שדרוג ציוד + אינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ציוד + אינטרנט

Aviad56

Recommended Posts

היי,

יש לי תשתית (שיכולה לתת לי רק 36MB/s) וספק בינלאומי, המודם + ראוטר שיש לי הוא מאוד ישן - VVG2000. 

עד היום האינטרנט היה בסדר בקומה למעלה איפה שנמצא הראוטר, אבל האינטרנט למטה על הפנים.

מה שמחובר לרשת הזו: המחשב שלי בכבל, 2 , 3 פלאפונים, 3 טלוויזיות.

אני צריך להתקשר מחר לבזק, פרטנר, 018 וכו' לברר מי יכול לספק לאיזור שלי את המהירות הגבוהה ביותר (ככה זה עובד, נכון?)

בלי קשר, אני מעוניין להזמין ראוטר + מודם שיוכל להיות עמיד יותר, מוכן להשקיע כמה שצריך ומזמין אותו מחו"ל (סביר להניח Amazon).

אשמח לשמוע דעות על:

1. איזה מודם + ראוטר לקנות בטווח של 1000-1500 ש"ח?

2. עד כמה עדיף יותר מודם בנפרד וראוטר בנפרד? פחות יש כוח + מקום לשחק איתם..

3. האם התשתית יכולה איך שהוא לשנות את העדפה שלי לסוג המודם + ראוטר? 

4. אם יש לי תשתית של , אז בשביל פחות כאב ראש עדיף לי ללכת על פרטנר שגם משתמשים ב VDSL?

5. הבנתי שהמודם + ראוטר הנוכחי נותן 802.11n, מה זה אומר? אם אני קונה מודם + ראוטר חדש שיש בו 802.11ac, אז כביכול הכל נשאר אותו הדבר פשוט טוב יותר? או שיש מכשירים מסוימים שלא תומכים בזה? (ממה שבדקתי הלוח אם שלי כן תומך ב802.11ac, ז"א שזה מספיק? כלומר המכשיר אליו מחובר ישירות בכבל המודם + ראוטר שיהיה תומך ב802.11ac או כל מי שמתחבר לWi-Fi?)

6. איזה שינוי אני אמור לקבל עם מודם + ראוטר חדש ברמה גבוהה עם התשתית הנוכחית? באופן כללי, אני פשוט מחבר את החדש ומוציא את הישן? או שיש צורך באיזושהי קונפיגורציה?

סורי על החפירה, תודה רבה למי שיכול לעזור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו? מעדכן שהתקשרתי להוט ועברתי לתשתית של 200MB, מחר אמורים לבוא להתקין את הסיפור הזה.

אני צריך לבקש מהם את הנתב של Hotbox 3 זה שתומך בAC? או שאני לא אקבל כי אני לא עסק או מישהו עם 500MB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-HOT אתה תקבל את ה-HOTBOX 2 - את ה-HOTBOX 3 נותנים רק לעסקים.  אני לא ממליץ לך להשתמש ב-HOTBOX 2 כנתב - הסיכוי שתקבל קליטה אלחוטית בין הקומות לא גדול.  תרכוש עצמאי אבל קח בחשבון שגם איתו אלחוט בין קומות לא יתן מהירות גבוהה וחיבור יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...