האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש לנו בקהילה אנשי הדבוקים בחיידק האופניים המתפשט ?

KoM

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהתיאור של חזית גדולה עם אופניים , הנחתי שיש סיכוי שאתה לומד בגמנסיה .. באיזה שכבה ?

KoM -

אני לא בטוח כמה אנשים יגיעו לזה , למרות שאני בטוח אגיע אם יהיה לי מאיפה להשכיר אופניים איכותיות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהתיאור של חזית גדולה עם אופניים , הנחתי שיש סיכוי שאתה לומד בגמנסיה .. באיזה שכבה ?

KoM -

אני לא בטוח כמה אנשים יגיעו לזה , למרות שאני בטוח אגיע אם יהיה לי מאיפה להשכיר אופניים איכותיות ..

וואלה מי שיבוא ברוך הבא, יש טיול בתכנון ליום שבת הזה כנראה, מי שיבוא ברוך הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מי שיבוא ברוך הבא, יש טיול בתכנון ליום שבת הזה כנראה, מי שיבוא ברוך הבא...

טוב אני יבא למפקדה הסודית של הפורום, אם אני יראה פורום מחשבים רוכב על אופניים בדרך אני מבטיח להצטרף :P

אתה לא יכל לתת את הפרטים? מקום , שעה, יעד ??? !.....

לא שאני יבא, סתם סקרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוכב עם קובי (ועוד אנשים, 5-6 בנתיים) קבוע כל שבת, אני אשמח מאוד אן יצטרפו אלינו עוד אנשים לטיולי האופניים.

כרגע אני רוכב על ווילר F04 2002 משודרגות קלות (קראנק ומזלג) ולא מתאימות לי כלל ובקרוב מאוד (סוף שבוע או שבוע הבא) אני מתכוון לקנות חדשות.

אנחנו רוכבים בעיקר מסלולי XC וסטייג'ים עם מקפצות ודרופים קטנים מדי פעם (אפשר לקרא לזה רכיבת שבילים / שבילים רגועה אולי).

כשיהיו החדשות יהיו גם , היו לי גם של הישנות / נוכחיות פה רק שאני לא מוצא אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול רכבתי במושב שלי (שדה ורבורג למי שמכיר) ודיי קרעתי את אצמי ( לא שזה הרבה.... אני ממש לא בכושר) וגיליתי שאני ממש הפסקתי לאהוב את זה.. אני אוהב אופניים אבל לא להתאמץ.. ובגלל זה אני מעדיף אורבן ומסלולים טכנים (אני מת על בור בארי) אז נראה לאן זה יתפתח אם האורבן וכל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...