לא הבנתי את זה? {USB 2.0 לעומת USB 1.1} - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הבנתי את זה? {USB 2.0 לעומת USB 1.1}

6kwar

Recommended Posts

אני עדיין לא יודע איזה מכשירים ממש צריכים 2.0, הרי אפילו הצורב הכי מהיר בשוק לא מגיע ל-12 מגהבייט לשניה, שזו המהירות של 1.1

זה לא שUSB 1.1 באמת מעביר 12MB בשניה, זה הכל תיאורטי. זה כמו שאומרים ATA100, במציאות הדיסקים מעבירים 40MB לשניה בערך ולא 100MB כמו שהם אמורים. דוגמה חיה לזה, זה Disk On Key, הוא עובד על 1.1, תקרא פה באתר את הביקורת עליו ותראה כמה הוא מעביר בשניה (רמז: זה אפילו לא מתקרב ל12MB). לכן תוספת כזאת תמיד תיהיה טובה, למשל סורק מאוד מהיר של אפסון משתמש בתקן הזה. עכשיו בכלל כל מוצר שקונים (משהו עם השקעה), כדאי שזה יהיה כי תקן PCI יכול להעלם מהעולם עוד שנה שנתיים ואז חבל על ההשקעה. תראו כמה זמן התקן הסריאלי כבר קיים למשל.... עד שUSB ילך מהעולם יעבור המון זמן..... (זאת סתם הייתה עצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש (היה באתר חדשות על לוח כזה אני אמצא אני אתן)

היה בפורום כלשהו..

הלוחות החדשים של כפי שנראו ב-Akiba מגיעים עם Firewire מובנה על הלוח אם..

מסידרת ה-MAX של שמגיע עם כמעט כל התקן שקיים.. (USB 2.0+1.1, NIC, 6 channel audio, Opitcal in/out, Raid133).

הלוח בתמונות היה ה-KT333 שלהם שנקרא AT7 נראה לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא יודע איזה מכשירים ממש צריכים 2.0, הרי אפילו הצורב הכי מהיר בשוק לא מגיע ל-12 מגהבייט לשניה, שזו המהירות של 1.1

העברת מידע (למשל נגניי mp3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה קצת סדר בסלט שעשו פה:

USB 1.1 - רוחב פס של עד 12 MBPS כלומר 12 מגה ביטים בשנייה = 1.5 מגה בתים בשנייה

USB 2 - רוחב פס של עד 480 MBPS כלומר 480 ביטים בשנייה = 60 מגה בתים בשנייה

עד כמה שאני יודע התקן שפועל ב 2.0 יפעל גם ב 1.1 וזה מנסיון עם שני התקנים כאלו, להגיד שבדקתי את כולם אני לא יכול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...