לנגוס באנג'לינה ג'ולי ולהינות מזה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנגוס באנג'לינה ג'ולי ולהינות מזה

R0ck

Recommended Posts

את יודעת ... אל לך לזלזל בתחומי הקליטה של הראדרים שלנו

הממ .... אפשר להקביל את הראדר הזה לSETI , דיי דומה ;D

ואין כזה דבר האישה המושלמת

שלמות היא בעיני המתבונן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למען כל מה שקדוש... היא כוכבת קולנוע!!! זה כ"כ טבעי שכל אחד יראה בה את התגלמות השלמות!

אם היא לא היתה? אז היא היתה סתם עוד בחורה דיי נאה. אם כבר הייתה לי בחירה, לא הייתי בוחרת

לנשוך דווקא אותה (והאמת, לא אף כוכבת אחרת). ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען כל מה שקדוש... היא כוכבת קולנוע!!! זה כ"כ טבעי שכל אחד יראה בה את התגלמות השלמות!

אם היא לא היתה? אז היא היתה סתם עוד בחורה דיי נאה. אם כבר הייתה לי בחירה, לא הייתי בוחרת

לנשוך דווקא אותה (והאמת, לא אף כוכבת אחרת).  ::)

מה הקשר שהיא כוכבת אז היא יפה??? ראית אותה ערומה פעם?? ראיתי אותה באיזה סרט היא פצצה!! וחוץ מזה שיא המושלמות זה כוכבות פורנו , כאילו אין יותר מושלם מזה...

ואני לא כזהההה מתלהב מאנג'לינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יפה בכוכבת פורנו??? הציצים והאף שראו יותר אזמלים מרופא ברמב"מ, האיפור הכבד, השיער

המחומצן, המשחק המוגזם, או העובדה שכל כך הרבה צינורות השקו אותה? אני מבינה שיש פה אנשים

שבחיים לא נגעו באישה ורק משחקים עם עצמם בזמן שהם רואים פורנו שהם הורידו באי-מיול בזמן שאמא

ואבא ישנים, אבל אולי אותם אנשים היו מתאמצים לצאת מהמאורה שלכם ולנסות לפתח מערכת יחסים

בריאה עם בחורה נאה ואולי גם מגיעים לאינטימיות, הייתם מגלים שיש מעבר לשחקנית או כוכבת פורנו

עירומה כי זאת לא המציאות אלא רק בריחה ממנה. וכשאתם תצאו קבוע עם כוכבת פורנו, אני אפקד על

צוללת בנורווגיה. מזה כוכבת פורנו? תאמינו לי שכבר ראיתי בחורות יותר יפות ברחוב, בים או במקלחות

בטירונות... כוכבות פורנו זה בפרוש מגעיל, ולא, אני לא אומרת את זה כי אני מקנאת בהן (או פלייז!) ויש

פה אנשים שיכולים להעיד שהטבע נתן לי מה שלהן נתן הצבע (או המנתח הפלאסטי של מייקל ג'קסון), חוץ

מפוטוגניות ואני לא מי יודע מה סובלת מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יפה בכוכבת פורנו??? הציצים והאף שראו יותר אזמלים מרופא ברמב"מ, האיפור הכבד, השיער

המחומצן, המשחק המוגזם, או העובדה שכל כך הרבה צינורות השקו אותה? אני מבינה שיש פה אנשים

שבחיים לא נגעו באישה ורק משחקים עם עצמם בזמן שהם רואים פורנו שהם הורידו באי-מיול בזמן שאמא

ואבא ישנים, אבל אולי אותם אנשים היו מתאמצים לצאת מהמאורה שלכם ולנסות לפתח מערכת יחסים

בריאה עם בחורה נאה ואולי גם מגיעים לאינטימיות, הייתם מגלים שיש מעבר לשחקנית או כוכבת פורנו

עירומה כי זאת לא המציאות אלא רק בריחה ממנה. וכשאתם תצאו קבוע עם כוכבת פורנו, אני אפקד על

צוללת בנורווגיה. מזה כוכבת פורנו? תאמינו לי שכבר ראיתי בחורות יותר יפות ברחוב, בים או במקלחות

בטירונות... כוכבות פורנו זה בפרוש מגעיל, ולא, אני לא אומרת את זה כי אני מקנאת בהן (או פלייז!) ויש

פה אנשים שיכולים להעיד שהטבע נתן לי מה שלהן נתן הצבע (או המנתח הפלאסטי של מייקל ג'קסון), חוץ

מפוטוגניות ואני לא מי יודע מה סובלת מזה...

ולנשווווווווווווווווווום ולנשוווווווווף :)

בנים בגיל ההתבגרות מתים על בלונדיניות סתומות עם ציצים גדולים שאפשר לנצל מינית חופשי באופן זמין, זאת לא מציאות זאת פנטזייה, זה טבעי כבר כמה מאות שנים ואת אדם אחד פיצפון מתוך 6 מליארד ככה שתחשבי כמה נכנס לך ברדיוס התקשורת שלך (ווקאלי, וירטואלי חזותי או נביחות פמיניסטיות) .... לא הרבה .... תנוחי ממל'ה זאת שיחת סרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כוכבת פורנו זה האדם המושלם לדעתך תבין שאתה יכול לקחת איזו קופה ולהפוך אותה לכוכבת פורנו כול מה שצריך זה רופה טוב הרבה חסה וספר חזק הם בכלל לא נשים מושלמות אולי פסלים נעים יפים, הם מה שקוראים שוות כוסיות מה שתרצה, נשים יפות קשה יותר למצוא!.

אנג'לינה לעומת זאת מדהימה יש בה אלמנטים שכול גבר רוצה באישה (אחלה שפתיים!!!!!) כבר לפני שהיא הייתה כזאת כוכבת גדולה שעוד הייתי בן 10 ובקושי היה לי משהו בין הרגליים שהבין לאן הוא צריך להגיע  שצפיתי בה בסרט HACERS(מקווה שככה כותבים את זה) היא נתפסה אצלי כאישה המושלמת לא בגלל שהיא כוכבת גדולה היא פשוט מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרק בדיוק כמו חיי הזוגיות של מרבית האנשים פה... ::)

מצידי שיקימו היכל תהילה ליעל בר זהר! התגובה שלך הייתה בעלת מסר חינוכי שאומר בעצם: תסרסו את הפאנטזיות ותהיו פראקטים.

למה ? אני לא רואה שום סיבה אחרת חוץ ממחאה פמיניסטית שלך ........ הייתי אומר קנאה אבל אני כמעט בטוח שזה לא המניע וכמה שצורת חיים,חשיבה או התנהגות של מישהו לא נראים לך כל עוד זה כשר זה כשר! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בנים בגיל ההתבגרות מתים על בלונדיניות סתומות עם ציצים גדולים שאפשר לנצל מינית חופשי באופן זמין, זאת לא מציאות זאת פנטזייה, זה טבעי כבר כמה מאות שנים ואת אדם אחד פיצפון מתוך 6 מליארד ככה שתחשבי כמה נכנס לך ברדיוס התקשורת שלך (ווקאלי, וירטואלי חזותי או נביחות פמיניסטיות) .... לא הרבה .... תנוחי ממל'ה זאת שיחת סרק.

דווקא לא אני מחפש מישהי שניראת טוב אבל לא עושה מעצמה כאילו היא משהו מיוחד או משהו כזה ולא מתנהגת כמו שרמוטה ואני לא לא מוצא  :P

אני לא מת אל בלונדיניות אם ציצים גדולים אני דווקא שונא בלונדיניות בלי להעליב פה חח

אבל מה לעשות עדיין לא מצאתי וכבר אין לי כוח לחפש אז אולי מישהי כבר תימצא אותי אבל למי איכפת עכשיו  ::)  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה רע בלהיות פראקטי?! תראה, גם לי יש את הסטנדרטים שלי ואני בחיים לא אלך עם מישהו שנראה פחות טוב

ממני (ב-99% מהמקרים) ובאמת עד עכשיו כמעט כל הפרטנרים שלי, פרט לאחד, היו גבוהים, שריריים (פרט

לאחד אחר שהיו לו כמה קילוגרמים עודפים מחוסר מעש אבל התגברתי ואפילו התחלתי לאהוב את זה), בלונדיניים

/שטניים עם עיניים כחולות/ירוקות (פרט לאחר שהיה חום-אדמוני), עם שיער ארוך או קצוץ 1-4 מ"מ או קרחת.

מה לעשות, ככה אני אוהבת אותם.

אבל מה, לי לפחות יש את מה שצרייך כדי לצאת עם מישהו שנראה כמו דוגמן של תחתוני קלווין קליין, לעומת זאת אני

לא רואה אחד מכם הולך יד ביד עם יפייפיה מהממת ובנות לא עומדות אצלכם בתור אז קחו את הלשון שלכם שהשתרבבה

קצת הרבה מחוץ לפה, גלגלו אותה ושימו אותה במקום. לא, לא אמרתי שאתם מכוערים, בשביל אמא אתם הכי יפים,

אבל כשלמראה החיצוני נוספת אישיות הרחק מכובשת, ועוד היחס לנשים כמו לחתיכות בשר מהלכות על נעלי עקב, זה יהיה לטובתכם אם תתחילו לרדת ארצה, עם הרגליים על האדמה המוצקה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מה כבר אמרתי חחח נו אז מה לעשות שעדיין לא יצאתי אם אף אחת חחח אבל את חושבת שאיכפת לי כל כך  :-*

ולמה מכוערים את ראית אותי בכלל??!!  ::)  ::) אף אחד מהפורום לא ראה אותי עדיין כי לא באתי לאף פורום שהיה...

אז למה סתם להסיק מסקנות וכן אין מה לעשות בשביל כל אמא הילד שלה הוא הכי יפה ו...  ::)  ::)

עריכה:נו מה את חושבת שבחורים שרירים זה יפה חח אם מפסיקים להתאמן הכל הופך לשומן כמו אחד שיצאת איתן והוא היה אם כמה קילומגרמים עודפים  :-*

אני למשל מנסה הלתאמן כמה שיותר אבל אחרי שאני מפסיק לחודש הכל יורד מה אני יכול לעשות אני אל כיול ללכת בלי הפסקה כל יום ויום אבל אני לא הופך

לשמן כי אני לא הייתי... אני פשוט מרזה וזהו וזה מבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כוכבת פורנו זה האדם המושלם לדעתך תבין שאתה יכול לקחת איזו קופה ולהפוך אותה לכוכבת פורנו כול מה שצריך זה רופה טוב הרבה חסה וספר חזק הם בכלל לא נשים מושלמות אולי פסלים נעים יפים, הם מה שקוראים שוות כוסיות מה שתרצה, נשים יפות קשה יותר למצוא!.

אנג'לינה לעומת זאת מדהימה יש בה אלמנטים שכול גבר רוצה באישה (אחלה שפתיים!!!!!) כבר לפני שהיא הייתה כזאת כוכבת גדולה שעוד הייתי בן 10 ובקושי היה לי משהו בין הרגליים שהבין לאן הוא צריך להגיע  שצפיתי בה בסרט HACERS(מקווה שככה כותבים את זה) היא נתפסה אצלי כאישה המושלמת לא בגלל שהיא כוכבת גדולה היא פשוט מדהימה.

זה HACKERS

ואני דווקא אהבתי אותה ב BONES COLLECTOR... אבל אחרי זה הפסקתי להתלהב ממנה...

ולדוגמנית צמרת שלנו מרימון, ביום שאני יראה אותך בווג אני יצדיע לך.....

עד אז,

RELAX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל העניין, כדי להיות יפה גם צרייך להנהל אורך חיים בריא. אני כמעט הפסקתי לעשן לגמרי (כבר כמה זמן בלי סיגריות ולא מתקרבת לפינות עישון, מצאתי תחביב במקום), אני אוכלת בעיקר אורגני (סורי, במפגש הבא אצתרך לוותר על ה-מק' המסורתי) והולכת לחדר שבבסיס (כשבועטים בי ללכת לשם, אני קצת פדלעה לאחרונה).

השרירים לא הופכים לשומן אלא אם התזונה שלך עשירה בשומן או תוספי מזון לבודי בילדרים אבל כן, צרייך להיות פעיל.

לא חובה ללכת לחדר כל הזמן אבל להיות פעיל גופנית עוד לא הזיק לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זה כל העניין, כדי להיות יפה גם צרייך להנהל אורך חיים בריא. אני כמעט הפסקתי לעשן לגמרי (כבר כמה זמן בלי סיגריות ולא מתקרבת לפינות עישון, מצאתי תחביב במקום), אני אוכלת בעיקר אורגני (סורי, במפגש הבא אצתרך לוותר על ה-מק' המסורתי) והולכת לחדר שבבסיס (כשבועטים בי ללכת לשם, אני קצת פדלעה לאחרונה).

השרירים לא הופכים לשומן אלא אם התזונה שלך עשירה בשומן או תוספי לבודי בילדרים אבל כן, צרייך להיות פעיל.

לא חובה ללכת לחדר כל הזמן אבל להיות פעיל גופנית עוד לא הזיק לאף אחד.

אבל כדי שמסת השריר שלי תיגדל אני חייב לאכול דברים אם שומן לא הרבה... אבל עדיין צריך :P

אני אוכל שוארמה כל יום חחח רציני בבוקר ובערב אני שונא אוכל של הבית!! אני אוכל גם מוקפץ חחח מת אל זה יש ליד הבית אוכל טעים חבל אל הזמן!!

אני אוכל שם ולא במסעדה של אבא שלי אני שונא את האוכל שם ::) ::)

אני הולך להיאבקות 3 פעמיים בשבוע וכבר אני מאמין בחודש אוגוסט או ספטמבר תהיה לי תחרות ;D ;D

אני מתמאן פה ושם ויחסית שומר אל

בבוקר אני לא יוצא מהבית עד שאני אל עושה 150-160שכיבות שמיכה וכמובן איך אפשר בלי משקולות שך 10קילו

אני לא מעשן אבל פעם עשינתי כן אז עכשו אני מתעצבן לפעמיים ואני חייב לעשן אבל אני לא מעשן ואז אני מתעבצן עוד יותר אבל עדיין מנסה שלא ואני מצליח חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...