מי אמר X800 Pro ולא קיבל ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר X800 Pro ולא קיבל ?

Holography

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התבוסה בגלל שנוידיה התחילו ראשונים אם הכרטיס מהדור החדש,מצד אחר ל ATI היה מה ללמוד..

אם היה ההפך בטוח נוידיה היו יוצאים יותר טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קצת מורכב... מלבד חוסר היעילות המוחלט שאנוידיה הראו בדורות האחרונים של הכרטיסים שלהם, הם גם רחוקים מלהיות יעילים בכל הקשור לייצור הליבה וסביבתה.

עלויות ייצור הכרטיסים של פשוט יקרות יותר, מה שכמובן גורר לעליית מחיר הכרטיס.

פעם שלישית ברציפות, אכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שATi תוך חודש ייצרו את הX800 הכל כבר היה מוכן הם חיכו עם ההשקה כנראה מסיבות שיווקיות ותיקונים קטנים אבל הם ידעו לאורך כל הדרך שהם מנצחים גם הפעם.....

אז זה לא קשור מי יצא אחרי ומי לפני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... אין כמו לחיות בהכחשה, Fanboyz.  :-*

כמה סיבות (על רגל אחת) מדוע כן להעריץ את ATI :

א. השווה את כוחו של ה 6800 אל מול הX800 ברזולוציה של 1600x1200 עם פילטרים - נראה עד כמה הם שווים אז.

ב. גודל הכרטיס וצריכת החשמל השפויה שלו, בניגוד לדרישות המונפצות של (ליקקנו לתקשורת, בואו נלקק גם ליצרניות ספקי הכוח). מה שגם ה X800 בקלות ייכנס אל תוך השאטל שלי ושל רבים אחרים, כמו כן, לא אמורה להיות בעיה עם כל מארז Barebone אחר.

ג. מחיר, חביבי, מחיר...

ד. , ואומר זאת שוב - דרייברים!!!

ה. רובי, כמובן. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nvidia ממש לא פישלה עם הכרטיסים שלה ! דווקא כרטיסים בדיוק באותו כח של הX800 הנכה חבורת ATI FANBOYS מטומטמים !

א'.בשיידרים על מקסימום ורזולוציות גבוהות ATI לוקחת ב85% מהמקרים.

ב'.GF 6800 זולל חשמל בטירוף :P ,לאומת כרטיסי ראדון ה"חינמי"

הייתרונות של GF 6800

א'.קידוד...

ב'.PS 3 כיום לא ניתן לראות את הטכנולוגיה...,למען האמת עוד לא הגיע משחק שיכול לממש את כל כוח העיבוד והטכנולוגיה של 9800xt...

עד שמשחקים יתמכו בזה ATI תחזיר תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר, לא הייתי מסיק מסקנות לפני שהכרטיסים מגיעים.

במכירה מוקדמת אי אםשר לדעת מה המחיר שהיית משלם אם היית מחכה בסבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לרוקפורד :

1. אף אחד לא משחק בכאלו רזולוציות !

2. הכרטיס לוקח בממוצע 110 ואט , וחוץ מזה אין לי מחשב שאטל וגם לא מעניין אותי שהוא לא ייכנס אליו ! מחשב כזה לא מיועד למשחקים וגיימרים לא ייקנו אותו בגלל אפשרויות שדרוג מעטות.

3. אין לי מושג מה המחיר שלו בארץ כי עוד לא פירסמו מחירים עדכניים.

4. הצחקת אותי ! הדרייברים של ATI הם הכי גרועים שבנמצא ! אין משחק חדש שיצא בזמו האחרון שלא הייתי צריך לחכות לפאט'צ או לתיקון כלשהו בגלל שחברה כמו ATI כנראה מתקשה לתמוך בסדרות הישנות שלה (R8500) , לפני זה היה לי את הGF4MX ובשנה וחצי שהיו לי אותו לא היה משחק שלא עבד לי בגלל בעיות !

Solaris

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לרוקפורד :

בסדר,אבל זה מצביע על כוח עיבוד,לצורך העניין אפשר לשחק גם על 1024*768

2. הכרטיס לוקח בממוצע 110 ואט , וחוץ מזה אין לי מחשב שאטל וגם לא מעניין אותי שהוא לא ייכנס אליו ! מחשב כזה לא מיועד למשחקים וגיימרים לא ייקנו אותו בגלל אפשרויות שדרוג מעטות.

א'. X800 צורך הרבה פחות.

אז?,לא דברנו עליך ספציפית אך יש אנשים בעלי מחשב כזה,תתפלא עד כמה הם טובים ל- Lan Party למיניהם

3. אין לי מושג מה המחיר שלו בארץ כי עוד לא פירסמו מחירים עדכניים.

המחירים בארה"ב זולים יותר,סביר להניח שגם כאן זה יתרחש לא?

4. הצחקת אותי ! הדרייברים של ATI הם הכי גרועים שבנמצא ! אין משחק חדש שיצא בזמו האחרון שלא הייתי צריך לחכות לפאט'צ או לתיקון כלשהו בגלל שחברה כמו ATI כנראה מתקשה לתמוך בסדרות הישנות שלה (R8500) , לפני זה היה לי את הGF4MX ובשנה וחצי שהיו לי אותו לא היה משחק שלא עבד לי בגלל בעיות !

לפחות ATi לא מרמים

Solaris

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב1024*768 שני הכרטיסים יעבדו בדיוק אותו דבר מבחינת פריימים בשניה (כשאתה משחק על יותר מ100 פריימים, הבדל של 10 לכאן או לכאן הוא לא רלוונטי)

הסיבה היחידה שאני רואה לקנות את הX800 הוא המחיר והוא זול די משמעותית. מבחינת איכות אני עדיין חושב שה6800 מציג איכות יותר טובה וגם טכנולוגית הוא יותר מתקדם.

אז תחליטו מה יותר חשוב לכם... כמה מאות שקלים (או אפילו 1000) או איכות תמונה (שספק אם תשימו לב אליה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לרוקפורד :

מי שקונה כרטיס מסך ב2500 שקל לא קונה אותו בשביל לשחק ב640X480 בLOW. הוא רוצה את המקסימום איכות ולהנות ממנה כמה שיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

even if ill buy that kind of card i will surley wont play on a resolution more than 1074*768 because its enough for me and i dont want to waste that kind of money on a because there are other things in life ! anyways my next card will surley wont be a " built by ati " !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה משמע חדות, אם אפשר לטפס ולשמר את תדר הרענון הגבוה (תלוי בעיקר במסך) ובנוסף לא לאבד מהביצועים, הרי זה משובח.

רזולוציה של 1024x768 עם פילטרים ברמת פירוט מייטבית עדיין נראית פחות טוב מאשר רזולוציה של 1280x1024 עם אותן הגדרות פילטרים, שלא לדבר על 1600x1200. נסו פעם אחת ותבינו.

ATI יכולים להתמודד עם זה, לא ממש.  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...