קירור אוויר עד 200 שקל עבור R5 RYZEN 1600 STOCK - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור אוויר עד 200 שקל עבור R5 RYZEN 1600 STOCK

hamsterboy

Recommended Posts

שלום ,מה יהיה אוויר מומלץ עד 200 שקל עבור רייזן R5 1600 שירוץ במהירות סטוק אבל השימוש בו יהיה אינטנסיבי לקידוד בHANDBREAK.

מעוניין בקירור שישמור על המעבד בטווח טמפרטורות 65 ומטה.

האם Arctic Cooling Freezer 13 CO    יהיה פתרון טוב?

תודה! (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

65 החלטתי על דעת עצמי ,כלומר שזה יהיה המקסימום שאני רוצה בשאיפה שהמעבד לא יעבור. מה לדעתך הטמפרטורה היחסית שכדאי לשאוף אליה כדי לשמור על אורך החיים של המעבד לאורך זמן? (המעבד מיועד לטרנסקודים כבדים של X265)

עכשיו אני רואה בוידאו שבסטוק עם הריית' המעבד לא עובר את 63 מעלות,זו טמפרטורה סבירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מסבירה...

המעבד מתחיל האטה ב95 מעלות כמו כל המעבדים והכרטיסי מסך כיום, אפשר להגיד שכל החברות רואות ב95 מעלות טמפ' מקסימלית לסיליקון שלהם.

רוב החברות מכוונות מקורי ל75-85 מעלות הן במעבדים והן בכרטיסי המסך שכן מתחת לטמפ' הזו אין שם יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן פ. תודה על התשובה, אם אפשר לגנוב אחת נוספת (על רייזן שאלתי כי אני מתכנן בסלון): אני רכשתי עמדת עבודה עם מעבד I7 7800X, בAIDA64 הטמפרטורה הכי גבוהה שהגעתי היא ,

86C(FPU TEST)

בליבה אחת כל האחרות סביב 77-86

אני עם נוקטואה NH-U14S  עם שני מאווררים, בהנחה שה FPU TEST הוא מבחן הט'ורצר הכי רע שיכול להיות,האם 86C בהנחה של טווח הטמפרטורות שציינת הוא בגבול העליון של ה"סביר"?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת סיכון למעבד זה בסדר גמור, אני יודע שהמעבדים האלה נחשבים לחמים למדיי בגלל התקמצנות של על הלחמה בין המעבד לIHS (כמו בשוק הבינוני) אבל אם זו טמפ' ללא OC ההיתי מתחיל

לבדוק אם יש משהו לא תקין שם.

עם כזה אין שום סיבה שתראה כמעט 90 מעלות בסטוק, זה מה שמקבלי לרוב אחרי OC מכובד... אלא אם כן אתה שם לו מאוורר סופר שקט על נניח 600-800RPM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזזזזזז מסתבר שהסיבה לטמפרטורות הגבוהות היו כי למחשבכן בוצע OC ל4GHZ, ביטלתי אותו וביצעתי שוב בדיקות סטרס והטמפרטורות היו בין 55-65

שזה סבבה מבחינתי כיא ני מעדיף מחשב יציב מאשר טיפה יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...