BSOD - ntoskrnl.exe+14dba0 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BSOD - ntoskrnl.exe+14dba0

Mercurie

Recommended Posts

היי, אני סובל כבר חודשים מBSOD וקריסות שונות... אני אתמצת פה את הדברים שזיהיתי -

1) BSOD עם הודעות שונות (memory_management / page_fault_in_nonpaged_area / kmode_exception_not_handled / system_service_exception)
2) החלפתי ראם - עזר זמנית ואז חוזר על עצמי

3) החלפתי - לא עזר

4) פורמט(ים) - עוזר זמנית ואז חוזר

5) כשאני מכבה את המחשב הוא תמיד נדלק שוב ואז אני צריך לכבות שוב - באינטרנט היה כתוב שזה אומר שהמחשב קורס בכיבוי.

6) עשיתי סריקות רבות של ולא נראה שזה עזר במיוחד

7) כשאני בכרום - טאבים רבים קורסים רנדומלית

8) משחקים קורסים רנדומלית

תודה רבה לעוזרים, אני חסר אונים

Screenshot_1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של i need healing

נסה להיכנס דרך מצב בטוח ואמור אם הבעיה חוזרת

נסה לנתק רכיבים כמו הכרטיס מסך, העכבר, כונן אופטי, אם יש לך 2 (ומעלה) של סטיקים תשאיר רק אחד ואמור אם הבעיה חוזרת

אני לא יכול להכנס דרך מצב בטוח כי אני יכול להיות במחשב שעות בלי שתהיה שום שגיאה.. ככה שאני אצטרך להיות ימים שלמים על מצב בטוח בשביל באמת לדעת אם זה עזר או לא ...

לגבי ניתוק חומרה - יש אלטרנטיבה? בדיקה שאפשר לעשות? כי אני לא יכול לנתק נניח את העכבר או המקלדת כי אין לי חלופי.. כנ"ל שאר הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך אנוודייה? אם כן מה הדרייבר? מה הגרסת ווינדוז? 

אם הדרייבר 388.31 ומטה ווינדוז 10 עדכון סתיו כנראה שזאת הבעיה , היה לי אותו דבר פתרתי את זה בהתקנה נקייה של הדרייבר לכרטיס מסך עדכון ביוס ללוח אם ועדכון של הווינדוז 10 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של liran877

כרטיס מסך אנוודייה? אם כן מה הדרייבר? מה הגרסת ווינדוז? 

אם הדרייבר 388.31 ומטה ווינדוז 10 עדכון סתיו כנראה שזאת הבעיה , היה לי אותו דבר פתרתי את זה בהתקנה נקייה של הדרייבר לכרטיס מסך עדכון ביוס ללוח אם ועדכון של הווינדוז 10 

win 8.1

nvdia driver 388.31

bios version F7

את הביוס עדכנתי כבר בעבר ונראה שזה עזר לכמה חודשים עד שהבעיה חזרה..

לגבי העדכון לנווידיה.. ראיתי תוך כדי הבדיקה של הגרסא שיש גרסא 388.59 אז אני מוריד אותה עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני מתחיל לחשוב שהבעיה קשורה בכרטיס המסך..

כשהמחשב חוזר מBSOD נראה כאילו הרזולוציה השתנתה (בפועל היא לא.. אבל האייקונים שעל המסך מתקבצים בחלק השמאלי העליון כאילו מישהו שינה ל800x600 והחזיר ל1680x1050).

וגם העובדה כי אחרי שהתקנתי לכרטיס מסך זה הסתדר זמנית..

יש דרך לבדוק אתזה?

או זה או ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

ליתר ביטחון תסיר בכל מקרה את העדכון האחרון של מיקרוסופט, ה-Rollup של החודש הנוכחי של מיקרוסופט.

ראיתי שזה רלוונטי רק לווינדוס 7.. יש לי 8.1 

וגם הבעיה הזאת אצלי כבר שנה כמעט.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...