המחשב פשוט לא מוכן להתקין לי פאר קרי או ספלינטר סל 2, גם אחרי פירמוט! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב פשוט לא מוכן להתקין לי פאר קרי או ספלינטר סל 2, גם אחרי פירמוט!

pooowa

Recommended Posts

היי >:(

יש 2 משחקים שאני הכי רוצה שיהיו לי, מה שרשום בכותרת. רק מה, שמשום מה המחשב שלי מסיבה לא מובנת פשוט לא מתקין אותם ובשלב מסויים של ההתקנה מוצא בעיה אחרת במחשב\  בדיסק.

חשבתי שזה בעיה של וירוס שדורשת פירמוט. פירמטתי. על הדרך התקנתי מנהנט שדווקא הותקן ופועל אחלה.

היום קיבלתי עוד פעם את 2 המשחקים המדוברים, והופ! same shit

אני ממש לא יודע מה לעשות, לא משנה מה אני עושה הוא מוצא איזשהי שגיאה כשאצל חברים שלי 2 המשחקים עולים ומותקנים בלי בעיות, רק אצלי שתי האלה לא מסכימים לפעול.

מה הבעיה? :-\ אולי זאת בעית חומרה במחשב? או משהו אחר? ???

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד מבין מה שאני רושם :P

אני מנסה לומר פה שכל פעם זאת שגיאה אחרת, פעם לפני הפירמוט זה היה לפעמים כשל קטסטרופלי ופעם שהדיסק לא בסדר, ואחרי הפירמוט שהדיסק מושחת או שלא הייתה אפשרות להשלים תהתקנה, בקיצור כמו אנדנדינו של המחשב עם השגיאות, כשאצל חבר שלי 2 המשחקים מותקנים מאותם דיסקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד מבין מה שאני רושם :P

הוא מנסה לעזור לך, אתה חושב שחייבים לך משהו?

מה זה כשל קטסטרופלי בכלל?

תן תמונת מסך או תכתוב בדיוק מה קורה כשאתה מנסה להתקין.

תהיה ספציפי ומדויק כדי שנוכל לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שמישהו חייב לי משהו? אמרתי שכנראה שהבן אדם לא הבין מה נרשם

קורה

ואם היייתי יודע מה זה כשל קטסטרופלי, לא הייתי רושם פה הודעה.

טוב, נתייחס הפעם לפאר קרי,

אני שם דיסק 1 וזה מתחיל להתקין, שם דיסק 2, המחשב אומר לי לשים דיסק 1 בחזרה אלוהים יודע למה. אני שם. ואז מחזיר לדיסק 2 וממשיך להתקין. ככה זה הולך עד לדיסק 5. (המשחק הוא 5 דיסקים)

בדיסק החמישי אחרי שהוא עושה לי את ההודעה של ה"דיסק 1 לא מוכנס, אנא הכנס אותו" (כמו מההתחלה), אני שם ואחרי זה מופיעה הודעת שגיאה לגבי קובץ מסוים (לא זוכר איזה) שאומרת שהוא לא מוצא אותו. יש לי אפשרויות נסה שנית התעלם וביטול. אני עושה נסה שנית. מגיע לסוף של ההתקנה כשאותו קובץ עדיין "מנסה" להיות מותקן. בסוף ההתקנה אותה שגיאה בדיוק. אני מתייאש ועושה התעלם.

עכשיו מופיעה הודעת שגיאה שאומרת "fatal eror", ועוד כל מיני מספרים ומילים מעורבבים. אני עושה אישור, יוצא מההתקנה, אני נשאר עצבני ולא יודע מה לעשות.

זה בדיוק מה שהיה, ניסיתי להיות כמה שיותר מובן.

יש למישהו דעה מה זה יכול להיות? ואיך אני יודע אם זה הסידירום דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמרתי,

[

b]כשאצל חבר שלי 2 המשחקים מותקנים מאותם דיסקים!

והפאר קרי אלה כבר דיסקים חדשים אחרי הפעם השעברה שגם בפעם שעברה הם לא פעלו, בכל אופן אצל חבר שלי הדיסקים אותם דיסקים והמשחקים פעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...