שתי זוועות בבתי ספר... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי זוועות בבתי ספר...

R0ck

Recommended Posts

היום, בידיעות אחרונות, פורסמו שתי כתבות על מעשי זוועה שנעשו בשני בתי-ספר שונים - באחת, קבוצת ילדים התעללה בחתול מסכן וווטרינר שהגיע למקום מאוחר יותר, גאל אותו מייסוריו.

בשניה, מדובר בנסיון הרעלה של מורה.

לא ייאמן פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי המקרה עם החתול היה בבית ספר שלי....השחר בהוד השרון...

בהפסקה ראו את החתולה ורצו להעיף אותה והיא לא זזה אז כולם הלכו וזהו, אבל בזמן השיעורים באו כמה זייניקים וטטניק אחד (שחשבתי שאני מכיר טוב עד למקרה) ועשו את מה שהם עשו....

זה היה כזה מגעיל...כל החתולה הייתה גמורה, פשוט גועל.

אני חש בושה שזה קרה בבית ספר שלי....ועוד יותר שזה מישהו שחשבתי שהוא חבר שלי, עכשיו הוא פשוט לא קיים מבחינתי, שייקח את הבעיות שלו ויסתדר איכשהוא או משהו כי לי לא איכפת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לכולם ברור למה אני לא רוצה לגדל פה ילדים (או חיות)  :P

גם כאן לא רוצים

בקשר לניסיון הרעלה - אם כבר רוצים להתעלל במורה אז יש עוד דרכים (להפריע לו בכיתה, להמריד אחרים וכו' ) אבל לא לנסות לפגוע בו פיזית (זה פלילי אם אני לא טועה) !!!!!

יש גבול הגיוני וגם אני בכיתה של 40 בנים שדוחפים אחד את השני לעשות דברים שאני לא חושב שהיינו עושים אם הייתה בת אחת ואנחנו עושים טרור למורים ומורת שלנו אבל לא להרעיל וכנראה שההורים לא הציבו להם גבולות כשהיו קטנים אז עכשיו הם חושבים שהם הכול .

החבר'ה עם החתולה (ז"ל) - אלו יכולים ללכת לשב"כ לחקירות אני בטוח שנשיג מידע שעוד אל חשבנו שנוציא מאנשים או שיילכו להתדיין עם איזה פסיכולוג שישחרר אותם(ואתם מכירים כבר איזו אות צריך להחליף )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אפשר להתעלל בחתול (למרות שאני שונא חתולים), אבל מורים צריך להרעיל עוד לפני שהם נולדים (או לפחות לומדים הוראה)

That's a harsh thing to say...

גורם לי לתהות לפעמים אם ישנם אנשים שאוהבים (או לפחות לא שונאים) מישהו בלבד עצמם.

לא קשור לנושא אבל... מה? באמת לא היה לך אף מורה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

That's a harsh thing to say...

גורם לי לתהות לפעמים אם ישנם אנשים שאוהבים (או לפחות לא שונאים) מישהו בלבד עצמם.

לא קשור לנושא אבל... מה? באמת לא היה לך אף מורה טוב?

היו... בערך שלוש... זהו. מורים זה עם צבוע שאוהב רק מי שמלקק לו ומתחנף אליו. למדתי את זה על בשרי ומשום כך בעתיד אני אהפוך את בית הספר למגרש חניה כשהמורים נעולים בחדר המורים שהם שיפצו שנה שעברה ביחד עם החדר של המנהלת בכמה עשרות אלפי שקלים...

אתם יכולים לחזור לדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...