מפרט למחשב גיימינג נייח ב9K כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימינג נייח ב9K כולל מסך

Saladfingers

Recommended Posts

שלום לכולם, שמעתי המלצות חמות על המומחים בפורום הזה ולכן אשמח לעזרתכם להגשים חלום ילדות.

אני מחפש מפרט למחשב גיימינג נייח באיזור ה9K כולל מסך.

הנה השאלון המלא:

1. מה התקציב המקסימאלי? 9K - חשבתי מתוך זה לשים בערך 1500 על המסך (לגבי זה אני גם צריך ייעוץ)

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אין לי בעיה לנצל את כל התקציב אם מדובר בהבדל ביצועים משמעותי

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? גיימינג

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב - בעיקר ליג אוף לג'נדס (אני מודע לכך שהדרישות לא גבוהות למשחק) אבל מצד שני אני לא רוצה להיות מוגבל במידה ויוצאים משחקים חדשים לשוק (בעיקר FPS)

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך) - אני רוצה ייעוץ גם לגבי המסך, לא כל כך סגור על הרזולוציה

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך, יש לי מקלדת עכבר ואוזניות.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? נגיד 3-4, אבל לא כזה קריטי. אני מעדיף שזה יעלה פחות מאשר שקט

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?  לא מתוכנן אוברקלוק

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? צריך מערכת הפעלה וגם הרכבה בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים -  אני גר ברמת גן, רוצה חנות אמינה ואטרקטיבית מבחינת מחיר.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבוע הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).  לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אני צומיא סכום נכבד שכזה בעיקר בשביל מחשב שיישאר רלוונטי לזמן ארוך (ברור שככל שהזמן יעבור היכולות יהיו מוגבלות ביחס לדרישות של המשחקים).

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

חשבתי עם עצמי הרבה זמן על הסכום שאני רוצה להוציא על המחשב, ואני שלם איתו. אם הנכם חושבים שאפשר להגיע לביצועים דומים עם מחשב יותר זול, אז אשמח לשמוע לדעתכם.

תודה רבה,

עמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...