שתי זוועות בבתי ספר... - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי זוועות בבתי ספר...

R0ck

Recommended Posts

דיי עם השטויות האלה.

מורים הם בני אדם......... והם קבוצה הומוגנית........

יש ויש. יש מורים אדיוטים. יש מורים גאונים. יש מורים כריזמטים. יש מורים יבשים. יש מורים חכמים. יש מורים טיפשים.

מורים הם לא "עם". ו"הם" לא מנסים לפגוע באף אחד וכל הבולשיט הזה.

לי היו מורים שאני זוכר לטובה עד היום ובאותה מידה גם מורים שאני זוכר לרעה (כמו בכל תחום בחיים). מן הסתם היו מורים ששנאתי, אין מנוס מזה. אבל שנאתי אותם כמורה שלי לספרות, לדוגמה. לא כאדם (טוב, זה תלוי מי) חיי..... אפשר לשנוא מורה במידה מסויימת. להפליץ קצת בכיתה. לעשות צחוקים על חשבונו. אבל מזה עד לדברים שפוגעים בו מבחינה בריאותית (לשים עוגה עם חומר משלשל בחדר מורים- עשו את זה אצלי בבית ספר) או ברכושו (לשרוט את המכונית שלו או משהו), שלא נדבר על לנסות להרוג את המורה (למה מה קרה?????? מה לעזעזל הוא עשה להם?) יש הבדל של שמים וארץ.

הקטע שהכי מעציב אותי בכל הסיפורים האלה הוא שאחרי זה ההורים של הילדים האלה באים למורים ואומרים להם שהם לא בסדר. כל החינוך (ואני לא מדבר רק על השכלה) במדינה הזאת רקוב. אין שום ערכים למישהו שיש לו יותר השכלה ויותר נסיון ממך. זה מתחיל בבית ונגמר במערכת חינוך חסרת עמוד שידרה. אנשים נהנים רק מוונדליזים. כל שנה אנשים חייבים להשמיד את הבית ספר. להשמיד ציוד שההורים שלהם שילמו עליהם (כמובן שתמיד חלק מההורים יסעו בקיץ לחו"ל ויתנו לשאר לשלם את המיסים...... הם לא צריכים.... זה לא בשבילם).

טוב.... אפשר לבכות עד מחר. נקווה לטוב.

ומה ש Dark mind אמר נכון. תמיד יהיה את הבן אדם הזה שכאילו דופק אותך. אין מה לעשות. צריך את הדמות השנואה שמנסה למצוץ לך את הדם (למרות שאני אישית מת על המפקד של בצבא..... הוא מלך). אבל בין סתם לשנוא אותו לבין לנסות לפגוע בו יש הבדל עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחזור אחד בבית הספר שלנו,שם למורה לכימיה כספית בכוס שתייה,הוא היה בבית חולים...אני מוכרח לציין שהוא המורה הכי גרוע בהיסטוריה...אבל מילא זה בהחלט עבירה פלילית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק ! אם הוא היה מורה כ"כ רע אז אפשר היה להתלונן עליו, אבל לא לנסות להרוג אותו !! איזה מטומטמים !!! ואלא הם האנשים שהולכים א"כ לצבא ועושים שטויות.. לא הייתי רוצה להיות בסביבה שלהם, הם מתאימים יור למקום שנקרא כלא. איפה שהם יהיו מספיק בטוחים לא לפגוע בנו או לצערי בעצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק ! אם הוא היה מורה כ"כ רע אז אפשר היה להתלונן עליו, אבל לא לנסות להרוג אותו !! איזה מטומטמים !!! ואלא הם האנשים שהולכים א"כ לצבא ועושים שטויות.. לא הייתי רוצה להיות בסביבה שלהם, הם מתאימים יור למקום שנקרא כלא. איפה שהם יהיו מספיק בטוחים לא לפגוע בנו או לצערי בעצמם...

צר לי לאכזב אותך,אבל מהכיתה הזאת ישנו אחד טייס,מטכ"ליסט אחד וסיירות שונות (גבעתי,צנחנים) וג'ובניקים מובחרים (חמני"ם ועתודות)

אז אל תגיד מבלי להכיר את הנפשות הפועלות...

כשאתה ילד אתה לא בדיוק אחראי לפעולות שלך,וחושב לטווח הרחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל האחריות הפלילית הוא 12. בגיל הזה החוק מצפה שילד כבר ידע את ההבדל בין הטוב לרע ויהיה נושא

באחריות על מעשיו, במיוחד עם הרקע להם פלילי, משמע ששוטר יכול לעצור אותו ולשים אותו בתא מעצר

(לקטינים) בשביל שההורים שלו ישחררוהו בערבות ויהיו מעורבים בתהליך הרישום הפלילי, אבל לא ישאו

באחריות כמו במקרה של ילדים קטנים יותר, שם מאשימים את ההורים פעמים רבות בהזנחה של הילד (חלק

מההזנחה היא אי הקניית ערכים בסיסיים) ודורשים התערבות של שרותי הרווחה.

בני כמה הילדים האלו היו לכל הרוחות? הם לא מבינים שמה שהם עושים אינו בסדר? מה גורם להם לחשוב

שהם יכולים לקחת את החוק לידיים? יכולים להיות לך 3 גורמים. אי הקניית ערכים בבית, תפיסה מעוותת

של המציאות ותהליך הפשע ועונשו, או סתם זלזול בחיי אדם אחר והרגשת עליונות יתרה. הם בהחלט צריכים

לשאת באחריות של מעשיהם. אם ההורים (הדרג הבכיר) יענשו כל פעם שילדיהם (הדרג הזותר) יפשלו,

הרי שצדק לא ייעשה כאן והילדים לעולם לא ילמדו דבר בעצמם ועל בשרם וימשיכו בהתנהגותם הסוררת בעוד

שאף אחד אח"כ לא ירצה להיות הורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

you're a sad, sad little man

אני מאוד מצטער בשבילך ש"למדת על בשרך" שמורים זה "עם" צבוע. באמת.

תפסיק לז*** ת'מוח בסדר?

מעטים, ואפילו מעטים מאוד המורים שנותנים ציון ו/או יחס לפי כמה שמלקקים להם.

למען האמת, אני יכול להזכר רק באיזה מורה אחת כזאת בכל ה"קריירה" שלי. 

מה שכן, תמיד שומעים סיפורים מכלמיני אנשים שלא הולך להם באיזשהו מקצוע או משהו כזה, והם יספרו לך כמה שהמורה מניאק, ומחלק ציונים רק לפי ליקוקים ועוד כלמיני.

אני לא אומר שאין מורים גרועים, מורים טיפשים או מורים שלא מגיע להם לדרוך על החניה של בי"ס כלשהו. אבל הרוב המכריע לא כאלו.

רואים שלא היית ולא למדת בגימנסיה גן נחום...

לא כל המורים פרוטקציונרים, אבל עובדה שילדים שמתחנפים למורים שלהם מקבלים ציונים יותר גבוהים מהשאר. במקרה שלי יש מספר מורים שניתן לספור על יד אחת של מורים אובייקטיביים. כל השאר מגלומנים שחושבים את עצמם אלוהים מכיוון שיש בידם סמכות לקבוע על עתידם של תלמידים.

תגיד לי, ממתי למורים יש איזושהי החלטה מה קורה בבי"ס מבחינת שיפוצים וכאלה? אני יודע שבבי"ס שאני לומד בו יש משהו כמו 2 מורות ואיזה 2 מזכירות, שפחות או יותר מחזיקות את כולם בביצים, הן כביכול ה"ועד", וזהו. שאר ה-200 מורים (ואפילו יותר, אני לא זוכר כמה בדיוק.... בי"ס גדול....) חסרי השפעה ממשית על מה שקורה. ואין לזה שום קשר לתכונות של מורים-אלא רק לבירוקרטיה מטומטמת ואנשים שקיבלו פתאום כח לידים ולא יודעים איך הם אמורים להשתמש בו.

ועוד משהו: כמו שאמרו לך פה פעם-לפני שאתה יוצא בהצהרות מתלהמות ודביליות, תחשוב, למשל, איך היית מדבר אם אמא שלך הייתה מורה?

המנהלת, הסגן מנהלת, רכזות המגמות ורכזות חברתיות - הם לא מורים? אין בידם את הסמכות לקבוע על שיפוצים בבצפר? אם היית רואה מה עשו אצלנו מחדר מורים במקום לפתוח כיתות לימוד לתלמידים שלמשל לא פתחו להם כיתת פיזיקה 3 יח"ל כי הם "לא מספיק תלמידים" אז גם אתה היית מתעצבן.

שאר המורים (שוב, לא כולם, אבל חלק גדול מהם) הם פשוט מורים מתוסכלים שגורמים לתלמידים שלהם ללמוד חומר בצורה לא טובה או לא יעילה ומוציאים עליהם את העצבים.

ויודע מה, אם אמא שלי הייתה מורה והייתה מתנהגת ככה הייתי אומר לה את זה בפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המורים פרוטקציונרים, אבל עובדה שילדים שמתחנפים למורים שלהם מקבלים ציונים יותר גבוהים מהשאר. במקרה שלי יש מספר מורים שניתן לספור על יד אחת של מורים אובייקטיביים. כל השאר מגלומנים שחושבים את עצמם אלוהים מכיוון שיש בידם סמכות לקבוע על עתידם של תלמידים.

לפי דעתי אתה מדבר יותר מתסכול מאשר מעובדות. "מגלומנים שחושבים עצמם אלוהים"? give me a break.... אפשר לחשוב כמה מורים כאלה כבר יש.

המנהלת, הסגן מנהלת, רכזות המגמות ורכזות חברתיות - הם לא מורים? אין בידם את הסמכות לקבוע על שיפוצים בבצפר? אם היית רואה מה עשו אצלנו מחדר מורים במקום לפתוח כיתות לימוד לתלמידים שלמשל לא פתחו להם כיתת פיזיקה 3 יח"ל כי הם "לא מספיק תלמידים" אז גם אתה היית מתעצבן.

א. לא, הן מורות... :P

ב. אז מה אם הן מורות?! אני עדיין אומר לך שכמו בכל גוף גדול (ובי"ס לצורך הענין הוא גוף גדול), יש קבוצה קטנה ומושחטת (ובבי"ס זה בד"כ המזכירה הראשית, או הנציגה של ארגון המורים וכו'), שקובעת בשביל כולם.

ואין לי כח לכתוב את זה עוד פעם, פשוט תקרא מה שכתבתי בפוסט שציטתת, ותבין שאין קשר לזה שהן מורות.

שאר המורים (שוב, לא כולם, אבל חלק גדול מהם) הם פשוט מורים מתוסכלים שגורמים לתלמידים שלהם ללמוד חומר בצורה לא טובה או לא יעילה ומוציאים עליהם את העצבים.

שוב פעם, אני די בטוח שאתה פשוט מדבר מתוך תסכול אישי שלך.

אבל אם זה באמת המצב, אני באמת מצטער בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הוציא את השלד מהארון? יש תקנה נגד העלאת ת'רדים מהקבר.

בלה, בלה, מתחנפים, בלה בלה, ראיתי כבר הכל, יש מורים טובים ויש מורים זבל. מה לעשות? תלמדו. אם אתם יודעים את החומר למורה אין הצדקה להוריד ציון אחרת אפשר להתלונן. גמרנו.

ננעל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...