ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביזיון בסניף משרד הפנים באשדוד

OvOnoob

Recommended Posts

הטמטום יהיה בכניסה לעיראק לא במתן תביעת האצבע.

ושנית אתה טועה ומטעה.

דרכון ביומטרי= 10 שנים.

דרכון ללא הסכמה של מתן תביעת אצבע= 5 שנים.

ניתן לעיין באתר הבא תחת מידע נוסף:

https://www.gov.il/he/service/application_for_biometric_passport2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רבותי, הדיון הזה הופך להיות על העניין הביומטרי !

נא להציץ בכותרת.

OvO - בסוף, הודעת החוויה המתקנת שלך תתמסמס לגמרי, וחבל.

זה אמנם לא לגמרי מכפר על ההתנהלות הראשונית, אבל לבטח חבל

שהשיפור שחווית יעלם בין כל שאר התגובות.  9_9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש בזה משהו.

בסופו של דבר, גם החנות או המשרד הטוב בעולם יכולים ליפול בגלל עובד אחד ממורמר, ככה זה.

אפשר לראות את זה בקלות בשוני הרב בין סניפים שונים של אותה החנות.  בivory ksp וכו'.

על כל פנים, כפי שציינתי קודם, בסה"כ ההתרשמות מהסניף האשדודי של משרד הפנים הייתה מאוד חיובית (לאחר שקיבלו אותי).

לגבי העניין הביומטרי, מי שרוצה שיעשה מי שלא רוצה שלא יעשה. אבל חלאס עם הפראנוייה זה נהיה כבר מגוחך.

נותנים פה דוגמאות של ביקורים בעיראק עם דרכונים זרים.. לכמה אנשים זה מדבר כבר (מי שיודע למה לא כדאי לו לעשות דרכון ביומטרי לא יעשה זאת בלאו הכי).

אני לא סוכן מוסד, וגם לא מתכנן לשדוד בנק בניכר, אני מאמין שעל אף שנתתי תביעת אצבע בעבר, יהיה בסדר :D 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לתת תביעת אצבע כשאתה עושה וויזה לארה"ב? כבר שנים עשורים זה ככה לא?

ולהגיד שבפלאפונים יש מתחרים... ממש... קודם כל כבר נתת את תביעת האצבע שלך לאפל אז מה ייעזור לך שתעבור למתחרים? שנית הרבה תאגידים נוטים ליישר קו.

זה כמו שיש המון מסעדות במקום מסויים וכולם מתאמים מחירים. תחרות זה לא פתרון קסם לכל בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובכן, OvO, עוד יצאת בזול.

הרגע הייתה בערוץ 2 כתבה על ברדק במשרדי הפנים בכל הקשור 

לדרכון הביומטרי. וכן, גם אלה שקבעו תור באתר ושאר ירקות.

ממש ממש בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה אחת על ה"תור" שקבעתי.

אני לא באמת חושב שלתור יש משמעות כלשהי חוץ מצפי בשבילם כמה אנשים עלולים להגיע.

קיבלתי מספר רגיל, וחיכיתי כ30 דקות אחרי התור שנקבע לי, והגעתי כ30 דקות לפניו. אבל היו המוןןןןןןןן אנשים אז בגלל זה לא כ"כ כעסתי.

האמת? קיוויתי שעל אף המספר הגבוה שקיבלתי, סביב שעת התור שלי התור יקפוץ רגעית למספר שלי ואז יחזור למקום, אבל טעיתי. :D (טוב נו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע עוד נותנים לאנשים בלי תור להכנס אבל השאיפה היא שלא ניתן יהיה לקבל שירות בלי תור, לפחות זה מה שטענו הפקידים. מן הסתם ייקח קצת זמן עד שהאנשים יתרגלו ולכן ייקח זמן עד שזה יהיה המצב (או שזה ייכשל ויבטלו את כל העניין). 

פעם גם לרופא משפחה היית מגיע בלי תור והיום ב-99% מהמרפאות אין שום סיכוי להכנס בלי תור (שים בצד מקרי חירום כמובן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאצל רופא משפחה אתה גם מזמין תור וגם מחכה...

בדיוק עברתי הבוקר ליד משרד הפנים בכפר סבא בשעה 7:45. היה תור של כמה עשרות מטרים (בלי להגזים) בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

עצוב זה עדר ישראלים מפגרים שכל שנה נזכרים לחדש דרכון דווקא בעונת השיא. הכי קל להאשים 20 פקידים מסכנים שעומדים בחזית מול עדר ישראלים גסים, אלימים ובורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלך יותר עצובה. להצדיק פקידה שאומרת אני לא אשאר פה עד 9 בערב בשבילכם...

מה זה משנה מתי אני נזכר לחדש את הדרכון שלי. יצאתי מוקדם מהעבודה, ובאתי בשעות קבלה, יותר משעה וחצי לפני הסגירה. האחריות היא עליהם להיערך למצבים כאלה, גם אם זה מצריך קמפיין תקשורתי למודעות, או תגבור של כוח אדם.

וכן שומרי הסף הנכבדים האלה, מתנהגים כאילו השמש זורחת להם מהתחת, ללא שום צורת דיבור או התנהגות.

אני מצפה ממשרד ממשלתי  לתת שירות אדיב וטוב מעל הממוצע, ללא קשר לסוג האוכלוסייה ולעומס באותו יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אותך מתנהל שבוע במציאות שלהם וממשיך לתת שירות אדיב וטוב מעל הממוצע. אני לא אומר שאני מצדיק התנהגות אלימה ו/או בהמתית, אבל לפי מה שהבנתי זה גם לא קרה. בשביל לגייס כוח אדם צריך תקציב, תקנים, ציוד, מקומות ישיבה, הכשרה מתאימה. איפה אתה רוצה שיושיבו  כוח אדם נוסף? יבנו אנשב קומותים? 

החוויה שלך זה מה שקורה כאשר מגיעים לחדש דרכון בשיא של עונת השיא יחד עם כל עם ואשתו. אני למשל הוצאתי דרכון ביומטרי בינואר. התהליך לקח רבע שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא קרה? קרה גם קרה. שומר שמרים יד, פקידה מעליבה. מי אמר שלא קרה.

לא אני ולא אתה נגיד לעם מתי להגיע ולאן. מה שבטוח שזה לא מתפקידי להמציא להם פתרונות.

ולפי הדיבור שלך אתה מצדיק ועוד איך את ההתנהגות הבהמתית להם. המציאות שלהם אפשר לחשוב.. אם חיילים בני 18 יכולים להישאר רגועים במחסומים מול סכנה מתמדת שידקרו אותם בפרצוף במשך 3 שנים ללא שינה ראויה וללא נורמלי, אז גם פקידה יכולה.

כל הכבוד לך שהלכת בינואר, חבל שלא כולם חכמים כמוך.. מגיע לך פרס ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...