מסך שחור כשאני מנסה לחבר 2 מסכים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך שחור כשאני מנסה לחבר 2 מסכים

Eli236

Recommended Posts

בס"ד

היי,

מאתמול בערב התחילה לי בעיה די מוזרה, אם אני מנסה לחבר 2 מסכים, שתיהם לא מקבלים אות.

זה כבר כמה שנים שאני עובד ככה, עם מסך מחשב אחד שמחובר בDVI-D ומסך שמחובר בHDMI.

ועכשיו התחילה לי הבעיה המוזרה הזאת, אם אני מנסה לחבר את שתיהם אז שתיהם לא מקבלים אות והופכים לשחורים.

ואם אני מנסה לחבר רק אחד אז גם הוא לפעמים קורס.

וכשאני מנסה לכבות ולהדליק את המחשב אז אני מקבל מסך שחור, אני מנסה לשחק קצת עם החיבורים ולהזיז את הDVI ליציאה אחרת עד שמסתדר, לפעמים צריך לעבור לDVI של הלוח אם.

המפרט שלי הוא

R9 290

GIGABYTE H81M-HD3

16GB RAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Gimel

החיבור בלוח אם אמור לעבוד רק כשהלוח לא מזהה שיש כרטיס מסך אחר מחובר.

יכול להיות שיש בעיה בכרטיס המסך.

כרטיס מסך או ספק - חיבורים רופפים (חשמליה) הכל לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

שלום לך

בן כמה הספק? ומפרט עליו בבקשה

ציטוט של Gimel

החיבור בלוח אם אמור לעבוד רק כשהלוח לא מזהה שיש כרטיס מסך אחר מחובר.

יכול להיות שיש בעיה בכרטיס המסך.

כשאני מנסה לחבר ללוח אם אז אני מנתק את החיבור לכרטיס (מנתק את הDVI לא את הכרטיס עצמו מהלוח אם).

וכשאני מנסה לחבר רק את הטלוויזיה דרך HDMI לכרטיס מסך זה עובד, כשאני מנסה להוסיף את הDVI זה הופך למסך שחור ואז כשאני מנסה לדליק אין אות בשתיהם אחרי המסך של הטעינת .

ולגבי הספק כוח, הוא אמור להיות די חדש.

התקלקל לי הספק כוח לפני בערך שנה ובאחראיות אמרו לי שהחליפו לחדש.

ספק כוח CX650 של CORSAIR 

עריכה:

זה עושה רושם שהWINDOWS עצמו לא נטען כשמחובר יותר ממסך אחד.

גם כשאני מנסה לחבר 2 מסכים דרך החיבור של הלוח אם קורה אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע .. אתה אומר בעצם כשמחוברים שני מסכים מכל סוג שהוא הבדיקה של הביוס לא ממשיכה הלאה לטעינת מערכת ההפעלה ? או רק פשוט אין סיגנל לשניהם ובנתיים המחשב רץ חלק ברקע 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

רגע רגע .. אתה אומר בעצם כשמחוברים שני מסכים מכל סוג שהוא הבדיקה של הביוס לא ממשיכה הלאה לטעינת מערכת ההפעלה ? או רק פשוט אין סיגנל לשניהם ובנתיים המחשב רץ חלק ברקע 

אז בדקתי שוב.

כשהמחשב מחובר רק דרך מסך אחד DVI-D של הכרטיס מסך - זה טוען ואז אחרי הטעינה של הBIOS המסך הופך לשחור והWINDOWS לא נטען.

כהמחשב מחובר דרך אחד של הכרטיס מסך - המחשב עולה כרגיל.

כשאני מנסה לחבר עוד DVI-D בזמן שהמחשב כבר דלוק ועבד עם אז אני מקבל את ההודעה שאין קליטה וכנראה שגם הWINDOWS קורס כי גם הסאונד מפסיק, זה נראה שהמחשב ממשיך לעבוד כי המאווררים עדיין מסתובבים אבל אין קליטה ולא (כשהסאונד הוא בכל מקרה דרך הרמקולים ולא דרך הHDMI).

כשאני מנסה לחבר דרך הלוח אם בלבד זה עובד לי כרגיל גם כל אחד מהחיבורים בנפרד וגם חיבור של DVI וHDMI דרך הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי מדובר כנראה בבאג (לדעתי המרובה) בדריוור המותקן אצלך...יש לך אפשרות כבדיקה ראשונית להתקין את הגירסא הקודמת ולראות האם הבעיה חזרה.. ועד אז תחכה שהם ייצאו בהצהרה (אולי) באג פיקסד

לדעתי גם בטח לא שמת לב שעידכן לך אוטומטי את הדריוור מאז שחיברת שני מסכים.. 

אם זו לא הבעיה חשבתי גם על התנגשות חומרה אבל זה בדיקה מסובכת יותר.. בנתיים תבחן את מה שהצעתי 

מקווה שעזרתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bh

ציטוט של גולן ונטו

הבנתי מדובר כנראה בבאג (לדעתי המרובה) בדריוור המותקן אצלך...יש לך אפשרות כבדיקה ראשונית להתקין את הגירסא הקודמת ולראות האם הבעיה חזרה.. ועד אז תחכה שהם ייצאו בהצהרה (אולי) באג פיקסד

לדעתי גם בטח לא שמת לב שעידכן לך אוטומטי את הדריוור מאז שחיברת שני מסכים.. 

אם זו לא הבעיה חשבתי גם על התנגשות חומרה אבל זה בדיקה מסובכת יותר.. בנתיים תבחן את מה שהצעתי 

מקווה שעזרתי 

ניסיתי לעדכן דרייבר אחרי שהתחילה הבעיה והעדכון לא עזר.

לנסות להתקין דרייבר ישן יותר שכן עבד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כך.. תלך אחורה מקווה בשבילך שזה זה וכמובן תחכה לדרייוור יותר חדש .. תעקוב אחר השינויים לפני שאתה מתקין כשייצא חדש.. 

ואם תוכל להחכים יותר ולמחוק את הדריוור ידני לפני ואז הפעלה ואז התקנה של הישן שעבד כביכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

בדיוק כך.. תלך אחורה מקווה בשבילך שזה זה וכמובן תחכה לדרייוור יותר חדש .. תעקוב אחר השינויים לפני שאתה מתקין כשייצא חדש.. 

ואם תוכל להחכים יותר ולמחוק את הדריוור ידני לפני ואז הפעלה ואז התקנה של הישן שעבד כביכול

ניסיתי את זה עכשיו ומחקתי דרך הDDU את הדרייבר.

וכשניסיתי להתקין את הדרייבר הישן אז קרתה לי הבעיה באמצע ההתקנה שלו, אחרי הקטע שרשום INSTALLING DISPLAY DRIVER: מסך שחור, NO SIGNAL ואין והמאווררים עדיין מסתובבים והאורות של העכבר עובדים ושל המקלדת נתקעים, כלומר האור של הNUMLOCK והCAPS LOCK נשאר דלוק אבל אי אפשר לכבות אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המערכת הפעלה נתקעה.. שמע הכלי האחרון שלך זה פירמוט כמובן.. אני רק מקווה שאין שם התנגשות חומרה חדשה שרכשת וחיברת לאחרונה כגון ג'וייסטיק רמקולים(קרה לי מקרה הזוי עם משחק ואוזניות שפשוט דפק לי תמשחק פתאום אחרי עידכון משחק) ... אם תרצה להשקיע יותר לפני הפירמוט כנס לרג'יסטר ותנסה למצוא כל קובץ הקשור לדריוור ולמחוק אותו משם כמובן אחרי שמחקת את הדריוור ולא התקנת שום דריוור אחר..

אני פה בכיף לעוד הצעות כמובן ללא פירמוט

תעשה את כל הבדיקות הללו כולל ניתוק אקססוריז שמחוברים תוך כדי ואז תתקין את הדריור ולך תדע

בהצלחה לבנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

כן המערכת הפעלה נתקעה.. שמע הכלי האחרון שלך זה פירמוט כמובן.. אני רק מקווה שאין שם התנגשות חומרה חדשה שרכשת וחיברת לאחרונה כגון ג'וייסטיק רמקולים(קרה לי מקרה הזוי עם משחק ואוזניות שפשוט דפק לי תמשחק פתאום אחרי עידכון משחק) ... אם תרצה להשקיע יותר לפני הפירמוט כנס לרג'יסטר ותנסה למצוא כל קובץ הקשור לדריוור ולמחוק אותו משם כמובן אחרי שמחקת את הדריוור ולא התקנת שום דריוור אחר..

אני פה בכיף לעוד הצעות כמובן ללא פירמוט

תעשה את כל הבדיקות הללו כולל ניתוק אקססוריז שמחוברים תוך כדי ואז תתקין את הדריור ולך תדע

בהצלחה לבנתיים

זה התחיל באמצע שום מקום, פשוט השתמשתי במחשב, סתם שיחקתי במשחק ופתאום באמצע נהיה לי את הבעיה הזאת, מעבר לזה שקיבלתי ריפורטים כי חשבו שעשיתי RAGE QUIT בראנק לקח לי הרבה זמן לבדוק מה זה ובסוף זה הסתדר רק כשניקתי בהתחלה את הHDMI וזה עבד לי, יום למחורת התחילה הבעיה גם עם הDVI ומה שבעצם קורה עכשיו.

אין לי ממש בעיה לפרמט, כי יש לי גם דרך לגבות ברגע שאני אתחבר דרך הלוח אם.

השאלה היא האם פרמוט יפתור לי את הבעיה ב100% או שיכול להיות שזאת בכלל בעיה בספק כוח או משהו? שברגע שהמחשב מחובר דרך DVI ומנסה לקבל הספק אז הספק כוח לא עומד בזה? בהתחלה חשבתי שזה רק הWINDOWS קרס אבל זה מוזר שגם המקלדת כביכול עובדת כי רואים את האור אבל זה לא נותן לכבות אותו.

עריכה:

ועוד משהו, אם זאת בעיה שנגרמה מעדכוני למינהם, אז אם אני אפרמט ואתקין עדכונים זה לא יחזיר אותי לאותו מצב בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תראה זה יותר נראה כמו הכרטיס מסך אם וכאשר הפירמוט לא יעזור.. הספק כמו שרשמת חדש .. ואין קשר.. כל הכיוונים מצביעים על פגומה 

המחשב נתקע .. המקלדת עכבר מסך זה הסימנים הידועים

בכל מקרה כן גם תנקה את החיבורים את הכרטיס שבטח כבר עשית

ולגביי העידכונים זה לאו דווקא .. יכול להיות מערכת פגומה 

ברג'סטרי.. תנסה את מה שרשמתי לך תגובה קודמת אולי תצליח בסוף

גם הרבה סימנים אגב זה קורה לך כשאר אתה  רק בווינדוס עצמו והמחשב בקריסה משמע יש מצב הכרטיס תקין סך הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של גולן ונטו

אממ תראה זה יותר נראה כמו הכרטיס מסך אם וכאשר הפירמוט לא יעזור.. הספק כמו שרשמת חדש .. ואין קשר.. כל הכיוונים מצביעים על מערכת הפעלה פגומה 

המחשב נתקע .. המקלדת עכבר מסך זה הסימנים הידועים

בכל מקרה כן גם תנקה את החיבורים את הכרטיס שבטח כבר עשית

ולגביי העידכונים זה לאו דווקא .. יכול להיות מערכת פגומה 

ברג'סטרי.. תנסה את מה שרשמתי לך תגובה קודמת אולי תצליח בסוף

גם הרבה סימנים אגב זה קורה לך כשאר אתה  רק בווינדוס עצמו והמחשב בקריסה משמע יש מצב הכרטיס תקין סך הכל..

ניסיתי את הREGISTRY אבל הסתבכתי עם זה ממש אז אני מעדיף לוותר.

אני אנסה לקחת אותו היום לניקוי עם לחץ אוויר ואם זה לא יעבוד אז הכנתי כבר את הכונן פרמוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...