מבקש חוות דעת לפני רכישה על Lenovo IdeaPad 320 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעת לפני רכישה על Lenovo IdeaPad 320

Selby

Recommended Posts

https://m.ivory.co.il/catalog.php?id=24857&iszap=1

לכאורה מפרט חדיש ביותר עם רכיבים שקראתי עליהם ביקורות טובות. במיוחד המעבד וכרטיס המסך. הבעיה שאני לא מכיר את ואת הדגם הזה בפרט. 

אני מעוניין לשמוע חוות דעת ממי שיש לו כל וריאציה של Ideapad.

למיטב הבנתי בישראל יש מנהג לקחת בסיס רעוע יחסית של ולשדרג אותו מעל ומעבר. לא מצאתי בשום מקום בעולם את ה320 עם כזה מפרט. האם לא נוצר צוואר בקבוק במצב כזה? האם המחיר לא קצת נמוך מדי באופן חשוד?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

בכיף , תמלא את השאלון הנעוץ, זה מאוד יעזור , יש מגוון רחב של לפטופים (מחיר , שימושים , העדפות שונות וכו וכו וכו וכו' )

1. מה התקציב המקסימאלי? 4500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? java בעיקר עם מגוון שימושים, HD וגם קצת גיימינג. חשוב לי שבשימוש יום יומי המחשב יהיה מהיר ככל הניתן. הכוונה למהירות boot ולמהירות טעינת יישומים. בנוסף שיצטיין במולטיטאסקינג.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקוליםועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

אין צורך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

6, אבל יותר חשוב שלא יתחמם.

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא משנה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מיידית

לגבי צוואר בקבוק, הכוונה שלי הייתה למשל התחממות יתר כתוצאה מזה שהשלד של המחשב לא בנוי לרכיבים כאלו, או אולי גם בטריה שנגמרת מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

גודל מסך מועדף ? זמן סוללה

רצוי 15 אינץ' ומעלה, אין צורך במסך מגע.

זמן חשוב אבל לא קריטי, לא יודע לתת מספר אבל בכל מקרה זה לא השיקול הראשון בקניית המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי  dell inspiron gaming 7XXX יהיה עדיף . יש לו מעבד מהיר יותר , מאיץ גרפי מהיר יותר , וסך הכל אמור להיות בנוי טוב יותר. 

אין לי גרסא מדוייקת כרגע , אבל הייתי מכוון לשם (בנוסף לאחריות הטובה של דל)

רק שים לב , יש כמה גרסאות עם מסכים שונים , תאדג שהוא יהיה FHD IPS או

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Liad344

לדעתי  dell inspiron gaming 7XXX יהיה עדיף . יש לו מעבד מהיר יותר , מאיץ גרפי מהיר יותר , וסך הכל אמור להיות בנוי טוב יותר. 

אין לי גרסא מדוייקת כרגע , אבל הייתי מכוון לשם (בנוסף לאחריות הטובה של דל)

רק שים לב , יש כמה גרסאות עם מסכים שונים , תאדג שהוא יהיה FHD IPS או 4k

לא מצאתי את הדגם הזה בפחות מ5800. לאיזה מעבד ומאיץ גרפי אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pc-online.co.il/item.php?ps=10574

יש כמה דגמים ממש דומים שלו , לא מצליח למצוא את ההבדל.. בכל מקרה, לדעתי הוא טוב יותר מהלנובו . 

יש עוד אפשרויות , אבל עם חלשים יותר . עוד כמה שבועות יוצאים מעבדי 6  ליבות חדשים וכל הדגמים יתעדכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ראיתי מחשב סבבה מפרט  "XYZ

"חרא מחשב!, מה התקציב שלך? "

"סביב ה 4500"

"הנה קח את הדגם הזה של DREK דגם GAMING POWER RANGERS! , רק 552535 אלף ש"ח!"

המחשב שראית מצויין החיסרונות שלו הן

1. רק שנה אחריות (ניתן להרחבה).

2. ללא (צריך לקנות בנפרד.

מDELL הייתי מציע להתרחק הרבה מאוד תקלות איתם בזמן האחרון.

HP OMEN מצויין ומפרט חזק ואיכותי

https://www.engadget.com/2017/09/07/hp-omen-15-review/

https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=27363

יש להם עליו סביב ה 4900 ... תתקשר לבדוק.
זה אומנם מחשב "גיימינג" אבל זול ועם מפרט מצויין שנותן תמורה מצויינת למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון , איכות הבניה של לנובו , במיוחד בסדרות האלו , זוועתית! לא הייתי משלם על מחשב כזה 4500 שקל . לעומת זאת , היו לי חוויות טובות עם , יש שירות טכנאי עד הבית , ושירות טלפוני שהפתיע אותי לטובה.  המחשב הזה עם טובה , ודי עוצמתי. 

עם היו לי חוויות רעות , 2 מחשביחם מאותה סדרה , נשברו בדיוק באותו מקום (לפני 3- שנים) ועוד probook אחד , שהיה רע, ונשבר גם הוא. 

עריכה - אישית , אצלי העדיפות הראשונה היא ניידות וחיי . אבל הוא ביקש מחשב חזק שהוא 15.6.

לדעתי הHP נראה הרבה יותר "תוקפני" ומאסיבי . אבל הוא גם אפשרי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...