ה-LG G4 H815 עושה בעיות - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-LG G4 H815 עושה בעיות

Avi952

Recommended Posts

שלום, יש לי הטלפון. לפני כ-9 חודשים קרתה לי התקלה בלוח אם של ה-bootloop והחליפו לי את לוח האם.

לאחרונה לטלפון יש נטייה לכבות את עצמו או להפעיל את עצמו מחדש באופן אקראי - בד"כ כשהוא על סוללה

נמוכה, הפעם זה קרה לי על כ-60% שזה לא מעט אז אני לא מבין אם התקלה שוב בלוח אם או אולי בסוללה.

אשמח לקבל עזרה מכל מי שיודע על התקלה או הייתה לו אותה

בתודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה לממש אחריות שוב?

אני עם G4 כבר שנתיים וקצת ומימשתי אחריות כשהוא התחיל לכבות ולהפעיל את עצמו מחדש (עדיין עבד אבל ראיתי שהייתה בעיה שהתחילה)

כמה חודשים אחרי מימוש אחריות הוא שוב נהיה איטי / מכבה ומפעיל עצמו מחדש אך הרבה פחות.

אני לא יודע אם זה יכול להיות קשור לבטרייה (יש לי 2 ואני מחליף ביניהן לפעמים) אך הייתי ממליץ לנסות לממש אחריות שוב או לפחות לשאול את היבואן לגבי הבטרייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Welcome to the club.

קנה מכשיר חדש. מימוש אחריות לא שווה כלום. הם יאפסו לך את המכשיר וימחקו את לך את כל החומר בשביל כלום ושום דבר. בנוסף אתה תיסע פעמיים לסניף של רונלייט (להשאיר את המכשיר ואז לבוא לקחת אותו), תחכה בתור ותיהיה כמה ימים בלי טלפון. מימשתי אחריות על G4 כבר פעמיים והמכשיר כל פעם חוזר עם בעיות אחרות. מכשיר אשפה.

בקיצור, זרוק את המכשיר לאלף עזאזל ותקנה חדש אם אתה רוצה פתרון יעיל. לצערי הרב אין פתרון אחר.

אגב, אני גם קניתי בטרייה חדשה והיא לא פתרה שום בעיה שהיה עם המכשיר. סתם זרקתי עוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של b3ta0

אולי תנסה לממש אחריות שוב?

אני עם G4 כבר שנתיים וקצת ומימשתי אחריות כשהוא התחיל לכבות ולהפעיל את עצמו מחדש (עדיין עבד אבל ראיתי שהייתה בעיה שהתחילה)

כמה חודשים אחרי מימוש אחריות הוא שוב נהיה איטי / מכבה ומפעיל עצמו מחדש אך הרבה פחות.

אני לא יודע אם זה יכול להיות קשור לבטרייה (יש לי 2 ואני מחליף ביניהן לפעמים) אך הייתי ממליץ לנסות לממש אחריות שוב או לפחות לשאול את היבואן לגבי הבטרייה

אז אתה חושב שיכול להיות שגם הלוח אם הזה תקול? המכשיר פשוט נכנס באקראי ל-restart loop והוא מפסיק להדליק את עצמו אוטומטית רק אחרי שאני מוציא את הסוללה ומכניס בחזרה ואז הטלפון יציב בפעילות רק אם הוא מחובר למטען

ציטוט של --- The King ---

Welcome to the club.

קנה מכשיר חדש. מימוש אחריות לא שווה כלום. הם יאפסו לך את המכשיר וימחקו את לך את כל החומר בשביל כלום ושום דבר. בנוסף אתה תיסע פעמיים לסניף של רונלייט (להשאיר את המכשיר ואז לבוא לקחת אותו), תחכה בתור ותיהיה כמה ימים בלי טלפון. מימשתי אחריות על G4 כבר פעמיים והמכשיר כל פעם חוזר עם בעיות אחרות. מכשיר אשפה.

בקיצור, זרוק את המכשיר לאלף עזאזל ותקנה חדש אם אתה רוצה פתרון יעיל. לצערי הרב אין פתרון אחר.

אגב, אני גם קניתי בטרייה חדשה והיא לא פתרה שום בעיה שהיה עם המכשיר. סתם זרקתי עוד כסף.

אז אתה חושב שחבל על הזמן של מימוש אחריות שוב פעם? ששום טיפול לא יפתור את הבעיה אחת ולתמיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Avi952

אז אתה חושב שחבל על הזמן של מימוש אחריות שוב פעם? ששום טיפול לא יפתור את הבעיה אחת ולתמיד?

אני משער ככה מניסיוני האישי. אני לא באמת יודע.

אגב, אני מכיר מישהו שנשרף לו הלוח אם 3 פעמים(!) וכל פעם הוא הלך לתקן בתוקף האחריות. לאחר כל תיקון רונלייט טענו שהם סידרו את זה וזה לא יקרה שוב. זה קרה בכל פעם שוב עד שהוא החליף מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אצלי היה יבואן רשמי מההתחלה.

בהתחלה כשקניתי את המכשיר היה כמה באגים קטנים (אני משער שתוכנתיים). ואז פרסמו שמי שרכש G4 בגרסה מסוימת הם ממליצים לו להגיע לנקודות שירות להחליף . עשיתי את זה, ולאחר מכן התחילו בעיות חמורות יותר (שלא היו לפני). כמו למשל "ghost touch" שזו בעיה פשוט נוראית (ראה סרטון בסוף התגובה).

אחרי תקופה הכנסתי את המכשיר לתיקון נוסף והוא חזר בדיוק כמו שהוא היה, רק מאופס. שום תקלה לא נפתרה. פה כבר הרמתי ידיים והחלטתי לחיות איתו עד שאקנה מכשיר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהטלפון שוב ימות לחלוטין כמו שקרה לי איתו בפעם הראשונה?

מימשת אחריות בגלל המוות הפתאומי של המכשיר (תקלה נפוצה בו שלי גם

קרתה ובגללה הייתי צריך להחליף את הלוח אם מלכתחילה) או בגלל

הכיבויים/הפעלות מחדש האקראיות של המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעם הראשונה מימשתי אחריות סתם כי פרסמו שיש תקלה בגרסה הזאת ונדרשת החלפה של על מנת לתקן אותה. טוב היו כמה בעיות עם המכשיר, אבל הן היו עדיפות בהרבה על הבעיות שאני חי איתן היום.

אני אישית לא חוויתי "מוות פתאומי" של המכשיר, אבל הבחור שסיפרתי לך עליו כן. הוא בדיוק כמוך, הלוח נשרף והמכשיר הפסיק לעבוד, רק שאצלו זה קרה 3 פעמים. לא בטוח שזה יקרה לך גם פעמים נוספות. תגדיר גיבויים שוטפים על בסיס יומי/שבועי על כל המידע שיש לך על המכשיר ותהיה מוכן לזה נפשית, זה מה שיש לי להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לקחתי אותו היום למעבדה של gomobile משם קניתי את המכשיר התברר לי שהסוללה נפוחה.

נתנו לי חדשה 0%. עכשיו שאני מכניס אותה יש סימן שאלה אדום מהבהב וגם הנורה האדומה

מהבהבת. זה נורמלי וצריך לתת זמן לטלפון להיטען?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחפש, לא ממש מצאתי משהו בכל מקרה יש לי סריקה של הסוללות

הימנית - הסוללה שיש לי מיום רכישת המכשיר, בריבוע השחור סומן ההבדל

ביניהן. גם משום מה הקיבולת שונה - 2900 במה שנתנו לי לעומת ה-3000

שיש לי מאז שיש לי אותו

WhatsApp Image 2017-07-30 at 17.28.23.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...