האם ניתן להקליט רעש מהקירות של הדירה שמגיע מגרירת רהיטים ומשחק בגולות בדירה שמעל? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן להקליט רעש מהקירות של הדירה שמגיע מגרירת רהיטים ומשחק בגולות בדירה שמעל?

Sargon

Recommended Posts

השכנים מעל כבר שנים עושים לי רעש לא הגיוני כמעט כל יום.

הבנתי שעל פי החוק אסור לחבוט במשטחים(כמו לטרוק דלת) או לגרור רהיטים משעה 19:00.

אסור לעשות רעש מ23:00 אבל מ19:00 אסור לעשות רעשים כגון חבטות במשטחים וגרירת רהיטים.

הם גוררים רהיטים בצורה מעצבנת נורא. כלומר זה עושה ממש רעש צורם ולא נעים והם יכולים לגרור את הרהיטים במשך הרבה זמן והרבה פעמים. ממש מאות פעמים ביום.

בנוסף הילד משחק לפעמים בגולות.

השאלה אם אני יכול להקליט את הרעשים שהם עושים ולהגיש נגדם תביעה? מה אני צריך בשביל תביעה כזו ואם זה בכלל אפשרי? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש רעשים שנקראים רעשי הלימה, שזה רעשים שאי אפשר לבודד אותם כי הם עוברים דרך כל הקונסטרוקציה של הבניין.

לעומת רעשי נשיאה כמו שיותר קל לבודד מולם.

למשל אין לך סיכוי לבודד רעש של מקדחה.

עכשיו, אני שואל לגביי הצד הטכני, האם יש משהו שאפשר לחבר לפלאפון שנדבק ומאזין לקיר? כי ניסיתי להקליט את הרעשים "מהאוויר" וזה לא קלט אותם.

נראה לי שלפני שאני אדבר איתם עדיף שאני אקליט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

השלב הראשון זה באמת לשלוח מכתב.

אבל בסוף מגיעים להזמנה של אקוסטיקאי, וכשרוצים להקליט את הרעש במשך חודש שלם, בהנחה שהשכנים מרעישים בחודש הזה אחריי שקיבלו את המכתב, זה עולה אלפי שקלים.

אז אני מעדיף קודם לנסות להשיג מכשיר רעשים או מקליט רעש.

ראיתי שיש כזה דבר שנקרא VIBROMETER.

אני אנסה לחקור את זה, אם יש לכם ידע בזה אנא שתפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר שנים ככה. זה לא ילד גורר.

אין לי מה לדבר איתם. שוב, השלב הראשון זה לשלוח להם מכתב כמו שכתוב באתר שקושר.

אם זה לא מפסיק אחריי המכתב אז צריך להתחיל לפעול בצורה יותר "תקיפה".

זה לא חברים שלי, זה לא אנשים שצריך להיות לי אכפת מהם. אני לא מחבב אותם והם לא אותי. לא רוצה בכלל להתווכח איתם, בעבר הם גם זרקו זבל ומים מהחלון וזה עף חלק לחלון שלי. וכן אמרתי להם והם הפסיקו.

זה גם לא משהו שאני יכול לאמר להם בעל פה כי זה מצריך הסבר יותר מפורט ומחשבה. אני גם לא יכול לאמר להם להפסיק לעשות כל רעש.

הילד גם היה משחק עם גולה, וכל פעם הוסיף עוד ועוד גולות שהוא זרק על הריצפה. יכול להיות שאם אני אדבר איתם הם יפסיקו באמת, יכול להיות שלא. לא בא לי להיות איתם באינטראקציה יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

זה לא אנשים שצריך להיות לי אכפת מהם.

ממליץ לך בחום רב לנסות להסתדר עם השכנים. לא תמיד זה אפשרי אבל זה חוסך המון כאבי ראש בטווח הארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...