מבקש המלצות ל Micro SD לשימוש עבור מצלמת רכב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות ל Micro SD לשימוש עבור מצלמת רכב

smalul

Recommended Posts

חברי הפורום שלום

אני מעוניין לקנות כרטיס זיכרון Micro SD שהוא High Endurance, רצוי כזה שמבוסס על שבבים בטכנולוגיית ה MLC (ולא ה TLC) לצורך שימוש במצלמת דרך לרכב, כלומר לשימוש רצוף ומחזורי. הבנתי שכרטיסי הזיכרון הכי טובים לשימוש כזה הם הכרטיסים של Transcend (קישור), אבל דיי קשה למצוא אותם והם גם יחסית יקרים. הבנתי גם שכרטיסי ה High Endurance של SanDisk (קישור) הם סבירים אבל קצת פחות מומלצים מ-2 סיבות: יש להם פחות מחזורי כתיבה והם גם (ככל הנראה) מבוססים על שבבי TLC ולא MLC, אולם מצד שני הם יותר זולים...

היות ויש הרבה זיופים וכרטיסים לא אמינים, רציתי לבקש את עזרתכם ולשאול האם מישהו מכיר כרטיסי חסוג Micro SD שהם משתלמים יותר ושעלותם סבירה יותר?

לדוגמא - ראיתי את הכרטיס הזה ב AliExpress, שהוא אמור להיות גם מבוסס על שבבי MLC והוא גם זול יותר, אך כאשר נכנסתי לאתר של היצרן (במקרה הזה - LD פירושו חברת Life Dream הסינית) בעמוד הכרטיס (קישור) כתוב שהוא מותאם ל CAR UAV (יכול להיות שזה פשוט תרגום שגוי מסינית לאנגלית), אך לא כתוב שם שהכרטיס מבוסס על שבבי MLC או שהוא מאפשר הקלטה של עד 6000 שעות וידאו כפי שכתוב בעמוד הכרטיס ב ...

תודה על התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

על זה נאמר "מרבה חוכמה מרבה דאגה"  :D

אישית, לא הייתי מייחס כזו חשיבות להגדרות היצרנים בקשר לדורביליטי ושאר ירקות.

ברור שהם בונים על ההגדרות האלה שכביכול מבדלות מוצר א' פושטי ממוצר שכביכול "תפור" 

למשימה א', ב' או ג'  והכל לפי מה שבא ליצרן להדפיס על המעטפת.

זה כמו כל הקשיחים למיניהם למעקב, או לזה או לשם.

קיצור, המלצתי היא לקנות כרטיס מיצרן מוכר ומכובד בעלות מינימלית 

כל עוד הביצועים עונים על המבוקש.

מימלא שום דבר לא שורד לנצח !  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהתוודעתי לנושא ה High Durability רכשתי שני כרטיסי זיכרון בנפח 32GB - אחד של SanDisk מסדרת ה Ultra מ AliExpress (קישור) ואחד של Samsung מסדרת ה EVO Plus מ LightInTheBox (ב $10 עם קופון, קישור). כאשר הם יגיעו אני כמובן אבדוק אותם בעזרת H2testw בכדי לוודא שהם תקינים.

ציטוט של ag43

לא הייתי קונה כרטיסי זכרון מעלי\איביי - יש המון זיופים.

עם כל המוצרים שרכשתי מ בד"כ לא הייתה בעיה וגם אם הייתה - אפשר היה לפתור אותה בדיון מול המוכר או במקרה הפחות טוב - ע"י פתיחת Dispute (סכסוך). 

ציטוט של ag43

הייתי חושש יותר מהתחממות מאשר ביצועים. רכבים החונים בשמש הישראלית הם לא מקום בריא לאלקטרוניקה

שני הכרטיסים הנ"ל, לפי העמודים שלהם באתרים הרשמיים (עמוד ה SanDisk Ultra, עמוד ה Samsung EVO Plus), אמורים להחזיק מעמד עד טמפרטורה של 85 מעלות צלזיוס.

ציטוט של askme

המלצתי היא לקנות כרטיס מיצרן מוכר ומכובד בעלות מינימלית 

כל עוד הביצועים עונים על המבוקש.

מימלא שום דבר לא שורד לנצח !  

זה כל העניין - אני מעדיף לקנות כרטיס המבוסס על טכנולוגיית MLC (עם כ-2000 מחזורי כתיבה לכל תא זיכרון) בכ 20-25 דולר ושיחזיק שנה מאשר מספר כרטיסים המבוססים על טכנולוגיית ה TLC (עם כ-500 מחזורי כתיבה לכל תא) בכ-10 דולר ושכל אחד יחזיק חודש או חודשיים. ברור שאף כרטיס לא יחזיק מעמד לנצח ושכולם יישחקו עם הזמן, אך בכל זאת אני מעוניין בפתרון האופטימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לי לומר, אבל ....

כנראה נתגלח על זקנך !  :)

אני פשוט מטיל ספק במה שכרטיסי ה - MLC  מתיימרים להיות,

ובהמשך לאמירתו של ag43  החום יחסל אותם הרבה לפני.

יכול להיות שאני טועה.

לא שאין לי כרטיסים כאלה, אבל הם לא ניטחנים במצלמה,

ככה שלהגיד שאני מנוסה איתם - אני לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

איך הכרטיס שבקישור?

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_279099.html?wid=21&lkid=12693925

עם הקוד IL0115SDXC זה עולה רק 63 ש"ח.

א. אכן הקוד מוריד את מחיר הכרטיס ל 17.99 דולר, שהם כ-63 ש"ח.

ב. העניין הוא שגם כאן לא מדובר בכרטיס שהוא high endurance, כך שטכנית הוא לא אמור להחזיק הרבה זמן כאשר נעשה בו שימוש רצוף כמו במצלמת דרך לרכב או מצלמת (ההקלטה היא מחזורית וכל פעם הקובץ הישן יותר נמחק). מעשית - אני לא יודע, אבל הוא אמור להחזיק בערך פי 2 מכרטיס זהה בנפח של 32GB כי יש לו יותר תאי .

ג. אם הכרטיס הנ"ל מיועד לשימוש במצלמת דרך או מצלמת יש לוודא תחילה שהמצלמה תומכת בכרטיס בנפח כזה. רוב המצלמות שראיתי תומכות רישמית בכרטיסי בנפח מקסימלי של 32GB.

ציטוט של askme

נראה לי שפספסת את סאגת הגירבסט ....

לעת עתה , הייתי נמנע הן מעלי והן מגירבסט.

אני גם קונה מ ומ GearBest. מה בדיוק הבעיה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין כרטיסי - מה שנראה כמו מה שהזמנת, לא בהכרח  כזה.

ראה דיון על גירבסט  בפורום הצרכנות.

https://hwzone.co.il/community/topic/583608-גירבסט-והגישה-שלהם/

זה די נפוץ בהרבה מקומות, שזו עוד בעיה בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של smalul

רכשתי שני כרטיסי זיכרון בנפח 32GB - אחד של SanDisk מסדרת ה Ultra מ AliExpress (קישור) ואחד של Samsung מסדרת ה EVO Plus מ LightInTheBox (ב $10 עם קופון, קישור). כאשר הם יגיעו אני כמובן אבדוק אותם בעזרת H2testw בכדי לוודא שהם תקינים.

טוב הכרטיסים הגיעו, נבדקו ב H2testw ונמצאו תקינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתמול הגיע אלי הכרטיס מ-GearBest.
הכנסתי אותו לטלפון ונראה שהוא עובד, אבל לא בדקתי אותו במחשב כי אין לי כח למצוא מתאם...

עכשיו אני צריך למצוא מה לעשות עם 64GB של מקום בטלפון :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...