהיא דרך אם תשלח להם מה שהם צריכים? 

אגב, קנית את המוצר ממוכר/חנות שנקראת BestDealUSA, אבל החבילה נארזה ונשלחה ע"י .

תמיד עדיף לקנות מוצרים מהמחסן של ולא ממוכרים או חנויות חיצוניות. ואם כבר קנית ממוכר אז תמיד עדיף שאמזון יארזו וישלחו לך את החבילה ולא המוכר. הסיבה לכך היא פשוטה מאוד, כי השירות של מדהים. הכי טוב שהכרתי בחיי ואני לא הראשון שאומר את זה. אם אתה קונה ממוכר אז אתה תלוי בתנאי השירות של אותו מוכר ולפעמים לאמזון לא יהיה מה לעשות כדי לעזור לך. במיוחד שאתה קונה משהו יקר שיש סיכוי שיגיע תקול או שבור ואז תצטרך לשבור את הראש עם המוכר ולהוכיח לו ובמקרה הרע הוא לא יאמין לך. מעבר לכך אמזון נותנים לך ביטוח מלא על המשלוח במקרה שהוא לא מגיע או מגיע בצורה לא תקינה. חנות או מוכר לא בהכרח יתנו לך את זה.

תזמין את המוצר מחדש. לרוב לוקח להזמנות מאמזון להגיע תוך שבוע וחצי - שבועיים.

אז זהו שרשמתי להם אם החבילה נמצאת עדיין בארץ אז רשמתי להם את התעודת זהות שלי..

ולא לא חוזרים אלי כבר יומיים , איזה מיייאש זה אלוהים ,  אתה מכיר סניף שלהם בנתב"ג ? או המכס בנתב"ג ?

אין לי בעיה לנסוע לשם ולברר זה ליד הבית שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...