כרטיס מסך ל VR אבל דרך eGPU (בעיקר 1080 או 1080ti) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ל VR אבל דרך eGPU (בעיקר 1080 או 1080ti)

Shai Levy

Recommended Posts

היי,

התחלתי לא מזמן סדרה של רכישות יקרות בתקווה להתמכר ל Project Cars 2 ב על לפטופ בתוספת כרטיס מסך חיצוני ... אחרי שהכל יהיה מוכן אחפש קבוצת תמיכה לגמילה מההתמכרות לפני שאתחיל לשחק :)

אז רכשתי כבר Yoga 920 בתור הלפטופ (בואו לא נכנס לדיון שהיה עדיף לי desktop , המחשב גם משמש לעבוד ואני חייב להסתובב איתו כשאני לא משחק)

וגם PowerColor DEVIL BOX 3 eGFX Enclousure רכשתי ואמור להגיע מ NewEgge מחר .. זאת לא היה הקופסה המועדפת עליי אבל תנסו אתם למצוא קופסא שנשלחת לארץ במחיר סביר ויש לה גם יציאות ו RJ-45 (היו תנאים הכרחיים בשבילי)

ועכשיו נותר לרכוש Headset וכרטיס מסך

לא החלטתי סופית אבל אני נוטה לעלות על עגלת ה Mixed Reality ולקנות את ה Samsung Odyssey Headset בגלל הרזולוציה העדיפה

ידוע לי שבכל כרטיס מסך שארכוש אהיה מוגבל מבחינת ניצול מלא של הכרטיס בגלל החיבור TB3  .

חשוב גם לזכור שלא כל-כך קשה לשדרג כרטיס מסך  בעתיד, הרי הוא חיצוני ולא משבית לי את המחשב .. אבל תמיד אהיה מוגבל ל TB3 ולגודל הפיזי ואספקת החשמל של ה Devil Box

רק שכמובן שאני מעדיף חוויה כמה שיותר טובה בכל רגע ולא להחליף מהר את הכ.מסך .. 

אני מעדיף בהרבה את ערכות השבבים של NVIDIA סתם בגלל נסיון מר מהעבר הרחוק עם (דרייברים גרועים, כרטיס תקול וכו')

בהנתן כל המידע הזה,תהיה לדעתכם תועלת משמעותית עם אלך על 1080ti במקום 1080 ? ובכלל, יש המצלות או הערות/הארות מיוחדות על הכיוון שאני לוקח פה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שיש הרבה אינפורמציה על זה, רוב הבדיקות שראיתי עד היום היו על מחשבים עם מעבד חלש למדיי שגם ככה מגביל.

מבחינת רוחב פס נטו אתה תתפלא עד כמה זה לא משמעותי 

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1080_PCI_Express_Scaling/24.html

אבל בTB עיקר הבעיה זה אוסף השבבים בדרך, משחקים זה דבר שצורך ים חישובים בקצב מהיר מאוד ולכן כל התחנות האלה בדרך פוגעות יותר מרוחב הפס.

לרמה כזו שבFPS גבוהה אפילו 1060 מוגבל

https://www.youtube.com/watch?v=aCbHH9o4mjQ&t=305s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, קניתי 1080 של ג'גבייט והתקנתי .. הרצתי קצת ו VRMark ונראה תקין אבל לא יודע לגבי מצוי יכולות הכרטיס, התקנתי את Project Cars 2  והוא רץ יפה אז מספיק טוב לי עם זה כרגע, אם מתישהו יהיה לי איזה 1080ti אוכל להשוות השוואה מעניינת

מתישהו אולי אנסה להתעמק איפה יש צווארי בקבוק, מכל מה שקראתי אי אפשר לנחש מה תהיה צריכת ה CPU של משחק, יש משחקים שמשתמשים הרבה ב GPU ואחרים שכמעט הכל ב GPU

אז אחייה ואראה .. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...