כרטיס מסך חדש - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש

djee140

Recommended Posts

צהריים טוב

לפני כשבוע HD7970 החליט ללכת לעולמו

מתלבט בין 1060 3gb שעולה 928

לבין 980 GTX 4GB שעולה 1115

משחק כרגע ב1680X1050 , לא רואה את עצמי עולה מהרזולוציה הזאת בקרוב ואם כן אז 1080P לכל היותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על GTX980 במחיר שציינת מעלה, הספק שלך אמור להחזיק אותו. אם אתה משדרג שילוש אז גם לא יהיה לך צוואר בקבוק.

אגב, אם אתה באילת, חפש גם את הכרטיס מסך באילת, יכול להיות שתמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

חזק יותר, חדש יותר (למשל מקודד וידאו חדש יותר), פעם וחצי נפח זיכרון וחסכוני יותר בחשמל.

חזק יותר - לא נכון, לפי מה אתה אומר את זה? כי וגוגל אומרים אחרת.

חדש יותר - לא מעניין.

מקודד וידאו חדש יותר - מקודד הוידאו ב- GTX980 הוא מעבר למספיק לאדם מן השורה. לא סיבה מספיק טובה, וסביר שהמחשב מיועד לגיימינג, אלא אם פותח הדיון יגיד אחרת. ואם ככה אז בעדיפות עליונה זה ביצועי גימינג.

פעם וחצי נפח - זה נכון, אבל שוב, מה אכפת לי כמה נפח יש? מה שמעניין זה מבחן התוצאה (FPS). שם הGTX980 מנצח. אגב, בRX580 יש 8GB והוא בכל זאת פחות טוב (ברוב המקרים) מאשר GTX1060.

חסכוני יותר בחשמל - על זה אין ויכוח, אבל עדיין הייתי הולך על GTX980.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1% לכרטיס 1060 סטנדרטי עם מגביל

4% לכרטיס עם נורמלי וOC אפסי בדומה ל GB שהוצע

perfrel_1920_1080.png

שולי אבל חזק יותר.

כל הדברים האלה שציינתי גם דברים קטנים ושוליים יחסית אבל ביחד שווים 100 שקל לדעתי

אגב, אם מתפשרים מעט על קירור יש את ה1060 של זוטק ב 1140 בstart ...

ציינתי את ההבדל במקודד שכן זה הופך יותר ויותר רלוונטי בימנו לא רק לצפיה בסרטים אלא להקלטה של משחקים או , לקידוד כדי לחסוך מקום למשל ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של --- The King ---

חזק יותר - לא נכון, לפי מה אתה אומר את זה? כי יוטיוב וגוגל אומרים אחרת.

לא מסכים איתך יש מספיק בנצ'ים שמשווים את הכרטיסים בהמון משחקים.

בסה"כ הביצועים שלהם די דומים, לפעמים כרטיס אחד מנצח לפעמים השני.

לדעתי בגלל שה 1060 יותר חדש הוא עדיף כי יקבל תמיכת דרוורים טובה יותר בטווח הארוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, אני לא יודע מה זה הבדיקה הזאת ששמת, אבל מחיפוש ביוטיוב של השוואות בין הכרטיסים על חומרה זהה, לרוב המכריע, ה- GTX980 חזק יותר ומפיק יותר FPS. אז נכון, זה שולי ובד"כ מדובר בהפרש של כ5-6 FPS ממוצע לטובת GTX980.

שום בדיקה או מבחן ביצועים כזה או אחר לא מעניין. הדבר העיקרי שמעניין פה הוא ביצועים במשחקים ולא תוצאות של מבחני benchmark למינהם (במידה ומה שפירסמת זה אכן בדיקה של תוכנה כזו). 

lompy - התייחסתי גם למה שאתה אמרת על הדרך.

אבל תכלס, אנחנו טוחנים פה מים כי ההבדל בין שני הכרטיסים האלה כלכך קטן שהוא לא שווה את הדיון הזה וזה באמת לא כלכך משנה לפי דעתי.. בכל זאת, אני הייתי בוחר בGTX980 במידה ושניהם במחיר זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של עידן פ.

אני לא מאמין שאתה לא מכיר את TPU...

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_1060_Gaming_X/

עכשיו אכיר :) 

וואו! יש להם סקירה כמעט על כל מוצר, מדהים. אציץ שם קצת.

עכשיו אני גם רואה שיש בו השוואות של בנצ'ים במשחקים, ממש נוח ושימושי לבחירת כ. מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...