בעייה עם תוכנת ההורדה UPSMON Pro של מכשיר האל פסק שלי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם תוכנת ההורדה UPSMON Pro של מכשיר האל פסק שלי

dor123

Recommended Posts

שלום רב:

אתמול הייתה אצלינו הפסקת חשמל איזורית בקריית אתא. תוכנת ההורדה של מכשיר האל פסק שברשותי, UPSMON Pro, מוגדרת להכניס את המחשב אוטומטית למצב hibernate אחרי 3 דקות או אם רמת הטעינה של הסוללה נמוכה מ-40% או כאשר האל פסק מתריע שהסוללה שלו עומדת להתרוקן.

עם תחילת הפסקת החשמל, החלטתי מיד להעביר ידנית את המחשב למצב hibernate ולאחר שהמחשב נכבה, לכבות את מכשיר האל פסק.

כאשר החשמל חזר, הדלקתי את מכשיר האל פסק והערתי את המחשב ממצב hibernate, אולם כאשר שולחן העבודה של 7 החל להופיע, נדהמתי לגלות כי התוכנה ממשיכה להתריע על הפסקת חשמל ולזהות את מכשיר האל פסק כאילו הוא עדיין עובד על , והמשיכה לספור לאחור עד להורדת המחשב. כיבוי והפעלה מחדש של תוכנת ההורדה לא עזרו, והתוכנה המשיכה לספור לאחור לקראת הורדת המחשב, ניתוק כבל התקשורת בין מכשיר האל פסק למחשב גרם לתוכנה להפסיק להגיב, ואפילו כיבוי התוכנה או חיסול התהליך שלה לא העלים את חלון ההתרעה שלה על הפסקת חשמל, וכפתור ה-OK שבו לא עשה כלום. כך שלא יכולתי להשתמש בתוכנה עד שהפעלתי את המחשב שלי מחדש.

איך נפתרים מהבעייה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...