משבר המלטדאון ? הצחקתם את אינטל ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משבר המלטדאון ? הצחקתם את אינטל !

askme

Recommended Posts

באינטל  העסקים כרגיל.

מכה קלה בכנף שם, מכה קלה בכנף כאן,

אבל בגדול זה ממש לא מזיז  ליצרנית השבבים הענקית.

כמדי ארבע השנים האחרונות, גם השנה יחולק בונוס של שתיים וחצי משכורות

לכל עובדי החברה, כביטוי לרווחים גם השנה.

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3730562,00.html

לבריאות לכולם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

לאחר "גילויי החיבה" ההדדיים, אולי בכל זאת צריך לציין

שה"מלטדאון" עדיין טרי מידי מכדי להישתקף בדוחות האחרונים,

אבל מצד שני, הופעתם של רייזן על שלל דגמיו והתראדריפר, שניהם

מבית , שיצאו בקול תרועה רמה ( ובצדק ) וגרמה כאן באתר

לכמה "יודעי דבר" ו"מרחיקי ראות" ( ראה ערך nec_000 ) לצאת

בהכרזות בומבסטיות  נוסך הלך על וכו', היוו לכאורה יסוד

סביר להניח שעסקיה של לא ימשיכו להיות כתמול שילשום.

אז זהו שלא, מסתבר .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

לא הבנתי מה הבעיה. החברה מציגה שיא הכנסות של בערך כל הזמנים.

משבר? איפה ראית את המילה הזאת? אתה חושב שחוץ מאתרי הטכנולוגיה בעולם מישהו בכלל שמע על זה?

לפעמים מצחיק לראות עד כמה הקהילה הזאת סגורה בתוך עצמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

נוסך הלך על אינטל וכו',

שוק המעבדים ל- הביתי, באופן אולי אירוני, הוא כבר מזמן לא התחום העיקרי של .

אני לא אתפלא אם זה אפילו התחום הקטן ביותר שיש להם כיום.

גם אם אינטל תפסיד ל- את כל שוק ה-PC הביתי, ממש 100% (!!!) מהמעבדים שימכרו במחשבים ביתיים יהיו של , זה עדיין לא מה שימנע מאינטל להציג רווחים גבוהים. בטח בעתיד עם כל הכניסה לעולם הרכבים אחרי הרכישה של מובילאיי ב-2017...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני, גם אם לא בטוח שבהקצנה כזאת, אבל ....

כל עוד לא ראיתי / ניתחתי  :rolleye0018:  ממה וכמה מורכבת עוגת ההכנסות

שלהם, יש מצב. 

כמובן שאמנע מהצהרות קטגוריות נוסך מה שהזכרתי ( של כאלה ואחרים ).

מסתבר שבכל זאת הדירקטורים באינטל רחוקים מלהיות אהבלים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המידע הזה אמור להיות זמין, אתה יכול לחפש.. למרות שאני לא בטוח שיהיה פירוט עם הפרדה בין השווקים. אני מדבר ספציפית על שוק ה- השולחני הביתי (איפה שהם מתחרים מול AMD) שנמצא כבר כמה שנים בירידה חדה, בשוק המקצועי (שרתים וכו') וגם בשוק הנייד (מעבדים ללפטופים וכו', מה שגרם לירידה בשוק ה- יחד עם המובייל..) זה סיפור אחר.

ברור לי שהוא עדיין מכניס ים של כסף לאינטל, אבל כולם וגם הם יודעים שהוא נמצא בירידה חדה וימשיך לרדת - לא במקרה הם כמעט ולא נותנים לזה דגש. אתה לא רואה אותם נלחמים יותר מדיי ב-, אתה לא רואה אותם רצים קדימה (אם לא הם בטח עוד היו הולכים אחורה בקצב הזה..), ב-CES 2018 היה אפשר דיי בקלות לפספס לגמרי את העמדה על המחשבים שלהם - וגם היא היתה רק עם לפטופים! הם לא הציגו השנה שום מעבד שולחני... ויש להם את אחד מהביתנים הכי גדולים בתערוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

שוק המעבדים ל-PC הביתי, באופן אולי אירוני, הוא כבר מזמן לא התחום העיקרי של אינטל.

אני לא אתפלא אם זה אפילו התחום הקטן ביותר שיש להם כיום.

גם אם אינטל תפסיד ל-AMD את כל שוק ה-PC הביתי, ממש 100% (!!!) מהמעבדים שימכרו במחשבים ביתיים יהיו של AMD, זה עדיין לא מה שימנע מאינטל להציג רווחים גבוהים. בטח בעתיד עם כל הכניסה לעולם הרכבים אחרי הרכישה של מובילאיי ב-2017...

אתה מה זה טועה אפילו בCES הם הראו כמה וכמה מעבדים וכאשר הגדילה את כמות הליבות במעבדים הם מיהרו לעשות כך

מה יש לאינטל חוץ מהמעבדים?

פלאפונים נפלו

מוביל איי ממש לא יכול להחזיק חברה בגודל כזה כאשר גם בתחום הזה יש מתחרים

AI גם לא מספיק בשל (בשביל להחזיק כזאת חברה) וגם NVIDIA ועוד חברות ספציפיות בתחום הזה רוצות נתח בשוק הזה

ולמי שתהה גם מייקרוסופט לא תעלם (אחת מאבני הבנייה של עמק הסיליקון) אלא תהפוך לסוג של כאשר תקבל דוידנדים על הפירסומות מהמוצרים שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בא לספר לי מה היה בדוכן של ב-CES? הוא היה בכניסה ל-central hall ועברתי דרכו לפחות פעם ביום.. הדוכן הקטן של המחשבים (שגם הם היו רק ניידים) היתה כמעט זניח בין כל הדברים שהם הציגו שם והיה אפשר דיי בקלות לפספס אותו.

לגבי מה יש לאינטל חוץ ממעבדים, אז קודם כל יש להם לא מעט. ומעבר לזה כבר הסברתי שאני לא מדבר על מעבדים באופן כולל (ברור שעולם המוליכים למחצה הוא עדיין התחום העיקרי שלהם), למרות שאגב סמסונג כבר עקפו אותם.... אלא אני מדבר על מעבדים ל-PC ביתי. שים לב שיש פה שני סינונים, גם PC לעומת מעבדים לעולמות אחרים, וגם ביתי - לשוק הביתי ששם יש תחרות עם (ושם גם יש נפילה של השוק כל רבעון כבר 4 שנים ברצף), לא על שוק השרתים למשל או בשוק העסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...