שאלה לפני קניית מזגן מיני - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לפני קניית מזגן מיני

Zeev86

Recommended Posts

היי.

אני רוצה לקנות מזגן מיני/נייד לחדר קטן. (ששמים על הרצפה במקום לתלות אותו).

כזה למשל: "מזגן 8,735BTU בקירור טורנדו"

מה צריך לדעת לפני? האם הוא מצריך צינור ליציאת מים?

כמה לחודש בערך אשלם אם צריכת החשמל בקירור 750 וואט? (הדלקה של 5 שעות ביום למשל).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, הדרך שבה מזגן נפתר ממים שמתעבים על צנרת המאייד, זהה לאיך שזה עובד ברוב המקררים מסוג No-Frost, כך שאין צורך בצינור מיוחד בשביל זה.

מה שכן, יש צורך בחלון סמוך, כדי שיהיה ניתן להוציא את צינור פליטת האוויר החם מהמעבה החוצה.

יצרן נפוץ של מזגנים שמשווק פה בארץ (והוא יצרן סיני), הוא Family. יש גם מזגנים של טורנדו, אך הם למעשה מיוצרים בסין ע"י יצרן אחר, ככל הנראה Midea.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

אם אני לא טועה, הדרך שבה מזגן נייד נפתר ממים שמתעבים על צנרת המאייד, זהה לאיך שזה עובד ברוב המקררים מסוג No-Frost, כך שאין צורך בצינור מיוחד בשביל זה.

מה שכן, יש צורך בחלון סמוך, כדי שיהיה ניתן להוציא את צינור פליטת האוויר החם מהמעבה החוצה.

יצרן נפוץ של מזגנים ניידים שמשווק פה בארץ (והוא יצרן סיני), הוא Family. יש גם מזגנים ניידים של טורנדו, אך הם למעשה מיוצרים בסין ע"י יצרן אחר, ככל הנראה Midea.

הבנתי, תודה.

מבחינת כוח של המזגן, מה שמעניין אותי, האם מזגנים קטנים שכאלה יעילים אם החדר שלי צובר לחות? (גר סמוך לים באשדוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין 2 המזגנים הניידים האלה למשל:

https://www.shekem-electric.co.il/aqlim-vmizvg/mizvg-avvrvr-vqic/mzgn-niid/fsa-14h.html

https://www.shekem-electric.co.il/aqlim-vmizvg/mizvg-avvrvr-vqic/mzgn-niid/to-go-120.html

שניהם בעלי הספק 620W.

למה ההבדל במחיר 500 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שבגלל שהמזגן של טורנדו הוא למעשה "מותג מדבקה" (טורנדו לא מייצרת אותו, אלא רק מייבאת אותו מסין ומדביקה עליו את שמה), ושהמזגן של פמילי, אכן מיוצר ע"י חברה בשם זה (גם אם הוא מיוצר בסין), ואיננו מדבקה, המזגן של "טורנדו" זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנדו איננה מיצרת את המזגנים שלה, אלא מייבאת אותם מיצרן כלשהו בסין (במקרה שלנו Midea) ומדביקה עליהם את השם שלה (מכאן השם מותג מדבקה). פמילי לעומת זאת, כן מייצרת את המזגן שלה בעצמה. בגלל זה המזגן של פמילי יקר יותר.

בדיון הזה, המליצו לא ללכת אחרי חברות שאינן מיצרות את המזגנים שלהן (אלקטרה, אלקו, תדיראן וטורנדו), אלא רק אחרי חברות שכן מייצרות את המזגנים שלהן (כמו , ומיצובישי), כלומר עדיף את המזגן של פמילי, מאשר זה של טורנדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב רובו של היצור העולמי היום הוא "מדבקה". מה מייצרת את המחשב ? המעבד מישראל, הזכרונות מקוריאה

הקשיח מתאילנד, המאוורר מטיוואן והמסך מסין.  יש לי מקרר "מקורי" מתוצרת תדיראן, מערכת הקרור מברזיל, המאוור סיני וכמוהו המעגל האלקטרוני.מה שישראלי בו זו רק הקופסה. והמיצובישי היפני שלי גם כנ"ל. בלוק המנוע מאוסטרליה, ראש המנוע וההגה מאיטליה, הצמיגים מסין, והשמשות מהודו.

הכל היום לגו והמוצר הסופי תלוי בדרישות, בתכנון, במחיר ובבקרת האיכות של חברות האם.

בשנים שהסתובבתי בארהב היה לי מנהג מגונה, אימפולסיבית   להרים או לסובב  ולבדוק כל דבר ולראות מהיכן הוא הגיע. חוץ מביגוד הכל  בכל הגיע מסין.

ולפי הסקר הלא מדעי שלי באמריקה עצמה  לא מייצרים כלום כבר יותר מ 20 שנה  מלבד (אולי) וכלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא אכפת לי שיתפרק בעוד חודשיים. העיקר שיתן לי מענה נורמאלי ללחות האיומה והחום של יולי אוגוסט. אחרי זה אחזור למאוורר.

סבלתי שנים, אבל השנה זה פשוט מוגזם.

גם אם אקנה מזגן הטוב ביותר, אני בספק רב שאם לא אגע בו 10 חודשים, שיתפקד כראוי שנה הבאה. וזה חלקית בגלל הלחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. קניתי מזגן של טורנדו ב1900 שקל.

חיברתי לפי ספר ההוראות, צינור החוצה לחלון, החלון סגור.

המזגן לא מסוגל להוריד טמפרטורה בחדר מתחת ל28. לא משנה איזה Mode אני שם לו.

האם הבעיה במזגן?

הוא כן עוזר, שומר על טמפרטורה קבועה, אבל אני עדיין מרגיש שטיפה חם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...