האם על פי תקנון של סאני - אני יכול לבטל את ההזמנה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם על פי תקנון של סאני - אני יכול לבטל את ההזמנה?

Zeev86

Recommended Posts

הזמנתי מהם S8 Plus. ראיתי שיש עסקה טובה יותר בחנות אחרת.

התקשרתי לבטל עסקה ביבואן סאני. הם אמרו לי שיחזרו אלי עד 10:00 בבוקר מחר. בלי לענות לי על השאלה אם יתנו לי קנס על ביטול.

ניסיתי להבין את תקנון הרכישה שלהם, אך לא מצאתי תשובה וודאית: http://www.samsungmobile.co.il/page/תקנון-רכישה

חשוב להבין שהמכשיר עדיין לא הגיע אלי ולא בוצע בו שימוש, אבל כן חייבו אותי בסכום המלא של הרכישה.

אגב, איך יתכן שיבואן רשמי מוכר מכשיר ב-3700 שקל ובחנויות כמו אייבורי ו-KSP אפשר למצוא ב-150 שקל פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לתקנון של סאני החוק בישראל אומר שעסקה בטלפון או דרך האינטרנט אתה יכול לבטל תוך 14 יום אבל מותר להם לקחת ממך 100 שקל על ביטול עסקה, החוק יותר חזק מכל תקנון.

כמעט תמיד לקנות דרך היבואן זה יותר יקר, בטווח הארוך ליבואן לא כדאי להתחרות עם המפיצים שלו והוא יודע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

בלי קשר לתקנון של סאני החוק בישראל אומר שעסקה בטלפון או דרך האינטרנט אתה יכול לבטל תוך 14 יום אבל מותר להם לקחת ממך 100 שקל על ביטול עסקה, החוק יותר חזק מכל תקנון.

כמעט תמיד לקנות דרך היבואן זה יותר יקר, בטווח הארוך ליבואן לא כדאי להתחרות עם המפיצים שלו והוא יודע את זה.

הבנתי. תודה.

הבטיחו לחזור אלי עד השעה 10:00 על מנת לדון על ביטול העסקה. בלי זה לא מבטלים. לא חזרו אלי.

אני יכול לתבוע אותם על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...