Dell Inspiron 15 5000 5570 אינו תומך 100/1000 ,יש אפשרות חומרית להעזר ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Inspiron 15 5000 5570 אינו תומך 100/1000 ,יש אפשרות חומרית להעזר ?

tood24

Recommended Posts

ערב טוב,

Dell Inspiron 15 5000 5570 אינו תומך 100/1000 ,יש אפשרות חומרית להעזר ?  

מחשב חדש בן יום ,לדברי טכנאי הוטנט לא ניתן לגלוש עד 200 מגה ללא כרטיס תומך 1 גיגה 

זה מדוייק? ניתן להיעזר במפצל או דומה?

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של tood24

לדברי טכנאי הוטנט לא ניתן לגלוש עד 200 מגה ללא כרטיס רשת תומך 1 גיגה 

זה מדוייק?

תיאורטית אם אתה רוצה לקבל "מהירות" (למעשה רוחב פס) של 200Mbps אתה צריך כרטיס רשת, חוטי או , שמסוגל לעבוד ב"מהירות" כזאת. במקרה של שימוש בכרטיס רשת חוטי אתה חייב כרטיס 10/100/1000Mbps (או 1Gbps או כרטיס Gigabit LAN וכד'). במקרה של שימוש בכרטיס רשת המצב יותר מסובך - תיאורטית אם שני הצדדים תומכים בתקן 802.11n אתה יכול לקבל "מהירות" של עד 450Mbps בתקשורת בינהם (וזה תלוי בעוד מספר גורמים), אולם באופן מעשי ה"מהירות" תהיה הרבה יותר נמוכה וספק אם תתקרב בכלל ל"מהירות" של 50Mbps. תמיכה בתקן 802.11ac אמורה לתת "מהירות" הרבה יותר טובה, אך גם כאן באופן מעשי לא בטוח שבכלל תתקרב ל"מהירות" של 100Mbps, שלא לדבר על 200Mbps. לכן אם אתה מעוניין ב"מהירות" של 200Mbps יהיה עדיף לך להשתמש בכרטיס חוטי ולחבר אותו ישירות למודם או לנתב.

אם כרטיס הרשת במחשב שלך הוא לא מסוג Gigabit ואין לך אפשרות להתקין כרטיס הרחבה, אז הפתרון היחיד עבורך יהיה כנראה לקנות מתאם מ 3.0 ל Gigabit Ethernet NIC (כרטיס Gigabit מסוג Ethernet). היות ואני לא מכיר את הנושא היטב, אני לא אוכל להמליץ לך על מתאם כזה או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תבדוק עדכוני ,קשה לי להאמין שבדגם כזה מתקדם אין אופציה ל 1GB

מנסיון במחשבים נייחים היה קורה לי שהפורט הפסיק לתפקד כ1GB ועבר 100MB

אם זה אותו סיפור שווה לבדוק מימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...