המלצה למסך 23 אינץ בערך עד 1500 שקל - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 23 אינץ בערך עד 1500 שקל

Crapy

Recommended Posts

ציטוט של Crapy

הסכימו להחזיר לי את הכסף! (איזה אחים) השאלה אם יש אופציה לשנות את ההגדרות שיראה טוב וזהו או שנוותר ונחזיר

תחזיר!

קח את זה (למרות שקעור)

https://m.ivory.co.il/catalog.php?id=22797לא תצט

תאמין לי - לא תצטער. התרגלת לפאנל VA, על תיקח עכשיו TN מעאפן. קח את המסך שהמלצנו עליו - של הסמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

תחזיר!

קח את זה (למרות שקעור)

https://m.ivory.co.il/catalog.php?id=22797לא תצט

תאמין לי - לא תצטער. התרגלת לפאנל VA, על תיקח עכשיו TN מעאפן. קח את המסך שהמלצנו עליו - של הסמסונג

השאלה איך זה יהיה מבחינת RESPONSE TIME וכל זה ועדיף מבחינת איכות לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים צריכים להיות לנגד עיניך - פאנל ותדר רענון.

פאנל - va. זה נכון שips טוב יותר, אבל גם יותר יקר בשילוב עם 144hz (עלות של 3,000 ומעלה)

תדר רענון - מדובר במסך 144hz אשר מהווה שיפור משמעותי במשחקים - והוא עדיף משמעותית ממסך פשוט עם 60hz

השילוב של הva וה144hz - אין לו מתחרים במחיר הזה, ולכן אני ממליץ עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

2 דברים צריכים להיות לנגד עיניך - פאנל ותדר רענון.

פאנל - va. זה נכון שips טוב יותר, אבל גם יותר יקר בשילוב עם 144hz (עלות של 3,000 ומעלה)

תדר רענון - מדובר במסך 144hz אשר מהווה שיפור משמעותי במשחקים - והוא עדיף משמעותית ממסך פשוט עם 60hz

השילוב של הva וה144hz - אין לו מתחרים במחיר הזה, ולכן אני ממליץ עליו

מה ההבדל? כי חשבתי שיכול להתמודד עם TN וגיליתי שלא שזה פשוט מזעזע.

וכרגע קניתי מסך שהוא עם Flicker free technology כי 144HZ בלי זה עשה לי כאב ראש השאלה אם גם זה יעשה לי בגלל הPWM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Crapy

מה ההבדל? כי חשבתי שיכול להתמודד עם TN וגיליתי שלא שזה פשוט מזעזע.

וכרגע קניתי מסך שהוא עם Flicker free technology כי 144HZ בלי זה עשה לי כאב ראש השאלה אם גם זה יעשה לי בגלל הPWM

לפי מה שקראתי - תאורת הסמסונג היא אכן "Flicker Free".

בנוגע לשאלה הראשונה - לא הבנתי אותה כלכך (מה ההבדל) - פשוט מדובר בצבעים יותר חיים, ובעיקר זוויות צפייה רחבות משמעותית מהTN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

לפי מה שקראתי - תאורת הסמסונג היא אכן "Flicker Free".

בנוגע לשאלה הראשונה - לא הבנתי אותה כלכך (מה ההבדל) - פשוט מדובר בצבעים יותר חיים, ובעיקר זוויות צפייה רחבות משמעותית מהTN.

כעיקרון היה לי VA ואהבתי, גם שמעתי שהשחור יותר טוב בו מהIPS אפילו

הייתי רוצה מסך כזה רק לא כעור 144HZ 1MS VA יש כזה? יש מצב שזה כזה זול בגלל שהוא כעור? כאילו מה הקאץ פה?

ואין מצב שנצליח לסדר את המסך הזה עם ההגדרות פשוט? קשה לי להאמין שאנשים משלמים 1700 שקל על מסך כזה פשוט.

גיליתי גם שגם במסך הישן שלי יש לי את אותה בעיה של צבע לבן חזק ומוזר אבל זה קורה רק שאני מרחיב את המסכים אם אני עושה הצג על מסך 1 בלבד הלבן הזה מסתדר, מאוד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Crapy

כעיקרון היה לי VA ואהבתי, גם שמעתי שהשחור יותר טוב בו מהIPS אפילו

הייתי רוצה מסך כזה רק לא כעור 144HZ 1MS VA יש כזה? יש מצב שזה כזה זול בגלל שהוא כעור? כאילו מה הקאץ פה?

ואין מצב שנצליח לסדר את המסך הזה עם ההגדרות פשוט? קשה לי להאמין שאנשים משלמים 1700 שקל על מסך כזה פשוט.

לא מכיר מסך לא כעור עם נתונים כאלה בIVORY. תאלץ "להתפשר" מהבחינה הזאת. אני לא חושב שיש כאן קאטץ'. אל תצמד ל1MS - נתון שיווקי בעיקר.

אני בספק עם תפתור את העובדה שהמסך שלך כולל פאנל TN גרוע (סליחה אני פשוט לא סובל TN) עם שינוי הגדרות - במיוחד כשהבעיות שאתה מתאר מאפיינות TN ממוצע.

אני חושב שהעובדה שהמסך הזה קעור לא תפריע לך - במיוחד לאור העובדה כי מדובר במסך קטן יחסית.

במחיר הזה פשוט אין לו מתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

לא מכיר מסך לא כעור עם נתונים כאלה בIVORY. תאלץ "להתפשר" מהבחינה הזאת. אני לא חושב שיש כאן קאטץ'. אל תצמד ל1MS - נתון שיווקי בעיקר.

אני בספק עם תפתור את העובדה שהמסך שלך כולל פאנל TN גרוע (סליחה אני פשוט לא סובל TN) עם שינוי הגדרות - במיוחד כשהבעיות שאתה מתאר מאפיינות TN ממוצע.

אני חושב שהעובדה שהמסך הזה קעור לא תפריע לך - במיוחד לאור העובדה כי מדובר במסך קטן יחסית.

במחיר הזה פשוט אין לו מתחרים.

אז אולי עדיף לי אני זונה של צבעים ולדעתי הכי ישרת אותי השאלה אם באמת אראה אפרעה מבחינת גיימינג כי 144 הארץ לא משנה לי כי המחשב שלי לא מגיע ל144 ברוב המשחקים מגיע גג ל80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקחת . לדעתי זאת תהיה טעות. גם אם 144HZ לא אפשריים מבחינתך כעת - זה לא אומר שזה יהיה המצב בעוד 10 שנים, כאשר תשדרג את המחשב.. המסך שלי לדוגמא, כבר מחזיק 10 שנים.

קח את הסמסונג שהמלצתי לך עליו. לא אנסה לשכנע אותך מעבר לכך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אתה מוזמן לקחת . לדעתי זאת תהיה טעות. גם אם 144HZ לא אפשריים מבחינתך כעת - זה לא אומר שזה יהיה המצב בעוד 10 שנים, כאשר תשדרג את המחשב.. המסך שלי לדוגמא, כבר מחזיק 10 שנים.

קח את הסמסונג שהמלצתי לך עליו. לא אנסה לשכנע אותך מעבר לכך

מבין מה שאתה אומר אבל יותר טוב גם מVA לא? ואני לא חושב שאני צריך באמת את ה144hz הזה, אני גם לא כבד שירצה להשקיע את הכסף שלו על המחשב יותר ממה שאני עכשיו, אני דוגמא אוהב תצבעים בפלאפון שלי שם זה נראה מטורף למה אין לי דרך שיהיה לי דבר כזה במסך מחשב?

ראיתי גם את המסך הזה https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=18365

קראתי עליו דברים מטורפים שאומרים שהוא המסך הכי משתלם שיש וצבעים מדהימים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...