טיפול בחנויות העושקות אנשים!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפול בחנויות העושקות אנשים!!!

singera

Recommended Posts

בעיר בא אני גר (גבעתיים) יש כמה חנות שעושקות אנשים!!!!!! :AR15: :AR15: :AR15:

ומצאתי דרך שאפשר לטפל בחנות:

יש לי מסך דפוק "14 ומה שאני ישה זה שאת הכבל דאטא אני יחבר לכבל מתח וברגע שהעושק יחבר את זה למחשב שלו יכנס מתח 220V למחשב דרך הכרטיס מסך

אפשרות נחמדה יותר זה לחבר את המתח הגבוהה (24000 וולט) במסך לכבל דאטא ובכלל לאדות לו את המחשב !!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה? מדי פעם אני קונ ה אצלהם דברים קטנים............

זה המזל שאלו דברים קטנים (דיסקים לצריבה, פד לעכבר, אולי רכזת יו אס בי אבל זה גם יותא מידי)

אגב איפה אתה לומד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעשה אותו דבר לחנויות בנהריה אני נורא ישמח :P

גם אני

רק לא לחנות בהרצל 29(אני מאמין שאתה יודע על מי אני מדבר....)....הם אחלה, הבעיה היחידיה איתם שאין להם במחסן דברים לא קברים...ככה שאם תכננת על איזה מעבד במקום...תשכח מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מבינים על מה אני מדבר Apelker ;D

ראו מפרט:

פנטיום 1 133

לוח אם Soyo

מארז AT משובח

כרטיס מסך: DIAMOND

זיכרון 16 mb raM

כרטיס קול Sound blaster 16 ISA

מסך: מאג משובח 15"

מודם: 33.6K

רמקולים: 2 עם ספק כוח

מקלדת: אורגינל

עכבר: מייקרוסופט

מערכת הפעלה: 3.11

והכל ב 9000 ש"ח!! :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שמרדנית מחשבים בנהריה הם רמאים...

בהם צריך לטפל טוב טוב ;D

דווקא איתי הם ממש אחלה..לא הייתה לי איתם חצי בעיה עם אחריות, באתי להחליף את הזיכרון (כי הוא לא עבד ביותר מה-140 מגה הרץ ;D)והם לא עשו לי בעיות, החליפו ליונדאי דרעק(לפחות עובד ב-148 מגה הרץ, אבל גם אותו אני יחליף בקרוב למיקרון). ועכשיו כשנשרף לי המודם(יום לפני החג)הם לא עשו בעיות וישר הזמינו מודם אחר שעוד לא היגיע לצערי..אבל כשדיברתי איתם הם הבטיחו לי שאם המודם לא מגיע עד מחר בצהריים אני מקבל מודם אחר במקומו עם אחריות לשנה...בלי תוספת תשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שמרדנית מחשבים בנהריה הם רמאים...

בהם צריך לטפל טוב טוב ;D

דווקא איתי הם ממש אחלה..לא הייתה לי איתם חצי בעיה עם אחריות, באתי להחליף את הזיכרון (כי הוא לא עבד ביותר מה-140 מגה הרץ ;D)והם לא עשו לי בעיות, החליפו ליונדאי דרעק(לפחות עובד ב-148 מגה הרץ, אבל גם אותו אני יחליף בקרוב למיקרון). ועכשיו כשנשרף לי המודם(יום לפני החג)הם לא עשו בעיות וישר הזמינו מודם אחר שעוד לא היגיע לצערי..אבל כשדיברתי איתם הם הבטיחו לי שאם המודם לא מגיע עד מחר בצהריים אני מקבל מודם אחר במקומו עם אחריות לשנה...בלי תוספת תשלום

בטח יעבירו לך חיוב לבנק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...